Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Zocha, moj książę to mały terrorysta :-) ja sie czasem zastanawiam czy on wogole sypia :-) żebra mi oszczędza , ale wnętrzności .... do tego mam straszne zgagi i refleks , czasem nie wiem jak sie ułożyć ... Co do ostatniego badania prenatalnego, to wyglada tak jak 2 poprzednie z tym wyjątkiem, ze ja juz mniej sie denerwowałam , bo wiedziałam , ze maluszek sie zdrowo rozwija. W 32 tc ważył juz 2100 g , wiec dr powiedział, ze spory chłopak z niego :-) Podczas samego badania mało było widac , bo maluszek juz duzy... Na końcu mozna poprosić o zdjecie 3d/4d, ale moj ksieciunia na modela sie nie nadaje ...i nie pokazał buziaczka ..teraz jade 11 października na kontrole..pozniej moj Dr wyjeżdża i wraca dopiero w listopadzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik- No No czas leci, niedługo bad połówkowe :) Alexvan- to małe szatany z tych naszych chłopaków :) mi dzisiaj dr powiedział że ucisk pod piersiami i ruchy to jego nóżki, wiec stwierdzam, że mały codziennie robi poranne ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha mój synuś tez się dużo wierci, czasami leżąc na boku mam wrażenie ze mi zrobi zaraz dziurę w brzuchu, ale cały czas jego ruchy są dla mnie ogromną przyjemnością :) alexvan gratuluję nowego lokum, ale fakt z przeprowadzka na tym etapie na pewno nie będzie tak łatwo. Współczuję zgagi, tez mi dokuczala, ale od kiedy jestem na diecie cukrzycowej jak ręką odjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Nadziejko, ponieważ Ty wiesz wszystko;) Owocki też malutkiej sama przygotowujesz i pasteryzujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik gratuluje synka! Chłopaki sa fajne :* Alexvan no to numer z ta przeprowadzka. Ale fajny czas urządzanie pokoiku dla malucha. Niedawno to robiłam a wydaje sie ze mały juz ze mną jest tak długo... Za 2 dni skończy 4 miesiące. A co tam i Martuski? Ja mam taka nianie i chwale ja sobie bardzo. Używam jej co wieczór jak położę juz małego spac w jego pokoju a my siedzimy w salonie. http://www.withings.com/us/baby-monitor.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Lucy fajnie ze się odezwałaś życzę by mateoo ruszył z waga, ściskam was Alexvandekol, przeprowadzka to nie lada wyczyn, nie przemeczaj się zbytnio :-) Basik30 :-* gratuluję synusia cieszę się że wsxystko u ciebie jest dobrze, a kciuki się przydadzą, póki co pełen luz i blues bez spiny, będzie co ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami- niedługo Twoj dzień, trzymam kciuki :* Kiniaa- grunt to dobre nastawienie:* agusia88- tez uwielbiam te ruchy i nie tracę żadnej chwili by je podglądać, kiedy rączkami lub nóżkami wypycha brzuchol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha oj tak! Ja nawet nagrywałam jak próbował sie wydostać przez skore hihi. Cudowne chwile. Aż sie wzruszyłam. A teraz tak macha raczkami i nożkami siedząc w lezaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj o godz 10.35 przyszła na świat Oleńka. Pozdrawiam Penelopka 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllkaa
Penelopka gratulacje :) xxx Dziewczyny moja cora skonczyla w sobote 6tyg dlatego musialam na dzien odstawic kp. W niedziele podawalam jej caly dzien mm i juz widze ze oczka nie sa zolte i na twarzy juz nie jest tak mocno zolta. Co 3-4godz odciagalam swoje mleko i je zamrozilam. Pod koniec dnia mam juz malo mleko i Natalka zachowuje sie tak jakby chciala mi wyrwac tego cyca i dokarmiam ją wtedy mm - po dwoch piersiach wypijejeszcze z 60-80ml modyfikowanego wiec chyba za malo jej piersi. xxx Bylam z nią na badaniu bioderek i jedno bioderko jest cos nie tak(nie potrafie nawet powtorzyc tego co powiedzial dr-zrozumialam tylko tyle ze w panewce powinno byc pod katem prostym a u niej tak nie jest). Mamy stosowac szerokie pieluchowanie i czesto klasc mala na brzuszek. Nawet nie zapytalam do kiedy a dr mowil ze nastepna kontrol jak zacznie chodzic wiec troche to dziwne.Pokaze jeszcze zdj z usg naszej pani dr jak bedziemy na szczepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka gratulacje! :-) w wolnej chwili napisz jak tam u Was? Jak się czujesz Ty i Oleńka:-) Sylka najważniejsze, że zoltaczka odpuszcza. A co do mleka, to moim zdaniem nie może go być za mało, bo to dziecko ssąc powoduje jego produkcję. Ale tak naprawdę karmienie dziecka to bardzo indywidualna sprawa. Rób tak jak uważasz za słuszne, a Natalka na pewno będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexvan... ja w 30 tc miałam remont generalny i powiem Ci ze było ciężko, wiec Tobie w 34 współczuję. Oszczędzaj się ile możesz:-) Basik gratulacje synusia:-) będzie synuś mamusi. aa Sylka co do bioderek to u nas tez lekarz stwierdził, że jedno jest niedojrzałe, ale kazał przyjechać po 3 tygodniach na kontrolę, a nie jak Ala będzie chodzić. Skonsultowalabym to z 8nnym ortopeda. Bo jak zacznie chodzić to już może być za późno ja jakieś działania. Byłaś na nfz czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka gratulacje!!! Sylkaa mleko powstaje na bieżąco a nie ze jest tyle w piersi i juz. Jej sie pewnie nie chciało ciagnąć :) ale uważaj jesli chcesz karmic piersia bo to pierwszy krok do zaniku pokarmu. Z bioderkami to śmiechu warte z kontrola jak zacznie chodzić. U nas było wszystko ok a dr kazał przyjść za 3 miesiące na ponowne sprawdzenie. Zatem w październiku znowu idziemy. U Ciebie skontrolowalabym po miesiącu. Jesli pieluchowanie nie pomoże to powinni dać jej takie szelki. A ja zapisałam sie na ćwiczenia z maluchem. On leży o patrzy a ja ćwiczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka :-) owocki ze słoiczków(Bobowita) i tubek(Gerber, Kubuś) bo nie mam w tym roku własnych zeby robić:-) X Penelopka gratulacje :-) X Sylka u nas byla taja sama diagnoza w 3 tyg zycia. Wystarczyło pieluchowanie na noc przez 4 tygodnie i dużo w dzień na brzuchu. Ale dziwne ze nie macie kontroli po tym czasie .. Uważaj z tym pieluchowaniem, bo moja mała mimo ze odwracala głowę na boki to jednak więcej miała na wprost i główka zrobiła sie plaskata. Na szczęście polubiła leżenie na brzuchu i pomogły poduszki ortopedyczne a teraz problem rozwiązał sie sam bo noce zaczęła przesypiać na bokach i brzuchu. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też tubki gerbera sprawdziły się w trasie:) tych z kubusia nie próbowałam. Jakoś nie mam do nich przekonania. Xxxx Syllka my mieliśmy 3 kontrole mimo tego, że wszystko ok. Na ostatniej lekarz powiedział żeby przyjść jak zacznie chodzić. Tak jak dziewczyny piszą - w Waszym przypadku nie czekałabym do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Zuzka, a nie podajesz świeżych owoców? Juniorowi blęduję gruszki, śliwki, banany, nektarynki, kiwi, melona, maliny. Tylko jabłko gotuję na mus. Penelopka, gratulacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie. Okazuje się, że chyba trochę leń ze mnie jak tak czytam niektóre z Was. Ale ten mój bąbel jednego dnia zje, na drugi zaciska usteczka! Tym sposobem często obiadek, deserek lub kaszka ląduje w koszu! Dlatego właśnie chyba wezmę przykład z Nadzieji i ugotuję, a później zapasteryzuję w małych słoiczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka u nas z jedzeniem tak samo jak u Was :-)Teraz przez dwa dni samo mleko..wszystko inne blee, w niedziele upiekłam dorsza w folii, zblendowalam z ziemniakiem i marchewka , dla mnie smaczne a ja ze skarpet wyrywało..nawet chrupki kukurydziane lądowały u psa w pysku ;-) ja daje surowe tez owoce ale to pomemla tylko Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzka jak wyparzysz słoiki i wysuszysz w piekarniku i gorące danie dasz do gorącego słoika, mocno zakręcisz , postawisz do góry dnem to nie trzeba pasteryzować w sensie gotowac jeszcze ..takie mogą stać w lodowce spokojnie dwa tyg(ja tak robię dżemy i dają radę cala zimę w piwnicy:-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe;) może ząbki jej idą!? Mój wyraźnie traci apetyt przy ząbkach. I chyba 6 teraz idzie, bo marudzi i ręka w buzi. A jak nie chce czegoś jeść to aż na wymioty go ciągnie!;) Dzięki Nadziejko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krk87 - mi właśnie długi protokół w Invikcie pomógł osiągnąć dobrej jakości komórki, także mocno zaciskam kciuki za Twoje! Będzie dobrze! x Basik - gratuluję synusia :D chłopaki super są!!! x Penelopka - gratulacje :) dużo zdrówka i spokoju życzę... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia, Małamii - trzymam za Was nieustannie kciuki!!! Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×