Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nieaniołek

Kaaruzella

Polecane posty

Gość gość
Frida ty stara zasuszona kuřwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koko wpadł na spamowaniu karuzeli ósemkami,a teraz wklejkami spamuje. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak??? .. noooo.. pięknie :O ja się pytam, gdzie się podziewa strażnik pilnujący skrzynek ze zniszczonymi nickami 😠 właściwie, nie bardzo jest się kogo zapytać.. chyba, że gość odpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Buziak w przelocie :) 🌻 Nieaniołku 👄 :) mam trochę pracy, czy mogłabyś się zaopiekować Azorem ? :) To taki mały zawzięty bulterjerek, co tu ostatnio obsikuje każdego piszącego Niewymagający jest raczej. Woda, żarcie, spacer, woda. Tylko go luźno bez kagańca nie puszczaj, bo jak nic poobrywa komuś nogawki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ładnie grasz :) więc ja tylko dodam dobrego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwelu jeden nie szuraj do wilka nie zgrywaj twardyziela tylko przyjezdzaj w sobe nad Sosnowke Nie udawaj teraz ze cos udowodniles chcesz zostac bohaterem ERO wsrod chamow to sie zlocie i nie ci sfinansuja doajzd Przemyskalem sobie to dlaczego ja mam k***a swoje ciezko zarobione pieniadze wydawac takie gowniane s****wo jak ty Zara ztutaj bedzie sz siekreowal na intetlektuliste ze zrobiles prowakacje wyllorzystujac magde bo naprawde to ty jest taki intelektualny blyskotliwy no po porstu wersal Sluchaj chlopie mowiles do realne j kobiuety i Gorallki twoje slowa ranily ja i obrazaly ici tego nieoddpuszcze przyjedziesz dostaniesz lejek w***e i przywaizemy cie nagiego do mrowisko bo jestes caly zgowna wiec sie te kreuj na intelektualiste zaden normalny facet nidy tak by nie mowil od kobiety jest chory jests po porstu s****wem i jak przyjedziesz jak s****wo zostaniesz potraktowany tak jak na to zaslugujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koorva jaka góralka? Ta stara baba Madzia? To podłe babsko hejtujące wsxystkich , donoszące do Wilka na wszystkich jest warte obrony? Czy to przypadkiem nie Madzia 78 wmówiła Wolfowi że Czytaczka jest zazdrosna o Koke wuęc stworzyła projekt ścierwo ??? Czy to nie Madzia nastawiła Wolfa na Nieogryzek że ta jest zazdrosna o nią i Koke i dlatego ją Olka ją hejtuje i wyzywa? Wilk z oranga wlazł na Story i napisał że rodzice Nieogryzek to zera i zero wychowali. I ty niezalogowana swinio bronisz Madziulka góralki? Spierdalaj z karuzeli cffelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolf. Śmieciu jepany.Jestem takim trollem jak ty. Od lat na forume. Ale nazwać czyichś rodziców zerami to szmato powinieneś zgnić przecfelony we Wronkach. Niestety. Ten mam eja Koke mordy nie otworzył w obronie Olki. Odpiertol się od Czytaczki , Słowiany a za Olkę gnido , za jej rodziców dorwę cię. Spiertalaj z góralką Magdą, piertolonym honorem góralki Magdy bo żeby bronić cudzego honoru najpierw ktoś musi go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
dziecko 👄 :) to ma być niewymagający azorek? woda, żarcie, spacer, woda, znowu żarcie i spacer.. do tego nie puszczać luzem, tylko na smyczy i w kagańcu ;) nie.. to nie dla mnie. za dużo roboty. nie jestem takim tytanem pracy jak ty :) niech sobie chodzi i sika gdzie popadnie. może zdechnie z głodu i bezpańskości. koniec z akcjami humanitarnymi. nie prowadzę już schroniska. zleniwiałam do reszty ;) gdyby azorek był dzieckiem, to co innego.. w imię hasła "wszystkie dzieci nasze są" miałby sznasę.. a tak.. niestety 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie taki znów gość
Rzeczywiście Wilku, czlowieku honoru . Mieszanie w brudy niewinnej osoby, kt9ra na kafee była przypadowo i przwz chwilę ; wyzywanie jej rodziców ; wyzywanie Niestałej Czytaczki, najlepszej dziewoi w tym grajdole a to wszystko dlatego że Magdalenie się przyśniło ; miała wizję że to one są przeciw niej. Na podstawie urojeń niepoważnej osoby odstawiłeś Wilku honor w kąt i krzywdziłeś Bogu ducha winnych ludzi. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu się nudzi na rencie siedzi grzebie i wkleja pożycie seksualne nicków z hejterskego topa?😴 :o:classic_cool::o żal mi cię widmo:o))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koke spamuje wrzutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje koko wyświadcz wi te przysługe i zatapetuj wklejkami swojaków. to takie inteligentne manewry. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lub wbij 8 bliżej enter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejko, z całym "szacunkiem" nie mam pojęcia czy zdajesz sobie sprawe z tego, że wklejkami dobijasz temat swoich ziomali. :D chodż do reala rozwiązać konflikt plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajim imbecylem trzeba być żeby zarzucićyemu memle Koke że to on hejtuje jak on dziewczyny z Karuzeli lubii i szanuje[ To Wolf lub Widmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Człowieku, że tak zapytam, serio nie masz nic innego do roboty ? W sumie nie zazdroszczę. Toż to faktycznie można dostać na łeb od siedzenia tutaj non stop. :O Weszłam do domu. Skwar się z nieba leje a ja mam w planach wieczór przy garach. Ktoś chętny do pomocy ? Czerwoną porzeczkę trzeba przebrać i agrest do ciasta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Koke miałby wklejać??? Tęsknisz za nim gościu ale on lagę położył na forume:D W doopie z takim chooyowym domysłem który jest zbyt prymitywny. Przecież spamer Widmem cuchnie albo Wilkowyjcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka dziś Chyba napędza. Karuzelę może załatwić jedynie bezruch. Rozumiecie, nie kręcona zardzewieje i pójdzie na złom. A tak ? Darmowa siła ? Niech pcha na zdrowie W sumie trzeba nową założyć, nie będę przepychać w nieskończoność Zgłoś› gość dziś Właśnie osiąga przeciwny skutek Lubie czytac jak Fri go za każdym razem punktuje Zgłoś› gość dziś Wieć Koke tu jest? Leczcie sie ludzie.Wszyscy. Zgłoś› gość dziś I t y 18.41 też . Zgłoś› gość dziś gość dziś Właśnie osiąga przeciwny skuteksmiech.gifsmiech.giflapka.gif Lubie czytac jak Fri go za każdym razem punktujeusta.giflapka.gif x Tak Koke. Lecz sie oszołomie. Wszyscy się leczcie . Zgłoś› gość dziś Kokos jak jak nocne eskapady do Sopotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziaduuuuuuuuu :DxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
o matkooo co ty się dzieję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Pomogę, bo Azor sobie ewidentnie nie radzi z karuzelą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×