Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dymam mezatki

Polecane posty

Gość gość
Wakacje to dzieciarnia fantazjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni dymają mężatki a drudzy im zazdroszczą - motyw stary jak świat. A zazdrosne i brzydkie ropuchy płci obojga , bez szans na ekscytujące romanse zielenieją z zazdrości - też stary motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
<17.41> masz rację, tylko bezwartościowe kobiety mężowie puszczają w ramiona innych i maja spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj bzykałem się z mężatką, z tym że to dodatkowo moja bliska kuzynka , cioteczna siostra, nasze mamy są siostrami. Zawsze mi się podobała i przy różnych spotkaniach dobrze się czuliśmy razem a jak zjeżdżaliśmy się na rodzinnych weselach , to zawsze byliśmy dla siebie parą do tańca . Ona jest trochę starsza i już mężatka od kilku lat a ja wciąż skaczę z kwiatka na kwiatek.Byłem u niej teraz w W- wie , bo kilka spraw było do załatwienia i nocowałem u niej dwie noce. Fajnie się czuliśmy tym bardziej , że ona jako nauczycielka ma wakacje a jej mąż w delegacji za granicą.W pierwszą noc nic nie było , wieczorem zjedliśmy kolację , pogadaliśmy trochę i poszliśmy spać. Na drugi dzień, po południu jak już wszystko załatwiłem i właściwie mogłem wracać , ona zaproponowała mi spacer z nią i jej córeczką i że przecież nic mnie nie goni i mogę jechać nazajutrz rano.Pojechaliśmy sobie do Łazienek, potem na Starówkę i do ZOO .Mała się uchodziła i w drodze do domu usnęła.Kuzynka przygotowała kolację , wypiliśmy po kilka zimnych drinków i wesoło żartowaliśmy .Poem wyszło tak , że przyszła do mnie naga pod prysznic.Ostatnio ją tak widziałem jak była może 10 letnią dziewczynką a teraz przytuliła się do mnie piękna 30 letnia kobieta , której nic nie mógłbym zarzucić pod względem urody i figury.Patrzyliśmy na siebie w strugach wody. Ja na jej mokre włosy okalające twarz , pełne a mimo to jędrne i bardzo kształtne piersi , cudowną krzywiznę linii bioder a ona spuściła oczy poniżej mojego pępka i zaczęła mnie gładzić po klacie , bawiąc się moimi mokrymi włosami.Wiedzieliśmy oboje do czego nas to doprowadzi.Nie musieliśmy się śpieszyć. Całowaliśmy się, pieściliśmy , zawinąłem ją w ręcznik i zaniosłem do sypialni. Do rana było dużo seksu.Pięknego , spokojnego , niosącego spełnienie i zadowolenie , najpiękniejszego w moim 26 letnim życiu.Dobrze , że córeczka mocno i długo spała. Obudziliśmy się późno , ale jeszcze przed nią. Wyjechałem z jej zaproszeniem , że zawsze jak będę w okolicy , jestem u niej mile widziany na nocleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, oceniam że nie patologia a pewnie całkiem częste przypadki. A pewnie i bliższe relacje też bywają. Jak im z tym dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egipscy faraonowie za pierwsze żony brali tylko rodzone siostry a inne kobiety były tylko nałożnicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak po 30stce mężatki są najlepsze:) i wcale nie "kaszaloty" po prostu bywają znudzone małżeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są tu jakieś znudzone mężatki chętne na te robote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim tekstem to ty się możesz tylko zwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa , rzecz jasna mężatka , mega zadbana szczupła blondynka, za fajną fryzurą i ekstra figurą , ma dopiero 43 lata , a żona 21. Teść całe życie pracuje na saksach a jej normalnie k/u/r/ w/ i/k/ i w oczach skaczą.Trzy miesiące wytrzymaliśmy w domu obok siebie, wzajemnie się oceniając .Grzeczności, uśmiechy, spojrzenia, przelotny dotyk , żona w pracy a my wylądowaliśmy u niej w łóżku.Żona to przy niej ledwo rozbudzona dzierlatka.Teściowa jak kotka w rui. Ledwo wyrabiam, na piętrze żona , lubiąca seks , ale przed snem i kimonko a na parterze teściowa , teraz po tym pierwszym spontanie , to zawsze i wszędzie.Od maja chodzi bez majtek , nawet w spódniczkach , żebym mógł chociaż paluszkiem ją posmyrać a w sprzyjających okolicznościach, to nawet 2-3 razy dziennie jej wsadzić.Czasami tak bywa, że przerywamy w trakcie , bo żona z góry schodzi a ja dymam ją w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę swoją teściową to nawet najsprośniejsza fantazja ma jakieś granice ten ostatni post :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na biodra i tyłek mojej teściowej zapominam , że ma męża i że jest matką mojej żony.Mimo jej pięćdziesiątki mam żądze żeby posuwać ją od tyłu , bez różnicy w cipkę czy w dupkę. Chętnie bym spróbował i rwał jak Reksio szynkę , jakby chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mężatek jak nie było tak nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mezatka i juz kilku probowalo mnie wyrwac ale od razu mowie im ze nie po to bralam slub, zebym teraz zdradzala. Maz akurat sie stara a nawet jskby wyjechal to nic by mi nie dal seks z kims innym i brzydzilsbym sie sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:11 to łatwe ! teraz spróbuj podymać mężów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mężowi tylko daje te wywłoki niech się puszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgd
Ja jestem z Pomorskiego z chęcią zerzne wylize i co tam jeszcze jakaś łaskę jak się trafi. Jest jakas z okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu kilka fantastów, ale widać, że są i prawdziwe historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgd
Prawda jest taka że jak nie umiesz dbać o żonę czyt jej zerznac to zrobi to kto inny i jest to twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka jak dzifffka daje za darmo to kim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam mężatkę na pyszną pomadkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z temperamentem muszą być dymane , bo nie umieją bez tego żyć.Czy ona podrywa czy daje się podrywać , to sprowadza się do tego , że po prostu potrzebują seksu. Jak nie dostają go od męża , to musi być z innego źródła. Kaszaloty , na których widok nawet pies rzyga , to waśnie te super święte , co to zarzekają się, że z innymi to nigdy. A prawda jest taka , że ci inni w ogóle nimi się nie interesują. Jakby się zainteresowali , to wtedy one też chętne i ciipki do boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my oboje chcemy pomocnika do sypialni aby razem fajnie wybzykac moja seksowna zonke... SERIO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tu raczej nie znajdziecie bo tu sami mitomani. A skad jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy z zagranicy. Skandynawia dokladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacytuję Autora "dymają się jak panienki z burdelu" - a skąd ta wiedxza? . No tak... :-D To musisz płacić za seks, jak sądzę bo masz w tym bogate doświadczenie. Swoja niemotę ukrywasz, kreując się na super maczo, podrywającego...mężatki. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romuś123
Kolego swego czasu osobiście wyrwałem kilka mężatek i potwierdzam że są łatwe tylko trzeba uwodzić te ze stażem małżeńskim powyżej 8-10 lat bo najbardziej znudzone mężem. Nie jestem super przystojny,jeżdżę punto a i tak dałem radę je wyrwać. Teraz dałem sobie spokój bo mam tę jedyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×