Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margo0001

dzisiejsi mężczyźni

Polecane posty

Gość gość
no po rodzicach bo mieli wspólnotę majątkową więc mama ma 50 % majatku w tym domu no chyba, że zawarli umowę majątkową małżeńską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja zarabiam. Zaczynałam od g*******ej pracy i odkładałam grosze. Moi koledzy uważali, że się nie opłaca i wszystko przepieprzali na bieżąco. Skorzystałam z dofinansowania i teraz mam swój mały interes. Na tym nie zamierzam kończyć. Co robią moi koledzy? Dalej to samo. Nie chcę faceta, który będzie mnie ściągał w dół, a takich jest pełno. Jasne można zwalać na czasy i marne zarobki. Na zachodzie żyje się lepiej, ale i w PL bardziej zaradni i myślący przyszłościowo dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zresztą olewam temat jestem z wykształcenia prawnikiem więc w końcu się sama dorobię bo faceci to cieniasy do tego jestem naprawdę bardzo ładna więc tym bardziej olewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w końcu pojęłaś ! Nie chcemy kobiet bo one w 80% ciągną nas w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie to lepiej już byś marketing skończyła niż prawo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie musi być dom, ale was nawet na pół mieszkania nie stać. Nie macie nawet na wynajem bo za dużo kosztujecie. Ledwo starcza wam od wypłaty do wypłaty. Oglądacie się na rodziców, albo szukacie brzydkich desperatek z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę bujasz w obłokach uważając,że jako prawnik obecnie się dorobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawnicy wciąż bardzo dużo zarabiają wiem bo widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamierzam zarabiać ciężkie tysiące w końcu po się tyle uczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko dla mnie zawsze starczy a jak kobieta chce dom to niech bierze kredyt. Prawniczka ta jasne ... tok myślenia z gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja, ten od domu co go po rodzicach nie chcę. Na mieszkanie mnie stać, wprawdzie nieduże ale za to w ładnym punkcie. Tylko sądząc po tonie Twojej wypowiedzi pewnie bym Ciebie do niego nie zaprosił. Brzydkiej, bogatej narzeczonej też nie mam, tylko taką zwykłą. Na moją miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimnazjum ? mam swoje wymagania wobec mężczyzn a że są one wysokie to dobrze każdy sobie szuka kogoś ze swojej półki nie będę niańczyć starego chłopa, który powinien być głowa rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was się nie da niżej ściągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe bo wszyscy moi znajomi co zostali w zawodzie ledwo na składki i bilet miesięczny zarabiają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara to może jesteś ty ja mam 22 lata. Ty nie reprezentujesz żadnego poziomu ,ciągle się wywyższasz , oczekujesz a w zamian oferujesz tylko swój jad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak w każdym biznesie są ci mają rozkręcone kancelarie,ale większość młodych za bułkę i zupę robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest słabym prawnikiem to jasne, że nie ma klientów do tego dzisiaj po deregulacji trzeba być jeszcze dobrym businessmanem bo rynek w końcu jest otwarty, ale zarabiają bardzo dużo takie 20 tyś miesięcznie to taki adwokat czy radca prawny ma napewno już nie wspomnę o zarobkach lekarzy moja koleżanka z mężem maja 22 tys miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha,ja ci naprawdę życzę żeby ci się udało,oni są niezłymi prawnikami,i nie tylko oni,ale wszyscy których znam a znam to środowisko na bilet ledwo zarabiają,jesteś widać młoda i czeka cię bolesny upadek na dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmcie trolla to ją tylko nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ty widziałaś kiedyś biednego adwokata, chyba mówisz o aplikantach to na pewno, bo oni tyraja za grosze do ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz to jest zupełnie inna bajka bo lekarzy jest najmniej w Europie w Polsce,poza tym bez dobrej specjalizacji to d**y nie urywa,ale naprawdę nie znasz ani życia ani realiów w zawodzie prawnika obecnie,ale młode to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś koleżanka jest radiologiem i 10 tys zarabia a maz lekarz chorób wewnętrzych 12 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko trzeba się mądrze w życiu ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czego wy w końcu chcecie dziewczyny? Równouprawnienie, czy patryjarchat? Partnerstwo, podział obowiązków w domu i wspólne zarabianie na życie, czy facet jako głowa rodziny rządzi i dzieli, a kobieta spełnia się jako matka, gospodyni, kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę żeby mnie nosił na rekach całe życie a gotować prać sprzątać nie zamierzam jeśli mnie kocha to zatrudni gosposię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończyłam :) a mężczyzn nie można traktować jak dzieci on są dorośli i muszą w końcu wziąć się w garść bo jest z nimi bardzo kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie będę żadnego niańczyć, chcę mieć w mężczyźnie oparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś prawdopodobnie zakompleksioną panienką ze wsi studiującą w mieście, o jako takiej urodzie która myśli,że się na tym dorobi i książęta z bajki tylko czekają,oj czeka cię brutalne dostosowanie do rzeczywistości,marz sobie o czym chcesz,ale nie spinaj się tak,bo zła karma jeszcze mocniej w dupę cię kopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×