Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

Gość Pł
A Ty idź do apteki po maść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co mi maść kobieto przebrana za faceta? :-P tylko się tu nie rozplacz przy wszystkich. Dwie otyłe baby na temacie, jedna wredna zasuszona i 3 alkoholików(Błędny, Pan Nowy i Płock Kobieta) warci siebie 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Na hemeroidy gdyż wyraźnie masz ból czterech liter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodka słowianka 2014.12.04 A jak Ci kot, Wilku nasra na wycieraczke to sam ogarniasz temat czy zwołujesz na zebranie wszystkich włascicieli kotow, ktorych znasz?pechowiec.gif sporzadzasz fotografie w postaci go.owna, zabezpieczasz dowod czy dajesz probke do analizy?jezyk.gif bitwa O ero? Czy Ty sie slyszysz?pechowiec.gif pi.izgnij sie w łeb w i idz przewietrzyc do lasulapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny analfabeta na temacie. Wytrzeźwiej Płock w pomarańczowych majtkach:classic_cool:)))))))))))🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk/Paweł był w zgodzie z Fridą i resztą dopóki Widmo sie nie przyjepał do niego i jego tematów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
https://youtu.be/pmZSLSKB_r0 Marillion :) Kiedyś ryczałam przy tym kawałku. Dlaczego ? Bladego pojęcia nie mam. Potrafi mnie wzruszyć reklama makaronu cholera. :O Ok. Koniec samokrytyki, teraz konstruktywnie pomilczę, bo mi maseczka zastyga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestala, chociaz nie bierzesz do dzioba i tak bym cie walil jak boczek w kaloryferze. masz cos w sobie..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest samokrytyka i nie ma czegoś takiego jak konstruktywne milczenie analfabetko po przepłaconych studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka dziś ty jak to było jak ludzie wyganiali cie z @ bo zarzucałaś ich linkami z muzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie biorę ? :O W sumie tak dawno z nikim się nie kochałam, że faktycznie mogłam zapomnieć jak to jest ;) Miło Was widzieć :) Przepłacone studia ? Gościu ? Miałam bardzo trudny dzień, więc puchu marny, szkoda Twojej energii, bo mi to centralnie wiesz co. Tak, wiem, że do Ciebie jak do ściany, ale uprzedzam, że będę z Tobą gadać tylko jak nie będzie nikogo innego. Jesteś jakby to powiedzieć hmm tematem zastępczym, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie wstydu istoty smiace się nazywać kobietami, ale my faceci tez cienkie ch/j/k/i jesteśmy, zwlaszcza jak przycpiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudny dzień znowu ? Przecież podobno masz takie szczęśliwe życie, a tu prosze depcze cie i tak sie składa że głównie mnie odpisujesz. Ignoruj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie wiem co odpowiedzieć :D Nie przyćpiewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Kurde wiem. Weź zjedz coś dobrego, to przestaniesz być taką upierdliwą gnidą :) Mam kurki w sosie śmietanowym z pietruszką. Chcesz ? ;) https://youtu.be/Q_L-0Ryhmic Zacytuj mi, kiedy napisałam, że jestem bogiem i spotykają mnie tylko dobre zdarzenia. Bladego pojęcia nie masz o nas, dlatego jesteś taki zabawny w swoich oskarżeniach. Patrzysz przez pryzmat swoich doświadczeń a to się jakby lekko rozjeżdża np z moją rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"depcze cie" :D:D:D:D Marzyciel:D Swoją drogą dziwne fantazje jak na dorosłego faceta, no chyba że... nieważne. Niektórzy mają inne marzenia z udziałem naszej Niestałej ;)😘 😘 Gościu z tego co piszesz i jak piszesz widać, że deptanie lubisz, tylko nie ma na kim poćwiczyć w realu, to widać, bo biegasz po necie jak petardą w doopie:D Ale jak tak lubisz deptać, to deptaj KAPUSTE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Biorę te kurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka dziś Upierdliwość ? Przecież jeszcze chwile wcześniej zasugerowałaś że jestem nieskuteczny. :D Nie bądź hipokrytką znowu. Pozostała część twojego wywodu wygląda jakby stolarz robił za dentyste i rwał zęby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zapomniałam odwzajemnić buziaka Gościu 👄 ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Niech Słodka w drodze powrotnej podrzuci mi adres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała 😘 Ale widzisz jak go nosi, niech biega i podepta po polach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodź Niestała, zrobisz mi dokładnego lodzika, z pieszczeniem języczkiem, głebokim gardłem i zapominamy o awanturkach. Ale musi być z połykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×