Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Fili80

DIETA zdrowie na talerzu

Polecane posty

Go艣膰 eklerek20
hej dziewczyny. Ja startuje od dzisiaj. Z rana wypi艂am szklanke wody z cytryna bo tai rytua艂 uznaje na diecie a potem zjad艂am miske zupy pomidorowej i kromke chleba w艂asnej roboty z maki orkiszowej i zytniej :P i zabieram sie do picia kawy. jeszcze mam w planie pic czerwona herbate podobno usprawnia przemian臋 materii. Mam nadzieje ze zrzuce z 10 kg i wejde w stare spodnie do swiat wielanocnych :) wieczorem jade na zakupy bo w lodowce pusto a potem moze jeszcze pocwicze zobacze ile mi si艂 starczy po calym dniu pracy . trzymajcie sie :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fili80
Cze艣膰 dziewczyny Wczoraj tyle razy pr贸bowa艂am tu do Was zajrze膰 ale kafe mnie blokowa艂o. No ja po wczorajszym "sylwestrze" zbieram si臋 dzi艣 jeszcze na spokojnie. Musz臋 jeszcze zakupy zrobi膰 i od jutra ju偶 startuje. Plan jest taki 偶e b臋d臋 jad艂a zdrowo dietetycznie do 1500 i b臋d臋 liczy膰 dok艂adnie bo wtedy waga fajnie leci i do tego codziennie jaka艣 aktywno艣膰 nie wa偶ne basen, brzuszki no co艣 cho膰by przysiady ale zawsze co艣. Wst臋pnie zak艂adam, 偶e przynajmniej 12 tygodnii b臋d臋 na tym 1500 kcal. P贸藕niej podpisze z kompa z Wami bo teraz pisz臋 z telefonu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cz臋艣膰 Dziewczyny Ja r贸wnie偶 zaczynam na ostro od dzi艣 zaczynam diet臋 owocowo warzywn膮 zobacz臋 ile uda mi si臋 wyrwa膰. Dzi艣 co prawda nie mam nic socjalnego do jedzenia ale na jutro zrobi臋 jaka艣 zup臋. Fili czy Ty mia艂a艣 ksi膮偶k臋 je艣li tak wy艣lij mi prosz臋 na e-maila. Kochane a w nowym roku 偶ycz臋 Wam spe艂nienia marze艅 i du偶o du偶o szcz臋艣cia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Blanka111
Cze艣膰 kobietki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
O matko tyle sie opiaslam i ca艂y post mi zjadlo . Laski wracam na dobre tory :) przyjmiecie raz jeszcze stara dobra Blank臋 ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eklerek20
o jak nas duzo tutaj ale fajnie. mam nadzieje ze temat bedzie kwit艂 bo w kupie ra藕niej :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cz臋艣膰 Blanka Wracaj pewnie mo偶e razem w ko艅cu damy rad臋 Musimy si臋 wspiera膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eklerek20
ulozylam sobie plan treningowy a wi臋c: aeroby poniedzia艂ki , pi膮tki i niedziele basen 45 minut wtorki soboty - skakanka 40 minut si艂owe cwiczenia wtorki, czwartki - nogi i po艣ladki poniedzia艂ki , 艣rody - brzuch i ramiona mysle o bieganiu ale nie wiem czy znajde czas a wieczorem to sie troche boje wyjsc na wie艣 :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Eklerek woow Ty to petarda jeste艣 :) ja to po艂ow臋 z tego nie da艂a bym rady wykona膰 ! U mnie opr贸cz aktywno艣ci w domu typu sprz膮tanie prasowanie gotowanie itp to jedynie kijki a ostatnio to szybki marsz bez kijkow ( nie mie艣ci艂y艣my sie w 3 na chodniku z kijami ) ;) ale to tez raz w tygodniu bo zawsze co艣 to za zimno to wiatr to dzieci chore ... Bede stosowa膰 diet臋 mz . Dzis na 艣niadanie 2 kanapki z szynka i papryka plus banan popi艂am herbat膮 z morwy . Pozniej kawka i jab艂ko, na obiad ugotowa艂am 偶eberka . teraz popijam kawk臋 i na tym koniec jak narazie . Oby艂o sie bez s艂odyczy a w lod贸wce usmiecha sie do mnie ciasto micha艂ek ale sie nie dam !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No i moja dieta posz艂a si臋 pa艣膰. Dzwonili dzi艣 ze szpitala mam wyznaczony termin operacji na 24.01 wi臋c musz臋 na razie ograniczy膰 jedzenie a po operacji pomy艣le dalej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Moja Mama nami臋tnie pije soki, spalaj膮ce tkanke t艂uszczow膮. Od razu zaznaczam, 偶e to 偶aden cud, robi je sama w wyciskarce co rano. Musz臋 przyzna膰, 偶e s膮 nawet smaczne, zw艂aszcza ten na bazie ananasa.. W ok. miesi膮c, zgubi艂a 4kg, przesta艂a podjada膰 s艂odycze i zrobi艂a sie bardziej energiczna. Na du偶y plus zaliczam wi臋c zakup dla niej tego urz膮dzenia terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hh-2g

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eklerek20
Azja a co to za operacje masz? blanka to tylko zalozenia s膮 :P zobaczymy ile da sie z tego zrealizowac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Azja :) szuka艂am ksi膮偶k臋 dieta warzywno owocowa tylko nie mog臋 znale藕膰 a bardziej chyba jej nie mam ale poszukam. Kiedy艣 dosta艂am na maila tylko czy ja to jeszcze mam. To ostatecznie nie b臋dziesz rozpoczyna膰 diet臋 warzywno owocowej? Blanka :) witaj pewnie, 偶e przyjmiemy!!! Eklerek :) no Tw贸j plan treningowy to robi wra偶enie. Ja dzi艣 przygotuj臋 posi艂ki na jutro plan diety. Tabele na lod贸wk臋 aby zapisywa膰 wa偶enie i aby przypomina艂o. 呕e jestem na diecie. Mam pytanie a wa偶enie kiedy b臋dziemy robi膰??? Ka偶da sobie??? Czy jak kiedy艣 w jednym ustalonym dniu??? Jak tak to nadal pi膮tek jak kiedy艣??? Czy mo偶e inny dzie艅???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 radosna26
witajcie dziewczyny, moge si臋 przylaczyc? od dzisiaj zaczelam diete. zaczynam walk臋 z kilogramami, ktore zostaly mi po ciazy i nie tylko bo w sumie po urodzeniu dziecka bylam tylko 4kg na plusie, potem slodycze i malo ruchu sprawilo, ze dzis mam do zrzucenia jakies 13kg zamierzam zdrowo si臋 odzywiac, zaczac gotowac, bo do tej pory to ciagle jedziemy z mezem na zamawianym jedzeniu no i wiecej pic, bo to u mnie tez kuleje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Radosna :) witaj i do艂膮czaj. B臋dzie tu nam bardzo mi艂o z Tob膮 !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Fili :) cze艣膰 Kochana ! Nowy rok nowe zasady ;) ja pewno i tak codziennie sie b臋d臋 wa偶y膰 bo inaczej nie umiem przy odchudzaniu ale jestem za pi膮tkiem zeby sie tu spowiada膰 z grzeszk贸w :) Mniam mniam juz po kolacji jestem i na dzis koniec z jedzeniem . Dzie艅 zaliczam do udanych oby tak dalej . Fili dalej jeste艣 na tej diecie od lekarki ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Azja o to termin ju偶 blisko !! Zleci szybciutko a p贸藕niej b臋dzie juz tylko lepiej. Zapomnisz o b贸lu :) trzymam za to kciuki!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Azja o to termin operacji ju偶 blisko !! Zleci szybciutko a p贸藕niej b臋dzie juz tylko lepiej. Zapomnisz o b贸lu :) trzymam za to kciuki!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monika900
Fili Ty to juz masz ladne sukcesy na koncie! od kiedy jestes na diecie? ja b臋d臋 wa偶y艂a si臋 co pi膮tek zamierzam liczyc kalorie i jesc 1200-1500 dziennie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Azja:) faktycznie termin blisko. Fajnie :) zobaczysz po b臋dzie ju偶 tylko lepiej i w ko艅cu b臋dziesz mog艂a funkcjonowa膰 bez b贸lu. Banka ;) ja tak偶e codziennie si臋 wa偶臋. Ju偶 do艣膰 dawno nie trzymam si臋 diety od dietetyczki a przed 艣wi臋tami no do dzi艣 to ju偶 istne szale艅stwo co wida膰 na wadze. Bo dzi艣 pokaza艂a 78kg por贸wnuj膮c do 艣wi膮t tak na oko 5 kg w tak kr贸tkim czasie. Pewnie teraz b臋dzie szybko spada膰 na to licz臋 - zobaczymy. Jak dla mnie mo偶e by膰 i pi膮tek :) No a pozosta艂e dziewczyny tak偶e za pi膮tkiem ????????? Czy mo偶e inne propozycje ????? Monika:) witam i zapraszam tu do nas !!! Co do sukces贸w to spokojnie b臋dzie jak osi膮gn臋 cel 69 kg i go utrzymam !!! Na diecie by艂am a teraz zaczynam od jutra b臋d臋 liczy膰 zdrowe jedzenie do 1500 kcal na pocz膮tek. W zesz艂ym roku robi艂am 1200 kcal waga 艂adnie lecia艂a tylko jak pojawi艂 si臋 zast贸j to nie by艂o z czego ucina膰 wi臋c teraz zaczynam od 1500. Mo偶e co艣 wi臋cej napiszesz o sobie .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie wida膰 moje wpisu Moja tabela z wag膮 i obwodami w艂a艣nie si臋 drukuj臋 ambitnie na 12 tygodni

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Te偶 jem 1200-1500. Cho膰 wczoraj i przedwczoraj zjad艂am wi臋cej, cho膰 g艂贸wnie w produktach nie-czekoladowych, a to te偶 jaki艣 drobny sukces... Wa偶臋 si臋 w 艣rody, wi臋c w strachu, 偶e to ju偶 nied艂ugo przystopowa艂am dzisiaj troch臋 z 偶arciem... :) Inna rzecz, 偶e siedzia艂am ca艂y dzie艅 w domu nad moj膮 poboczn膮 prac膮 - obrabianiem zdj臋膰 na zam贸wienie, a potem przesz艂am p艂ynnie do obrabiania naszych w艂asnych zaprosze艅 艣lubnych, kt贸re mieli艣my co prawda wr臋cza膰 ju偶 w 艢wi臋ta, ale nic z tego nie wysz艂o, bo nie zd膮偶yli艣my ich ani wydrukowa膰 ani te偶 do ko艅ca skleci膰... :/ Pozdrawiam z noworoczn膮 motywacj膮! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Parasole :) o jeste艣!!! jak tam Twoja dieta? Dawno Cie u nas nie by艂o - dzi臋kuj臋 za info co si臋 dzia艂o. No a 艣lub Tw贸j to kiedy. Spokojnie do niego schudniesz a ile chcesz schudn膮膰 i w jakim czasie???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monika900
chetnie zostane :) u mnie wczoraj udany dzien pod wzgledem diety, a dzisiejszy rozpoczelam kawa i dwoma kromkami chleba zytniego z twarogiem. cos o mnie?aktualnie jestem na macierzynskim, mam niestety malo ruchu i duzo kilogramow do zrzucenia i to wcale nie przez ciaze tylko przez wlasna glupote i obzarstwo najgorzej bedzie wytrzymac bez slodyczy, reszta jakos pojdzie nie wiem ktory to juz raz jestem na diecie..czasem sie udawalo, czasem nie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eklerek20
Azja a probowalas metody mckenziego na kregos艂up? moze uda艂oby sie uniknac operacji

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No dziewczyny zwa偶y艂am si臋 i na wadze 77,6 kg robi wra偶enie jeszcze w zesz艂ym pi膮tek przed sylwestrem by艂o kg mniej a przed 艣wi臋tami gdzie艣 74 kg a w grudniu 72 kg no pi臋knie mi ta waga skacze. By艂o min臋艂o nie liczy si臋 bo od dzi艣 startuj臋 i plan jest taki 12 tygodni - 1500 kcal a cel 69 kg czyli blisko 9 kg ciekawe jak tym razem mi p贸jdzie. Co mnie teraz zgubi艂o a no pszenne 艣wie偶e bu艂eczki z mase艂kiem, s艂one przek膮ski popijane browarkiem, troch臋 s艂odko艣ci. No ale koniec wracam na dobre tory zdrowego jedzenia z alkoholu to jedynie czerwone wino kt贸re b臋d臋 wlicza膰 do kcal. Koniec pszennym bu艂eczkom, mase艂ku, s艂one przek膮ski bo mi apetyt tylko si臋 rozhula艂. To na tyle smutas贸w bior臋 si臋 do dzia艂a - zdrowo 1500 kcal i jaka艣 aktywno艣膰 12 tygodni od deski do deski cel 69 kg !!! b臋d臋 si臋 stara膰 codziennie zdawa膰 relacj臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MONIKA:) to fajnie, 偶e do艂膮czasz :) dzisiejszy dzie艅 fajnie rozpocz臋ty tak dietetycznie. Ja co prawda na dzi艣 posi艂k贸w nie mam bo mam dzi艣 wolne ale na jutro ju偶 b臋d臋 robi膰 bo to u艂atwia trzyma膰 diet臋. O na macierzy艅skim jeste艣 to te Twoje male艅stwo ma艂e co ? Moje bli藕niaczki w maju b臋d膮 mie膰 2 lata ach mi艂o wspominam ten czas jak by艂am na macierzy艅skim te codzienne spacery ach teraz wr贸ci艂am do pracy i z tymi spacerami to r贸偶nie bo zawsze co艣 - licz臋, 偶e wr贸cimy. No a ile tych kg masz do zrzucenia ? Trzymam kciuki aby teraz si臋 uda艂o !!! EKLEREK :) Azja ju偶 wypr贸bowywa艂a ju偶 jej t膮 metod臋 poleca艂am ale jej nie pomog艂o. Mi te 膰wiczenie zawsze pomaga - mam to samo co Azja przepuklin臋 - wypadni臋te kr臋gi w kr臋gos艂upie l臋d藕wiowym z naciskiem na nerw. Mnie jak 艂apie to w艂a艣nie robi臋 to 膰wiczenie z tej metody i zawsze pomaga i na razie operacji unikam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 monika900
mnie wlasnie tez ten czas od swiat do sylwestra zgubil, pojawily si臋 dodatkowe kilogramy. Synek ma 4 miesiace. Blizniaczki?super! ciezko bylo przez pierwsze miesiace?bo czasem z jednym to armagedon a co dopiero z 2. Chodza teraz do zlobka? ja juz si臋 martwie co zrobie z synkiem jak bede musiala wrocic do pracy U mnie waga wczoraj pokazywala 67,7. Chce wazyc 54 poniewaz jestem niska, 158cm, takze sporo do zrzucenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×