Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

Gość gość
No tak, samotny;) A wiadomo, że Niestała ma dobre serduszko i nie nakopie do rzyci w razie co;) tylko pogada jak z człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka dziś On jest po prostu samotny. Nie wiem jaki kluczyk otwiera tego człowieka, ale jeśli będzie kręcił karuzelą, to pewnie z czasem się dowiemy. X Projekcja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dobranoc słoneczko nr 2 ;) Muszę Ci znaleźć jakąś ksywkę gościu. Masz jakieś propozycje ? https://youtu.be/UdNKR3GaOtc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie nakopię, bo tak mam, co nie znaczy, że nie potrafię. :) Projekcja ? Tylko ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a odpowiem ci z litości skoro tak błagasz o atencje -zawsze ty możesz nakopać, już to robiłeś i nie wypadniesz z wprawy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz idę w kime, ale coś wymyśle. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Dobranoc :) Czas odpocząć i niech sen nas uzbroi w siły na kolejny dzień. Amy ? https://youtu.be/3c9ZO4iTMjw Spokojnej nocy Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Address : Go [idz do strony: glownej serwisu, startowej] Usun skrypty Akceptuj cookies Pokaz obrazy Referer Rotate13 Base64 Usun meta Usun tytul Cookies sesji Kafeteria.pl Szukaj DT FORUM KATEGORIE Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat Midsumer dokarmialas czuba gość wczoraj teraz zabieraj go z Karuzeli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka dziś Dobranoc Czas odpocząć i niech sen nas uzbroi w siły na kolejny dzień. X Koniecznie niech uzbroi was i zaużcie kaski SS bo aż tematy obronne zakładają twoi strażnicy "zdystansowani":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda esesmanów próbujących bełkotać po polsku. Słabiutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krecha sam założył ten temat:)będzie miał co przeżywać następny rok:)Fri👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreska ma wakacje, co złego to nie on :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8Widmo8 2016.06.06 Little usmiech.gif Eve usmiech.gif -do uslyszenia po wakacjach mam nadzieje oczko.gif Ponad miesiac wolnego wyrwalem i marzenia bede spelnial choc po czesci bo troche tego jest a czasu nie zalamie (a szkoda) Milo mi bylo z Wami spacerowac naprawde. usmiech.gif Jakos na przelomie sierpnia zjawie sie znow i bede kazdej z Was wygladal. Little przepraszam, ze tak mnie braklo, ale utrudnienia metodyki wladnych cafe przelozyly sie na to i tez po dwóch pracach padalem na twarz po powrocie do domu jak moglem byc aktywny. No trzymcie sie dziewuchy i Ty Agnieszko Cztery oraz ta kolejna dziewoja Evangeline rowniez. Glowy do gory zawsze. oczko.gif Tymczasem. oczko.gif 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopoki beda czeresnie, (a w lipcu beda te zolto-czerwone) to moge krasc je dla Ciebie Czytaczko. Bardzo odnajduje sie miedzy szpakami, a jak ktos mi uwage zwroci (co sie jeszcze nie zdarzylo do tej pory jeszcze) to rzuce z rosyjskim akcentem z naciskiem na "R" w ingliszu dla niepoznaki, ze ptactwo i tak przerzedziloby te owoce. smiech.gif Grunt to dobre wytlumaczenie. Teraz sie nie lata z maczuga po krzakach, tylko mozgiem sie pracuje. Co nie zjesz to kompot w sloikach po ogorkach zrobisz na zime i tak bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu:) ja Ci proponuję być jak ten Giedymin, co to seksu nigdy nie miał dość sądząc po ilości dzieci:-P do tego miecz ma w lewej dłoni, chociaż nie był leworęczny a wiesz dlaczego? Bo był ugodowy i łagodny:) zmień się:-O Płock:) kurde:-O najładniejsze chodzą z perfidnie pomalowanymi ustami na czerwono lub ciemnorozowo - może być?;) I gdzie mój ero król?:-P już mu wiozę koronę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00-02 Kreska jak celowo udziwnił wklejkę żeby ktoś nie pomyślał że to on wkleja czy tematy o sobie zakłada.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Portal wam płaci za eliminowanie ludzi aby ruch był na topach, czy dla kaprysu zjedliście tysiące bogu ducha winnych nicków ? Każde z was drży na myśl o konfrontacji w realu z ludzmi których zgnoiliście o czym dobrze wiecie." Tysiące bogu ducha winnych nicków:D:D To brzmi jak zbrodnia ludobójstwa, ładne rzeczy dzieją się na kafeterii:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"do istot ktore za wszelka cena pragna mnie wyeliminowac z tutejszego obiegu -kůŕwý pozbawione honoru, godnosci, moralnosci darujcie sobie zaczepianie mnie, bo nie stanowicie dla mnie wartosci zadnej i gardze wami. juz sam wasz widok jak bedziecie parobkami ruskimi bedzie bezcenny i to jest piekne" 4444 Nie obnazasz frajerstwa Kresko. Obnazasz tylko swoje kompleksy i stajesz przed nami nagi - zakompleksiony facecik, u którego jakies wewnętrzne bolączki przeobraziły sie w silny gniew i bunt przeciw ludziom,Jestes chłopie przewrażliwiony na swoim punkcie, żadnego dystansu do samego siebie. Co krok atakujesz i zarzucasz innym brudne intencje głosząc przy tym hasła na temat honoru i moralności. Z toba nie da sie konwersowac bo to grozi lawina wyzwisk i absurdalnych ataków nieadekwatnych do rzeczywistości. Masz nas za slepcow i ignorantow ale najwiekszym slepcem i ignorantem (do tego arogantem) jestes ty sam bo wybielasz sie kosztem innych przypisujac wine za cały syf innym osobom a siebie majac za jedynego szlachetnego. sam jesteś śmieszny. od początku zacząłeś gadać o testowaniu tutejszych kobiet potem stwierdziłeś że jedną znasz z reala. zacząłeś majaczyć o jakiś wydumanych netowych inwigilacjach włamaniach na poczty wprowadziłeś chorą atmosferę. potem się z tego wycofywać jesteś kłamcą to tyle. teraz zarzucasz innym swoje psychozy perfidnie grasz na emocjach nieszczęśliwy człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy     w    mieście
Szukam dûpy smofa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cale forum przeprasza bogu ducha winnego Kreske za jego krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys doprowadzono tutaj pewna dziewczyne do samobojstwa poprzez szykany, stalking I inne brudne metody. Namawiano do samobojstw kolesi tylko dlatego ze seksu nigdy nie uprawiali. Nawolywano do usmiercania niepelnosprawnych w czasie kiedy byla afera pod sejmem w sprawie kasy na ow chorych ludzi. Te osoby wciaz tu pisza Ba, sa na tym temacie I niszcza nadal bo maja taki kaprys _kreska_ wmawianie komus choroby psychicznej to juz ostatnie stadium kůŕéstwa. To u/b/e/c/k/a metoda robienia z ludzi wariatow. V @lubie kiedy -z racji tego, ze jestes w dobrej komitywie z frida, ja nie bede z toba rozmawial. Bez odbioru. Przypominam, ze kůŕwa to charakter. Grupa, stado nie potrafi mnie zignorowac I jeszcze dlugo po moim wyjsciu obrabia mi gale przypisujac negatywne cechy w nadziei na eliminacje mnie z obiegu. I pozniej wychodzi na jaw jak dana istota przechwalala sie np zdradami na kafe. To nierozsadne I wasz partner moze poznac, ze ma kůŕwe w domu, a dziecko nie jest jego. Pozdrawiam "zacne" towarzystwo. P.S. demaskacja p/e/d/o/f/i/l/a w realu to obowiazek bez wzgledu na koszta slodko winna Rozmowco daj już spokój. Po prostu przestan wyzywac innych. A inni przestaną się Ciebie czepiac. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
taaaaaaaaaaa jakby tu ? hmmm a w zasadzie to mi sie nie chce komentować. Skarbie napiszę jeszcze tylko, że spakowałem już kąpielówki :D ahaaaaa i pozdrowienia dla "rzyci" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Czerwone, różowe? Hmm...no nie wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@matuzalem -obrazasz kůŕěwko non stop, tylko robisz to w sposob kobiecy kamuflujacy I politycznie poprawny. Ale o subtelnym sposobie to ty smieciu pojecia nie masz. Jestes hipokryta stronniczym. Obiektywizm jest ci calkowicie obcy. Odwracasz kota ogonem ratujac sie manipulacjami jak juz jestes w narozniku. Na takich jak ty nie dzialaja argumenty slowne, tylko strzal na pysk z bani. Aha I wiem, ze wspmaga cie tutaj pewna szmata ktora ma profil blue, ale udziela sie jako gosc. Bez odbioru. haha _kreska_ @matuzalem -zupelnie czym innym sie roznimy, ale taka kůŕwa jak ty pozbawiona honoru tego nie zrozumie. haha V Gosciu pajacyku na gumce od majtek, twoja reakcja utwierdza mnie w przekonaniu, iz robicie sobie wzajemnie laske z matuzalem. haha _kreska_ frida I fałka wspomaga tego smiecia jako goscie. Istny cyrk. Podstarzaly duren, pewnie urzedas pociska p*****ly na kobiecym forum z kompa sluzbowego I w czasie pracy. Ciekawe czy szefostwo wie, bo powinien wyleciec na zbity pysk z pracy. Obnazam frajerstwo I to was boli. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej płock coraz lepiej na tej kafie:D co? ok. Spadam do pracy bo niszczenie kafeteryjnych nicków samo się nie zrobi:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rycerzu z tysiąca nicków do zniszczenia ile ci zostało:D:D:D:D:D:D Vrii,Elka,Fri jesli czytacie dla was👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie tak z kilka dziesiątek:D pozdro dla Ciebie ;) w wielocyfrowej kolejce do lucyfera zajmuje juz zaszczytne miejsce. Podążasz dalej za mną czy już straciłaś mnie z oczu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
ano, nie zrobi się.. niestety :D obłedny :) dzisiejsza norma to sto. nie.. jesteś duży, poradzisz sobie ze stu pięćdziesięcioma. wieczorem oczekuję raportu. twoja doktórka odmengelego michaił z miasta postara się o skrzynki, dziecko o kłódki, a słodka o sianko na wyściółkę. nikt nam nie zarzuci, że zniszczone nicki będą dogorywały w niegodziwych warunkach. zniszczone, zamknięte na wieki.. za to, z pachnącą latem trawą pod tyłkiem.. i świeżo zaparzona mięta, żeby się nie odwodniły. dzień dobry wszystkim :) https://www.youtube.com/watch?v=In56l9-VtME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś kokos wiecznie żywy:D którą mężatke teraz obracasz ? a słodka żyje czy nie żyje w końcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×