Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Witaj MartiRybka!! Życzę powodzenia! Choć ciężki w to uwierzyć, często udaje sie za 1 razem. Wiec spokojnie zawsze trzeba wierzyć. Kciuki zaciśnięte. Tasia, a co ile jeździ sie na usg i od którego dnia cyklu (podchodząc do crio)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arwena u nas tez nigdy nie było zagniezdzenia i beta nie drgnela. Jestem po badanich genetycznych i immunologicznych przyczyny brak :( ja teraz czekam na @ I przygotowanie do crio całą drże ze znów będzie niepowodzenie :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka dziękuje za pamięć u mnie ok, dzieciątko mnie trochę meczy mdłościami ale tak to jest ok czekam na II badania prenatalne i mam nadzieję sie dowiedzieć kto tam w środku siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allessa co u ciebie jak sie czujesz? dorociak ja w ogóle nie wierzę w te wszystkie przesądy nosze normalnie biżuterię , co prawda włosy obcinałam na samym początku po pozytywnej becie,ale nawet przez chwile nie myslałam ze to moze mieć wpływ na dziecko. znam osoby co sie w ciąży normalnie opalaja, a podobno to tez szkodzi i wiele innych rzeczy po prostu żyją normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami wyniki masz dobre ;) 0-10 wynik ujemny 10-20 słabo dodatni, nie dajacy podstaw do rozpoznania pełnoobjawowego zespołu antyfosfolipidowego powyzej 20 wynik dodatni Ja mam igg 12,13 a igm 3,64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodało mi posta... :-( MartiRybka witamy i powodzenia! Arwena bardzo mi przykro, super, że już się podniosłaś i działasz - podziwiam... Vicky pamiętam jak robiłaś betę, a tu już Kruszynki się na świat pchają... Niedługo będziecie szczęśliwą rodziną wielodzietną ;-) Powodzenia! Madziu scratching ma pomagać właśnie w sytuacjach braku zagnieżdżania, więc 3mam kciuki, żeby teraz się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Peonia poerwsze usg jest miedzy 8a10 dc pózniej ok 12 a co dalej to zależy od endo. Ja teraz miałam co 2 dzien ale endo nie przekroczyło 8 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina, Smutasek, Karolcia i Aneta, a jakie Wy teraz jeszcze leki (suplementy) bierzecie? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele klinik na poprawę endo stosuje viagrę, podobno daje świetne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dolegliwości odczuwałyście w I trymestrze? Ja jestem w 10 tc i mam bóle kręgosłupa w dolnej części promieniujące do pośladków a czasami ból w pachwinach i poniżej brzucha jakby pęcherz? ?? Trochę martwi mnie ból pleców wizytę mam dopiero w sierpniu i nie wiem czy dolegliwości te są normalne czy udać się do lekarza wcześniej? ? Dodatkowo mdłości i uczucie pełnego żołądka. Pozdrawiam Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...ja biorę : duphaston, magne B6, aspargin, tardyferon-fol (żelazo ) i pregna plus. A Ty co bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak... ja z suplementów biore tylko prenatal duo. Dziewczyny...dziś się ważyłam i ja wciąż waże tyle co przed ciążą tj 50 kg. Jem normalnie tak jak zawsze i jeszcze dodatkowo dużo owoców- jestem załamana. A przebywacie na słońcu? Bo ja tak ale brzuch zakrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola z tego co czytałam i z tego co w szkole rodzenia mówili to bol pleców zwłaszcza w dolnej części pojawia mi sie troche później w okolicach 6 miesiaca ...ja właśnie jestem w 6 mies. Mi czasami doskwiera zwłaszcza jak dlugo siedzę w 1 pozycji. NP w aucie. Pomagają ćwiczenia oraz ost basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. Że na początku nie powinien się pojawiać i jest to coś niepokojącego? Dodam że przed zrobieniem bety też bolały mnie plecy. Potem kolo 20 dpt przestały i teraz znowu zaczęły :( Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Mandy11 - kochana nigdy bym nie pomyślała ze będziemy wielodzietna rodzinka. Przez 11 lat lekarze rozkladali ręce i sugerowali adopcję i żebyśmy się nie nastawiali na powodzenie ivf bo w naszym przypadku się nie uda.....byłam naprawdę zdolowana i mocno zestresowana....na szczęście zdarzają się cuda trzeba tylko naprawdę mocno mocno wierzyć .....życzę takich cudów każdej z Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola też miałam takie bóle pleców tylko nie pamietam w ktorym tygodniu ale na pewno w 1 trymestrze i wszystko jest ok ☺ Rubi odezwij się po wizycie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Vicky też sporo przeszłaś, na szczęście teraz los Ci wszystkie cierpienia wynagrodził. Lekarze stety/niestety nie zawsze wszystko wiedzą, mam wrażenie, że mimo tego całego postępu, cały czas poruszają się po omacku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Jola...też mnie plecy bolały w 1 trymestrze i jest ok. Jesteś w ciąży pojedynczej czy bliźniaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw miałam dwa pęcherzyki w 5 tc został tylko jeden :( na ostatnim usg w tamten pon wszystko było ok. Prawidłowy wzrost do terminu. Każdym bólem się martwię czy to plecy czu brzuch. .. wiem że stres jest jeszcze gorszy ale co poradzić? Panikara ze mnie Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Arwena z dr M o tym scratchingu dokladnie nie gadalismy kiedy, mówił że na pewno będę mieć cykl z anty na wyciszenie przed stymulacją wiec pewnie wtedy. I raczej U nich nie będę tego robić tylko jak tu dziewczyny pisza może w tej provicie. Narazie trochę zajmą mi te badania ten immun i genetyk ale jakoś zgłębiać szczegolnie tego nie będę. Zobaczę co powiedzą. I może nie wiem październik udałoby się coś ruszyć. Jola będzie dobrze, nie martw się, tasia powodzenia i miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia sama nie wiem jeszcze jaki mam plan. Co chwile cos zmieniam. Teraz konczy mi sie @ takze bedziemy znow sie starac. Na poczatku sierpnia jedziemy nad morze a potem znow @ i jesli po niej znow sie nie uda to chyba wracamy po eskimoski. Teraz konczy mi sie macierzynski i chcę poszukac w miare szybko jakąś pracę. Bede na wychowawczym o tyle dobrze ze jesli w tym czasie sie uda to bede miala platne L4 i pptem znow macierzynski. Nie wiem czy najpierw szukac pracy czy wracac we wrzesniu do Gyn. Moze na urlopie mnie oswieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arwena ja miałam scrething w provicie w Katowicach podczas tego jak podają intralipid pani prosi na zabieg koszt 200 zl za wszystko ,zabieg bardzo bolesny i ja też omdlałam po nim, ale czego się nie robi :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, właśnie czego się nie robi.... A musialas wcześniej być na wizycie czy po prostu na to się umowilas ? Bo już nie pamiętam tyle tych informacji bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×