Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Gość Morela15
Gonia a nie mialas usg w szpitalu robionego?:) tez mi sie wydawalo, ze przy blizniakach jest wyzsza beta, ja w 19dpt tez mialam cos kolo 3tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko ;) u nas super, nawet sobie nie wyobrażałam, ze moze być tak pięknie :) Malutka rosnie, jest cudna wspaniała mądra i piękna - oczywiscie kiepsko u mnie z obiektywizmem ;) i zeby zaraz ktoś sie nie przyczepił - nie zawsze jest różowo, ale jak mogłabym narzekać, kiedy trafił mi sie taki skarb :) córcia nie choruje (moze dlatego ze ciagle na cycusiu), rozwija sie ksiazkowo, a buzia jej sie nie zamyka. Na rodzeństwo jeszcze musi poczekać, myślimy ze moze za rok. Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15 Miałam robione zaraz po przywiezieniu mnie robili w czwartek,mój dostał tylko opis i powiedziano że dwójka..! Niewiem wszystko dowiem się jutro bo jutro mam USG w pl, ale zobacz ty miałas w 19dpt koło 3 tys...a agusia pisze ze jak dobrze zerknełam koło 20-21 dpt ponad 6 tys...więc sama nie wiem jak to powinno być i czym sie sugerować. Od czego to zależy..naprawdę niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia najważniejszy jest przyrost hcg, z tego co kojarzę Ty nigdy nie powtarzalas po 48h, wiec nie wiadomo jak ten przyrost wygląda. Daj znać jutro po usg. Nadal 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia tak jak pisze Aga, najważniejszy jest przyrost co 48h, powinien być 100%. Chodzilo nam z Aga o to, że raczej beta jest duzo wyzsza jak jest ciąża mnoga, a my mialysmy podobne wartosci jak Ty przy ciąży pojedynczej:) ale mam nadzieje, że sie mylimy:) daj znac po usg! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia & Morelka Wszystko bede wiedziała jutro ale beta rośnie więc jest ok..;) Tak jak pisałam tutaj jest całkiem inaczej gdy rozmawiałam z moją doktor rodzinną to powiedziała mi jak wygląda sytuacja gdy kobieta nie dostaje miesiączki i myśli że jest w ciąży: karzą zrobić test zwykły sikany jesli wyjdzie pozytwny to zapraszają na rozmowe w 6 tc..a usg jest miedzy 8-12 tc. Wiec same widzicie co kraj to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy ciazy naturalnej to u nas jest tak samo, karza przyjsc dwa tygodnie po spodziewanej miesiączce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annie84 - hehe.. No tak, dla każdej mamy jej dzieciątko jest NAJ pod każdym względem ;) cieszę się, że u Was wszystko ok! :) x Gonia - trzymam kciuki za dobre wieści! x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia u nas na NFZ w większości poradni tez są tylko 3 usg, w 13, 20 i coś po 30tc, już nie pamiętam, bo ja chodziłam i prywatnie i na NFZ do lekarza i miałam robione usg na każdej wizycie. Na szczęście mamy możliwość pójścia prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia tak rozumiem ale tutaj nie badał mnie ginekolog tylko była położna i jak pytałam przy pierwszej wizycie doktor rodzinnej to dała mi namiar na przychodnie położnych i tyle. Ok nie ma co mówić tak czy tak. Jutro dowiem sie wiecej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia kurcze boli mnie to że tu nie mogę sobie tak iść prywatnie na wizyte kiedy chce i na badania...wiesz dla samej siebie skontrolowac wyniki ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie84 dziękuję, czuję się dobrze :) Z ciążą mam nadzieję, że też dobrze... Trochę się martwię, bo po badaniu połówkowym pani dr zaleciła dodatkową wizytę w celu ponownej oceny struktur serduszka. Mam nadzieję, że będzie dobrze, ale niepokój jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu u nas tez cześciej chodziliśmy na badania, początkowo ze względu na serduszko (za wolno biło), a potem Malutka nie rosła wystarczająco szybko i była poza skala. Ale jak sie okazało wszystko było ok. Lekarze znają nasze historie i dlatego berdziej o nas dbaj (przynajmniej staram sie tak myslec) wszystko bedzie dobrze, trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży najważniejsze sa przyrosty, a nie licytacja kto w jakim tygodniu miał najwięcej, takie same wartości mogą być też zaśniadzie groniastym, a nawet wyższe, albo w pustym jaju, róznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia dokładnie, slabe że nie mozesz isc tak prywatnie jak u nas. Jak cos niepokoi, szczegolbie w ciąży to zawsze fajnie moc isc sprawdzić:) a jak jest w Holandii, ciążę prowadzi ginekolog czy położna? Nie ma w ogole prywatnych gabinetów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonią uffff jesteś , Dobrze że wszystko jest dobrze ale uwa,aj dziewczyno na siebie, daj znać po wizycie. kurde posty mi urywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stysienka84 witaj szkoda że w tym czasie jesteś sama no ale cóż czasem musi być i tak, wsparcie znajdziesz na naszym forum. Martusia piękny wynik czuję że będzie dobrze, kiedy transfer?? Morelko daj znać po wizycie myślę że masz parkę Malami buziak leci do ciebie, wczoraj chyba miałaś wizytę co tam ustaliliscie z dr? Aneczki kochaneczki fajnie że się odezwalyscie Ania 1602 na kiedy masz termin i co u ciebie bo zapomnialam Zuzka1212 jak tam u ciebie kiedy termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkiniaa transfer mam na piątek. Stan na dziś to 5 i mam nadzieję, że już tak zostanie. Od początku do całej procedury podchodzimy z naszymi przyjaciółmi. Tylko oni są dwa dni do przodu. Doktor się śmieje, że będziemy mieć jedną kartę ciąży, jedna z przodu druga z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kiniula Jestem po USG w pl. Ciaza pojedyncza drugi zarodek obumarł..:( Cieszymy sie bardzo widzielismy juz ❤..:))) Na poczatku czerwca przyjrzdzam na badania prenatalne. No i kochana na styczeń termin...:)))) Pozdrawiam was wszystkie..buziaki..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Martuska Trzymam kciuki kochana aby wam sie udało..:)) Ja tez razem podchodzaz moja przyjaciolką niestety ona musi poczekac do nastepnego cyklu gdyz po punkcji miala zle wyniki ale tez czekaja na nią 5 zarodkow zamrozonych,a teraz w tym cyklu dopadla ja angina i musieli przelozyc znow. Glowa do gory i wszystko bedzie ok. Ktore to jest twoje podejscie i gdzie ty robisz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Morella Znalazłam wizyty prywatne u polskiego ginekologa a tutaj zajmuje sie toba polozna tak samo i porody sa w domu no chyba ze wyjatkowy przypadek to w szpitalu lub mozesz sobie wykupic specalna sale porodowa obok szpitala z polozna ale koszt napewno jest duzy jak sama wizyta u pl ginekologa 180€..:) Takze czas pokarze jak to bedzie..;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia to jest moje drugie podejście. Ja jestem w klinice medart w poznaniu. Bardzo sobie chwałę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ucina mi posty cały czas :/ Martuskaa1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia super, ze widzieliscie serduszko:) gratulacje i oby ciąża byla nudna:) Ja byłam dzisiaj na wizycie i wiemy, że bedzue córeczka:) Kinia masz nosa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonią bardzo mi przyjemnie że mogłam cię wpisać w ciezarowkowy kalendarz. Martusia ty jesteś kolejna a za tobą Malami ze mną w parze. Morelko dobry nos hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Annie84 połówkowe było u "obcej" pani dr, nie była pewna czy jest przegroda komorowa w jednym odcinku i zaleciła ponowne usg u innego lekarza. Mam nadzieję, że będzie dobrze, poza tym wszystko ok. * Kinia termin mam na 12.09, będzie córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Nie wiem czy mnie ktoś tu jeszcze pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Gonia gratuluję. Ciesze się, że widzieliście serduszko :) życzę spokojnej ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglądał u Was śluz po transferze. Ja się dziś przestraszyłam ponieważ wyleciał mi taki galaretkowy śluz lekko zabarwiony w poniedziałek miałam transfer. Czuję się jakbym miała tam cały czas mokro -a jest sucho. No i te bóle przypominające @. Czuję że nici z tego transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucina posty Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze tu pamieta. Chciałam się pochwalić, że 02 kwietnia urodziłam zdrową córeczkę. Ania1602 strasznie się cieszę że Ci się udało. Nela40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×