Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helloiza

poznam normalnego faceta ok. 40

Polecane posty

Gość gość
Panie lub Panowie jeśli nie macie nic interesującego do napisania, zwyczajnie, nie piszcie. Aaaadam Gdybyś chciał "porozmawiać" ze mną proszę napisz tu: kokosiwanilia04@onet.pl Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co toza idiotka stopklatka? Desperatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stopklatka moim zdaniem jest bardzo obytą i inteligentną kobietą Tylko jedno mnie zastanawia dlaczego tutaj pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję gość dziś . Lubię, bardzo lubię pisać. Szczególną przyjemność sprawia mi wymiana zdań z Kimś kulturalnym, interesującym i ..... z Kimś kto ma coś do napisania. Czy odpowiedź zaspokoiła Twoje "zastanowienie"? Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak.Ja nie mam matury i jestem skreślony.Brawo intepifencjo behawioralna.Jestem niezalezny finansowo i mam wszystko co mi potrzeba do życia.Szukam normalnej kobiety bez nałogów,ponieważ ja też jestem bez nałogów.Czekam))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczuwam prowokację, sztuczkę, zamierzony i przemyślany błąd w jednym słowie. Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarna
Jak to błąd wyczuwasz stopklatko? :D Pan jakiś zdołowany wyraznie napisał, że jest niezależny i szuka kobiety. Nie wiem, gdzie tu prowokacja;) W ogóle to dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Wszystkim. Przeczytaj uważnie wpis Pana. Jedno słowo jest blednie zapisane. Przypadek? Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarna
No i co z tego, że jest błędnie napisane? Co to ma do rzeczy? :D Zawsze jesteś taka małostkowa? Pozdrawiam szukających i życzę więcej wiary w lepsze jutro 🖐️ :)😘 Przyjemnego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam się za osobę małostkową, czepialską, łapiąca za słówka. Więcej, w mojej ocenie, jestem pogodną i pozytywną osobą i staram się uważnie słuchać (czytać). Autor wpisu z godz. 10:55, mniemam, że doskonale wiedział co robi zniekształcając słowo. Najlepiej byłoby gdyby sam się wypowiedział. Stopklatka nie męczydusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa ta Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwrzesien
Kobiety sa ciekawe w dwojnasob... Ciekawe z natury..i ciekawia druga polowe natury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stopklatko mail jest tylko dla aaaadama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko,napisz zamiast zadawać pytania,conajwyzej nie odpisze ale glowy nie urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowy nie, a jaj? Obawiam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A skąd Twoje obawy? Dusza ze mnie łagodna, przemocy nie lubię i dlatego nie oglądam aktualnie nadawanego "Strzelca Wyborowego" Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgersh
A co robisz jak nie ogladasz, czyzby cafe zaprzatalo Twe zmysly gosc15:41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćgersh dziś Trafniej nie ujęłabym tego. Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgersh
Ha ha, z Twych slow pochwale odczytuje. Dziekuje. Juzem znuzony, zasypiam. Dobranoc Mocium Pani Stopklatko. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćgersh wczoraj Mocium Pani powiadasz. Sympatyczna postać Cześnika literackiego autora tego zwrotu. Pochwał i dobrego słowa nie należy szczędzić tam gdzie są uzasadnione. Nie jest to sarkazm z mojej strony. Dziękuję za Mocim Pani Monum Panie. Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgersh
Co dzis robisz Stopklatko? Ja..slucham radia i buszuje po cafe :-) Mam nudny, taki jak czasem lubie, deszczowy wieczor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćgersh dziś Cześć Spoglądam na Rój -film nie w moim typie ale cóż wszystkiego w życiu trzeba kosztować. I zupełnie niedawno odpisałam na Twoją wiadomość . Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgersh
Hej.Stopklatko. Nie wiem czy normalni faceci maja opory pdzed wlaczeniem TV. Lata cale tego nie robilem. Kino tak, to zupelnie inne wrazania. Lubisz ogladac, czy tez robisz to z innych powodow.. Pisze to co mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćgersh Uwielbiam kino w sensie miejsca i filmu. Filmy, które lubię najbardziej w TV trudno obejrzeć w kinie też. Całe szczęście jest internet. Pytasz cz oglądam z nudów? Teraz Rój trochę tak, a w ogóle oglądam i czytam gdy tylko mogę a nawet jak nie mogę. A Ty co lubisz robić? Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgersh
Najbardziej lubie nie robic nic pozytecznego, tzn. robic to, na co w danej chwili mam ochote. Czytac. Lezec i marzyc. Pisac...w tym na kafe. Zadzwonic do osob ktore lubie. Sport dla frajdy. Taniec****ewnie cos jeszcze w kuchni .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w tym co wymieniłeś niema nic niepożytecznego. Czytać marzyć rozmawiać z ludźmi sport i taniec a jeszcze kucharzenie to same wartościowe i ciekawe zajęcia. I dla ciała i dla ducha. Mnie najgorzej wychodzi Twoje ostatnie zajęcie. Pewnie dlatego, że nie przepadam za tym. Taniec****ewnie jakbyś mi wyjaśnił tę cześć wygwiazdkowaną. Nie pasuje mi do żadnego niecenzuralnego określenia. A może mam za dużo lat i nie rozumiem. Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale foch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgersh
,, Taniec i pewnie jeszcze..'' Taniec/i/pewnie, ot co...to takie straszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×