Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fili80

DIETA zdrowie na talerzu

Polecane posty

Melduję się z rana z moją dzisiejszą wagą - 72,2! - 600 gramów od poprzedniego tygodnia Powoli do przodu! Za tydzień chcę zobaczyć - 1kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja tez jestem za wazniem w piatek! denerwujace jest to przechodzenie strony na kafe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny macie jakis pomysl na wegetarianski obiad? zapomnialam wyciagnac kurczaka z zamrazarki i teraz się glowie co by tu zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PARASOLE :) no piękna waga BRAWO TY :) co do ciąży to obawy każda chyba zawsze ma tylko się jeszcze nie spotkałam aby jakaś matka żałowała faktu urodzenia dziecka więc więcej optymizmu życzę . MONIKA:) ja także jestem za piątkiem !!! co do obiadu to może na szybko warzywa na patelnię - albo jakaś zupa krem z soczewicy i pomidorów. Nie wiem czym dysponujesz na ten obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ostatecznie zrobilam zapiekana papryke z kuskusem i warzywami wiecie ze ja chyba nigdy wczesniej nie jadlam kuskusu? a takie to dobre :) ciezko mi bez slodyczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA :) ja także kuskus nie jadłam do zeszłego roku kiedy spotkałam się z dietetyczką. Co do słodkości to jest tyle zdrowych zamienników - może pieczone jabłko, wafel lub kromka ciemnego chleba z chudym twarogiem z miodem lub dżemem niskosłodzonym albo jogurt, sałatka z owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Fili to niestety nie to samo dla slodyczoholika, czekolada mi się marzy najgorsze, ze w domu jest jeszcze tyle slodyczy po swietach i kuszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
monika900 kazdej brakuje słodyczy :P ale podobno zasada jest taka wytrzymac 21 dni bez słodyczy i potem nie ciagnie :) ile w tym prawdy to nie wiem ale tak slyszalam. Ja mialam plan isc na basen ale nie wypali dzisiaj bo musze zostac dłuzej w pracy znowu :( ale moze cos innego zamiennie jakas skakanke o ile dam rady :) ja do tej pory zjadłam sniadanie kromka razowca z serem bialym i papryka 150 kalorii sniadanie 2 to samo 150 kalorii obiad flaki wołowe 250 gram - 300 kalorii teraz pije sok pomidorowy :P podziwiam was wszystkie za osiagniecia :) ciekawe czy ja kiedys tyle schudne co wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika.zjedz kostkę gorzkiej czekolady . Bardzo nie zaszkodzi a moze poprawić metabolom :) U nas na południu zima na całego. Rano miałam fitness przy odśnieżaniu podjazdu a w planie bylo lepienie bałwana z dziećmi. Niestety taka wichura teraz sie zrobiła ze nawet nosa sie nie chce wystawić zza drzwi . Dietetycznie u mnie ok nie jest zle . Kcal nie liczę bo nie umiem . Ale na moje oko jest dobrze. Pozdawiam dziewczyny ! ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki ja mam teraz trudny okres w pracy zamkniecie roku wiec nie mam mozliwosci analizy co ile jem chociaz sie staram kontrolowac ;) Parasole nie masz sie co martwic ciazami ja mimo dwoch poronien , obecnie mam 2 super chlopakow wciazy chodzilam na basen bylam nardzo aktywna i uwazam ze to byl super czas bo dziecko bylo bezpieczne w brzuchu teraz jest bardziej nie bezpieczne bo chodzi po brutalnym swiecie ;) za 2 dni wazenie i do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
tak sobie mysle ze w tym tygodniu dlugi weekend wiec wiecej pokus tez tak macie ze w weekendy wiecej jecie?u mnie przewaznie rodzina w gosciach, albo czas z mezem i jakos tak wiecej jedzenia się przewija ale tym razem się nie dam! niby dopiero 3 dzien a czlowiek juz lepiej się czuje! jakis taki lzejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA:) w pełni Cię rozumiem. Ja co prawda nie jestem słodyczoholiczką ale i u mnie pełno po świętach słodyczy. EKLEREK:) no właśnie niby, że po pewnym czasie nie ciągnie. A u mnie to wręcz odwrotnie nie jestem na diecie nie jem i nie myślę o słodyczach są mi obojętne. A dziś wstyd się przyznać tak jakoś wyszło, że z kawą ciasteczko zjadłam oreo :( niby kawkę piłam z mamą i poczęstowałam je niby ich nie miałam jeść a córka mi przyniosła i odmówić nie potrafiłam ach oczywiście do bilansu doliczone kcal. Po tych ciastkach zaraz zjadłam wielki talerz jarzynowej. Bo głupia byłam, że przed obiadem na głodnego kawa mi się zamarzyła. Blanka:) u mnie także wichura. Szczęściara z Ciebie aktywność masz już za sobą a mnie wieczorem czeka chyba dziś jakiś aerobik. Dodob:) trzymam kciuki za szybkie i bez stresowe zamknięcie roku oczywiście w miarę dietetycznie. Czyli postanowione ważymy się w piątek dla nowych koleżanek. Co piątek każda się tu melduję i zdaję relację z tego a dokładnie : wzrost wiek : dla chętnych waga początkowa waga z poprzedniego tygodnia waga z dziś czyli ważenia podsumowanie czy SPADEK czy WZROST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczyny Ja wczoraj byłam w Luxmedzie po skierowanie na badania bo potrzebuje przed operacją i od razu poprosiłam o zbadanie bo tak jak Wam pisałam jestem przeziębiona i okazało się że mam zapalenie zatok dostałam antybiotyk. Dziś rano pojechałam do Rzeszowa na badania problem u mnie z pobraniem krwi jedna widoczna żyła i jeszcze po ukłuciu okazało się że zrost i krew nie pójdzie kazały mi iść pić wodę później następna próba przy trzecim wkuciu zrobiło mi się słabo i zemdlałam ale się przestraszyłam później mnie położyły dalej dały wodę i na szczęście udało się pobrać krew na leżąco bałam się później jechać do pracy bo to z Rzeszowa aż 60 km ale na szczęście było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerek20
Nie będzie dziś skakanka kolana mi mega napieprzaja na zmianę pogody :( człowiek ma niby 26 lat i już takie problemy eh ale.za.to chociaż z dieta dobrze chociaż tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja :) bidulko to miałaś kochana przeżycia - współczuję bo mogę się tylko domyślać jak źle słabo się czułaś. Do tego jazda no kawałek miałaś a pogodowo u Ciebie jak??? U mnie zimowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eklerek :) no cóż tak nieraz bywa. Tylko jak Cię te kolana bolą to odpuść im skakanke bo to męczy kolana. Zrób może dziś kilka brzuszków i będzie super do tego dieta no będzie wręcz idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kończę dzień z bilansem o ile zapamiętałam dobrze 1508 kcal z aktywności 15 minut aerobiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki Chudzinki ciezki czas u mnie okropna pogoda pracuje koło nabrzeza woda podmywa droge snieżyca oddalam samochod do lakierni bo ostatnio w markecie zarysowalam i dostane go dopiero w poniedzialek ;( juztro urodziny syna i goscie jejku juz mam dosc tych imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob:) Chudzinko dasz radę !!! bo jak nie Ty to kto ??? Co do pogody to słyszałam, że tam u Ciebie na wybrzeżu nieciekawie u mnie na dzikim zachodzie w miarę - choć w sumie jak jest zima to musi być zimno. Dla syna Wszystkiego najlepszego !!!! Co do gości i zamieszania to zrozumiałe no ale trochę oddechu głowa do góry uśmiech na twarzy i zrobisz fajne urodziny - czekam na relację i oczywiście tort musi być - pamiętaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczyny Ja już standardowo w pracy. Biorę antybiotyk na zatokami mam nadzieję że mi przejdzie przecież na operację muszę być zdrowa. U nas na Podkarpaciu zima drogi zaśnieżone trzeba jeździć bardzo powoli. Dziewczyny tak się boję operacji. Parasole fajna sprawa z tą Twoją sukienką bardzo odważna jesteś ale o to chodzi w życiu żeby dążyć do zakładanych celów. Na pewno na ślubie będziesz wyglądać bajecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
azja ja sie ciagle tak zastanawiam nad toba . byłas u dobrego ?terapeuty mckenziego? zrobił ci wywiad? badanie neurologiczne? powiedz mi czy w ciagu dnia jest takie 5 minut czasu ze nie odczuwasz bólu ? moze da sie cos z tym jeszcze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
kurcze nie dodalo mi komentarza :( azja ja sie nad toba zastanwiam. moze da sie cos jeszcze zrobic z tym twoim kregosłupem. bylas u dobrego specjalisty mckenziego? zrobił ci wywiad i badanie neurologizne? jest w ciagu dnia takie 5 minut czasu ze ty nie odczuwasz bólu? ja tez jestem z podkarpacia tak jak ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Fili moim zdaniem lepiej teraz jedno ciastko jak mialas ochote niz odmawiac sobie wszystkiego a potem zjesc paczke tych ciastek mozesz byc dumna ze skonczylas na jednym! ja tak nie umiem heh ;p dziewczyny przed nami dlugi weekend, zawsze ciezki czas jezeli chodzi o diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a u mnie mąż wracajac z pracy przyniosl bezy, no i jak zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się dzieje z kafe nie dodaje komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
niestety dzisiejszego dnia nie zaliczam do udanych….a jutro wazenie! olaboga.. mam nadzieje mimo wszystko ze będzie mniej, ze jeden dzien nie przekresla wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×