Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie wiem co z urlopem

Samotni jak spędzicie urlop?

Polecane posty

Gość gośćwrzesień
Napiszcie coś, chce Was czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz i masz!!! :-)) Adwokat Ci sie trafil! Meska solidarnosc, piekna sprawa!! Mozesz mi napisac, co, taki fajny jak Ty, facet robi o godz.23 na kafeterii??? Juz po obiedzie? Ja tak. Dzisiaj byl gulasz z ogorkiem. Teraz pije kawe i zaraz wychodze z kijkami aby "zaliczyc" 10km. Milej niedzieli i do pozniej! Mam nadzieje, ze kobieta po 30 tez sie odezwie?! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwrzesień
Wczoraj, cóż. Dość późno wróciłem do domku. Staly rytuał to poczta i kafeteria... Z tą fajnoscią nie przesadzamy. Jesteś już po obiadku, super. A ja w pracy. Nietypowo co prawda, za to będę miał wolne trzy dni, tak że nie narzekam. Poproszę o fotki ze spaceru z kijami. Odwdzięczę się zrobionymi dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta po 30tceee
Zabiegany tydzień. Sama praca.Zero życia prywatnego.:o Ach... Najbardziej brakuje towarzystwa znajomych,wspólnych wyjść,wyjazdów,ciężko z tym.Teraz ludzie spędzają czas w swoich 4 ścianach.Dziwne czasy nastały. U mnie spokojnie wszystko się toczy. Zastanawiam się gdzie tu wyjechać w listopadzie na długi weekend.Narty odpadają,może jakieś jeziorko,lasy?Oby tylko pogoda była inie padało,bo wtedy co robić będąc w pojedynkę.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqq
W listopadzie jest juz krotki dzien ale w pojedynke polecam gory albo duze miasto. Zalezy co bardziej lubisz. Po gorach mozna chodzic a wieczorami sluchac opowiesci przy kominku w schronisku. W miescie mozna zwiedzac albo isc na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jesiennie
Lubicie chodzić na grzyby? Dziś nie było ich wiele ale spacer po lesie w rzezki poranek to coś fajnego :) Pozdrawiam Was Samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc jesiennie Uwielbiam chodzic po lesie (ogolnie lubie chodzic, obojetnie las, gory, kijki) Las ma niesamowity klimat, sam spokoj, stare drzewa,swieze powietrze... Niestety na grzybach sie nie znam. Szkoda, bo wlasnorecznie zebrane smakuja napewno jeszcze lepiej! Jaki jest Twoj ulubiony przepis? kobieta po30 Mozliwosci masz w zasadzie nieograniczone. Zalezy co lubisz i jakie masz mozliwosci finansowe. Nie siedz sama w domu. Z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie. Wachlarz zajec jest bardzo szeroki np tance, sport, warsztaty,kursy itp Wszedzie mozna spotkac interesujace i pogodne osoby ( nawet na kijkach :-) ) goscwrzesien Jest zimno a najgorsze jest to, ze lepiej nie bedzie. Stalo sie, mamy jesien. Mozna juz zapas swieczek zapachowych kupic i na zime czekac...chociaz kazda z por roku ma swoj urok! Trzy dni wolnego. Masz jakies plany? Mam nadzieje, ze jestes juz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwrzesień
W pracy.... Pytasz o plany na te dni. Plan jest prosty. Troszkę biurokracji na mieście, a cała reszta to słodkie lenistwo z książką i elementami rozrywki, typu kino. Sport, kuchnia, marzą się mi gołąbki własnoręcznie przyrządzone. Coś jeszcze wymyśle. A może jakieś sugestie z waszej strony.....co powinien zrobić chłop, aby się nie nudził jesienią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwrzesień
miały by w poprzednim poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy golabki sa juz gotowe? Jezeli tak, to ja poprosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwrzesień
Gołąbki hmm...wstyd mi, pochwaliłem się, a spełzło na niczym. Niezupełnie na niczym, ale to nie to, co miło być. Tak, że na gołąbki innym razem:p U was też tak zimno wokół, marzniecie w nóżki...poza kołderką? Mówią, że będzie zima, a ja jej jeszcze nie chcę. Tylko czy to ją cokolwiek obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jesiennie
Chłop żeby się nie nudził jesienią powinien mieć babę (hihi) koniecznie taka co by gołąbki przyrzadzila i żeby było o czym pogadać przy kominku i do "czego" się przytulić.. :P:) Pozdrawiam Was mili samotni:) A przepis na grzyby? Chyba najlepsza kania smażona jak kotlet schabowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwrzesień
Dobrze piszesz . A gołąbki przyrządzisz? Dla nas tu piszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja poprosze o kanie, jezeli mozna.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na gotowe...? Może jutro w kaloszach z koszykiem w ręku, wybierzemy się do lasu w poszukiwanie kani, borowików , zielonek .....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co?!:-P Wlasnie tak, na gotowe!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś gotowa na gotowe?:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest szansa na pięknego grzyba, koźlarza czerwonego...na ten przykład:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jesiennie
Przyrządze gołąbki dla wszystkich miłych normalnych i ciepłych ludzi i to z miłą chęcią :) Kanie też. Właśnie jutro miałam w planach las, pewnie pojadę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zważaj na wilki i leśniczych... Ubierz się cieplutko byś nie zmarzła w lesie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jesiennie
Dziękuję, chyba ktoś miły radzi..? :) Lubisz las, grzybobranie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. /pierwszy raz tu.../ kiedyś były góry.. teraz daleka egzotyka, oczywiście singielska i wiecie, jak ludziska na mnie i na nas, bo zawsze kilka samotnych jest/ patrzą...jak na zjawy z innego świata! ja nie reaguję na głupie pytania, mam swoje życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy..., od towarzystwa i aury:) Lubię gdy jest pogodnie, lubię ciszę gdy potrzebuję ciszy. Lubię towarzystwo, gdy potrzebuje człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jesiennie
Mnie się wydaje, że tych "zjaw" jest coraz więcej. Gdyby ktoś mi wytykał, że jestem sama, to nie przejmowałabym się tym. Mnie po prostu samej jest źle, choc tez mam "swoje zycie". Ale w pojedynkę czy jest fajne.? To chyba nie tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jesiennie
Chyba mam podobnie, są chwile że lubię pobyć sama, choćby w tym lesie, ale chyba mimo wszystko górę bierze chęć dzielenia się z kims jeszcze. Tyle że bardzo trudno o tego Kogoś. Z każdym dniem przekonuję się o tym coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem samotna w związku chcesz pogadać? to jest dopiero problem mam dziecko, długi, faceta -który nie pomga, obraża się i wiecznie sama ...ani na wieczór wyjść , bo nie wypada... a z nim się nie da nic...niereformowalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jesiennie
Samotna w związku, tak to jest problem i bardzo Ci współczuję, bo to chyba najgorszy rodzaj samotnosci. Ja od takiej uciekłam kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie jest trudno o kogoś, a o ,,tego Kogoś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że lepiej być samotną niż samotną w związku przynajmniej sama decydujesz o swoim urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jesiennie
O kogoś może i nie . Ale właśnie o "tego Kogoś" bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×