Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dymam mezatki

Polecane posty

Gość gość
same cwaniaczki kiedys jeden z drugim bedzie miec żone i ktos mu ja w****** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangeline
Fortuna kołem się toczy :) Dziś zalicza, za jakiś czas będzie siwym staruszkiem chcącym mieć spokój a tu żonka będzie biegała od jednego przystojniaka do drugiego, poczuje wtedy jak to jest rozwalać komuś związek (bo zdrada to jest rozbijanie cudzego związku, czyli prymitywizm i brak honoru level hard, jak prosiak w chlewiku). Albo jakiś mąż się skapnie i go namierzy, wtedy może być kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze dymaj jak mąż nie daje rady to ktos musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaliśmy ją w klubie, człowieku we 4 nie dawaliśmy rady, na dodatek miała obrączke na palcu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatki w klubach tracą wszystkie hamulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatka sąsiadka , najlepszy układ na seks i codzienne opróżnianie jajek.Jej mąż za granicą a ona codziennie musi być zerżnięta , żyć bez tego nie może .Tylko czekam na smsa, idę do niej a cipka już czeka gotowa.Dupka i usta też , nie szkodujemy sobie , przerabiamy wszystko co możliwe.Dobrze zadbana 35 latka . Kiedyś tylko waliłem konia marząc o niej a teraz znam jej ciało i jego potrzeby w każdym milimetrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hamulce?! Jej chuć była jak u demona ciągle mało, już nawet spermy nie mieliśmy żeby w nią strzelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie brzydka stara i niedoróchana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego , dawala a ze brzydka? To nie moja zona to co mi do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie te chętne mężatki to raczej niższa półka widać ładniejszym mężowie dogadzaja. Na szczęście na pieska twarzy nie widać, biorę taką wypuszczoną i jadę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się szanować. Zbyt wiele jest na świecie pięknych kobiet, żebym kaszaloty róchał 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kootasa zadna roznica dziura to dziura mozna jechać do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam ogromną chcice na mężatki, ale niestety nie mam takiego brania. Może kwestia słabego bajeru. A tak od siebie, to normalne, że mężatki lubią się dymać z obcym - potrzebują urozmaicenia, czegoś nowego po kilku latach związku (z mężami jest podobnie). To jest natura, kto potrafi ją pohamować, ten nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się,ze trzeba się szanować ale gdybym liczył tylko na te piękniejsze to bym się zatrzepał na śmierć. Taki lajf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jakiś dobry schemat podrywania (zakończonego dymaniem) mężatek dla faceta o zbyt mało bystrym umyśle (żeby mieć wśród nich branie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę ueagi, czułych słówek i nogi same rozkładają. Dlatego mówię, że z brzydkimi idzie ławiej, bo one nie są tak przyzwyczajone do komplementow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te atrakcyjne i zadbane mężatki to są dopieszczane przez mężów, dla ciebie zostały te cuchnace i zasyfiale paszczury i cieszy się poj..EB. .jak murzyn blaszka ze paszczura wyrwał, żadna filozofia wyrwać paszczura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co to za przyjemność brzydule posuwac chyba tylko po pijaku bo na trzeźwo to trzeba być psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ropucha to jasne ze mężus nie tyka tylko ładną pieprzy bo wie ze znajdzie się frajer co ropuche wydyma i jeszcze się oblize :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:41, dzięki za radę. Dla tych co piszą o ropuchach - założę się, że to forumowe dewotki/ dewotka stojące na straży moralności, a ich piczki są od dawna nieprzeczyszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy p*********e.Moja 35 letnia sąsiadka, którą dymam , to kobietka jak z jurnala , elegancka , zadbana , zawsze top ubrana. Pisałem , że kiedyś pod nią się trzepałem , bo cudo babka. A teraz ją roocham codziennie , mam temperament i lubi ten sport.A ciało sprężyste i jędrne.Po prostu zadbana duupka w kwiecie swoich potrzeb , chodząca kobiecość. Rżnąć, dymać , bzykać można do woli a i tak zawsze powie :"kiedy znowu "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki wyposzczony 34 latek to super obiekt do pofiglowania. W domu gruba żona nier***awa ładna ale nie zadbana a facet potrzebujący ruchu...sportowiec. To jak tu takiemu się nie oddać? Energi ma za dwóch, sprzęt super tylko szaleć. .....aaaa dodam że jestem mocno po czterdziestce a mąż już nie za bardzo chętny więc noe mam wyrzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyposażony
Napisz do mnie szukam_dojrzalej@cmoki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy mowicie, ze 2 miesiace bez seksu i popuszczaja szpary :D ja zyje 3 lata bez i nie popadam w rozpacz :D jest dobrze. ciezko mnie zbajerowac. widac na kogo trafiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja otatnio zerznalem kobiete tak, ze jej maz ktory obserwowal to mial erekcje non stop a widzac, ze jego zona az mdleje z rozkoszy kiedy doprowadzilem ja do orgazmu chyba tez trysnal w rozporek. w sumie biedny rogacz, az zal mi sie jego trochu zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:55, jesteś żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:09, jak jesteś aseksualna to nie dziwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem aseksualna, czesto sie masturbuje ale musialabym spotkac kogos wyjatkowego zeby dac mu d**y. malo kto na mnie dziala. na palcach jednej reki moglabym ich policzyc jak na 27lat. poza tym bylam 8 lat w zwiazku i jakos przejadl mi sie ten caly seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dymacie aż pewnie odciski na rękach wam się robią, szczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantasta :-) gdyby sąsiadka byla coś warta mąż by jej pilnowal nie boj się. Ale masz wyobraźnię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×