Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Płock :) Ale ja nie chcę z drugiej ręki, poza tym co ? Brak odwagi cywilnej, czy aż tak źle ? Nie. To może faktycznie nie mów hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Bycie forumową gwiazdą zostawię innym, ja już miałem swoje 5 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No coś Ty ? Kafe emerytura przed trzydziestką ? Szybko zacząłeś ;) :D p.s. o nie, teraz to dawaj nick ale już gwiazdo :D No chyba, że żadna gwiazda z Ciebie i sam sobie reklamę robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No dobra, gość mi zrobił reklamę :O A skąd Ty wiesz czy przed 30tką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka dziś Nie czytam innych tematów a przynajmniej bardzo rzadko. I też nie zawsze jestem miła jak wiesz. Np teraz mam ochotę Ci napisać. Zmień płytę i ogarnij się dziewczyno. To tylko forum. A jeśli nie tylko, to weź to na klatę i chociaż się podpisz pod tym jak mnie wyzywasz od hipokrytek. Brak odwagi ? Ciekawe jak to możliwe ? Taka hmm mocna w gębie ale z za gościa ? X żadne z was skurwiałego towarzystwa wzajemnej adoracji o mentalności przedszkolnej karuzeli nie zasługuje na to aby sie logować, bo większość ników zjedliście. W słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów aby was określić. W skrócie: koke próbował wrobić kogoś w spam ósemkami. Błędny chciał utylizować i palić w piecu ludźmi. Frida miesiącami trolowała tematy wilka. Słowiana oskarżała fałszywie jakoby ktoś ją wyzywał na mejlu.Ty donosiłaś do modów aby banować ludzi. Nowy nie przeszedł obojętnie jak komuś nie dosrał. To tylko szczątkowe metody eliminacji ludzi w waszym wykonaniu. Dobrze, że otoczenie już zaczyna rozumieć jakim żywym gównem jesteście. Ludzie w realu zlinczowaliby was gdyby wypłyneły wasze dane i każde z was o tym doskonale wie. Jesteście czymś pomiędzy komuchami a naz.i.stami. A teraz pal głupa jak fridzia która cie tego nauczyła i pozostaje mieć nadzieje, że któreś z was sie utopi tego lata to będzie jednej padliny mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Spróbuj odpocząć od forum. Emocje które Tobą targają są niebezpieczne. Nie dla nas, bo na szczęście nie masz bladego pojęcia kim jesteśmy realnie, ale te urojenia i nienawiść szkodzą głównie Tobie. Nie widzisz tego, że toniesz w żółci i omamach które tworzy Twój mózg ? Przykro mi. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo jednak ma troche racji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Płock :) Słoneczko :) Ja mam po prostu nosa do ludzi :) Dawaj nick nie ściemniaj haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
W czym Widmo ma rację ? Dlaczego ładuje wszystkich do jednego worka i w dodatku kłamie ? :) Kłamstwo stwierdzam, na swoim przykładzie. Nigdy nie odnosiłam się do tego, co na forum piszą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całe towarzystwo karuzelowe jest podręcznikowym przykładem syndromu kali kraść to okej, ale jak kalego okraść to jest płacz na całą wioske. x modelowy przykład to Nowy w mieście i jego lament i płacz jak u nastolatki gdy na jego trop wpadł Detektyw :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ale który chcesz Niestała, bo wiesz, ludzie na kafe mają ich kilka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka dziś Spróbuj odpocząć od forum. Emocje które Tobą targają są niebezpieczne. Nie dla nas, bo na szczęście nie masz bladego pojęcia kim jesteśmy realnie, ale te urojenia i nienawiść szkodzą głównie Tobie. Nie widzisz tego, że toniesz w żółci i omamach które tworzy Twój mózg ? Przykro mi. Serio. X Powyższy komentarz jest typowym pod publiczke i jak zwykle mamy komunistyczną metodyke robienia z ludzi chorych psychicznie. Czy ty naprawde amebko myślisz, że zgasisz mnie tak tanimi triksonami. Jesteś chodzącym kłamstwem, bo twoje tematy do tej pory dojrzewają na redakcyjnym jak podjudzałaś moderków aby banować ludzi którzy wam dup nie chcą lizać. Sam nie jestem święty, ale to jak widziałem co robiło każde z was na innych tematach mi wystarczy aby w odwecie spuścić was w kiblu. Ile macie ofiar na przestrzeni dziesięciu lat ? Portal wam płaci za eliminowanie ludzi aby ruch był na topach, czy dla kaprysu zjedliście tysiące bogu ducha winnych nicków ? Każde z was drży na myśl o konfrontacji w realu z ludzmi których zgnoiliście o czym dobrze wiecie. W odpowiedzi co mi przypiszesz ? Leki ? kaleki ? choroby, czy kończą ci sie metody milicyjne ? Pa pa hipokrytko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie wszyscy ludzie Płock :) Dawaj w kolejności chronologicznej :) Jak uwierzę, to Ci wyślę dhl-ką jedną golonkę w piwie. Szykuję dla rycerza na piątek bo w tamtym roku go minęły i potem słuchałam na okrągło ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No jak w grę wchodzi golonka to biorę się za tworzenie nicków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Płock ? Wiesz że coraz bardziej tu pasujesz ? haha Menda :P ;) Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziecko :) upał niemożliwy. dobrze, że nie łażę po polach z gryką itd.. bo gość nie miałby na kogo pluć, bo pośmiertnie podobno tylko wypada chwalić ;) i stałby się bezrobotny :D do tego tam.. gościa :) nie trolowałam, tylko chodziłam w gości, to raz. nikogo nie uczyłam palić głupa, to dwa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Jak to coraz bardziej? Myślałem że idealnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S.U Wilka wyzywałaś mnie od kalek, śmiałaś sie abym leki brał i śmiałaś sie cytuje:"stara kurfa kalece widmokowi zdechła" Należy dodać, że w ogóle nie zaczepiałem wtedy ciebie ani nikogo z twojego towarzystwa. Póżniej głupa paliłaś, że ktoś sie podszył pod ciebie tylko zapomniałaś, że po ilości plusów między jednym członem nicka a drugim można zidentyfikować że to bynajmniej nie był podszyf. Mam ci przypomnieć jak twoja funfela po fachu frida rozwalała miesiącami tematy Wilka wraz z noweuszem i nawet tego faktu nie ukrywali. A póżniej klikaliście z różnych adressów na "usuń" aby całe tematy Wilka kasować w celu zatarcia śladów, bo tematy i posty lecą z automatu od dziesiątek zgłoszeń o czym doskonale wiecie starzy wyjadacze pekli. Aż strach pomyśleć co robiliście z innymi ludżmi zakłamana hipokrytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko, nie coraz bardziej pasujesz, tylko pasujesz od zawsze ;) oj płock, płock... nie wymyślaj. zostań lepiej przy płocku, bo chyba nie chcesz być włocławkiem :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba raczej "trudne sprawy":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie.. czuję turbulencje.. prawie lot nad kukułczym gniazdem :D muszę chyba szerzej ręce rozłożyć, żeby zachować równowagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieaniołek dziś Pamiętasz jak wpadłaś kiedyś na spamowaniu gęganiem i zamieciono ten twój przypał pod dywan ? Ba, wmówiono że to inni spamują. Skąd takie metody wyniosłaś, z dawnej pracy w resorcie komuszym siania propagandy i lania wody pod publiczność ? Zmieniłaś nicka, palisz frana, udajesz gimbuske co wszystko bagatelizuje, ale mamy XXI wiek i nikt już nie daje sie nabierać na twoje metody. Na nicku frida jest tysiące twojego wołania o ku.ta.sa i każdy może sobie wygooglować. Twoje dzieci napewno byłyby dumne z mamusi, bo przecież w twoim wieku takie rzeczy wyczyniać to jest jakieś dno patolstwa. W odpowiedzi obrócisz wszystko w żarcik bo z przedszkola ci tak zostało, a w rzeczywistości włosy sobie rwiesz z głupiego łba bo zostałaś rozkminiona. Głowe daje, że twoje dzieci sie ciebie wstydzą, a otoczenie w realu cie unika. Tyle ugrałaś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D lot nad kukułczym gniazdem "Ale to wszystko prawda, nawet jeśli nie miało miejsca." "Człowiek traci grunt pod nogami, kiedy traci ochotę do śmiechu." a na koniec - "Jest tu tak przyjemnie (…) – że tylko wariat mógłby chcieć stąd uciec." 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo ma rację. Hejtowalaś Frido Słodko Winną pisałas że jej myśli to poradnik domowy, wyśmiewalas Nieogryzka Olę, srałaś na tematach Wilka wyzywajacego go od siersciuchów. Babciu z czym do ludu? Błędny nie jest lepszy jak na polanie się umawiał ale strachu go obleciał. Słowianka hejtuje kobiety które prowadzą rozmowę z Nowym jak go nazwała pedofilem:-P:-P Pan Nowy :-D Koke spamował was 8 by wrobić Widmo, wy uznaliście, że nic się nie stało. Ten cały Płock o też jakaś placzkiwa Mameja topiąca smutki w alkoholu. Wiecznie na kacu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ty chyba jesteś na wiecznym kacu, ale moralnym. Skoro wszyscy na tym temacie są tacy okropni to czemu śledzisz ich wpisy, ucząc się wręcz na pamięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij się Płock bo mam wrażenie ześ baba i wiecznie masz okres. Wysmarkaj nosek dziecinko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×