Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość malamii89
Iwcia a co tam u rity? czyta nas jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 39dc dalej @ brak, już bym chciała crio :( Jadę do gyn muszą mi coś dać na wywołanie :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Madzia a robilas bete bo nie pamietam?,pewnie dadza Ci luteine na wywyloanie...u mnie dzis 33dc,tez wizyta w Gync...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Madzia zrob bete to nie takie cuda sie zdarzaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, Sil -fajnie dziewczyny, ze znowu jesteście. Jak dzwoniłam do Gyn w sprawie Anevivo i dopytalan czy finansowana jest całość procedury z lekami to uzyskałam informację, ze niestety fundacja Gyn finansuje tylko samo zapłodnienie ta metodą , tzn ze zarówno leki, jak i badania, wizyty są niestety płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program 2+1 raczej nie ma szans na anevivo, chyba wola kogoś z czysta karta :( Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy no nic wsumie dr.zrobiła usg endo grube, dała duphaston. Zrobiłam betę i wsumie tyle wynik popołudniu, ale nie ma opcji jakby coś było to by wyszło ma usg Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu daj znać jak z betą, jeżeli owulacja była późno, to nie wiadomo, czy już byłoby widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie atrakcji ciąg dalszy. Okazało się, że mamy jeszcze jeden pecherzyk z zarodkiem ale niestety obumarlym pod którym zrobił się krwiak. Z drugim wszystko ok. Ten obumarly nie ma wpływu na ten zdrowy, ale mam odpoczywać i dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dziś wyniki z badań immunologicznych. Wyszła mi dodatnia mutacja genu MTHFR: C677T w układzie heterozygotycznym i mutacja genu MTHFR A1298C. Wizytę u immunologa mam dopiero za miesiąc. Na te mutacje przepisywali wam ta duża dawkę kwasu foliowego? Ma któraś podobnie jak ja? Jestem juz po histeroskopii, nie było złe, wszystko ok i scratching mi tez zrobili. Chciałabym w sierpniu crio, ale teraz nie wiem co z tymi mutacjami zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye. To odpoczywaj. Najważniejsze, ze ten obumarły nie ma wpływu na ten zdrowy zarodek. Ty to ciagle musisz mieć jakieś akcje. Madzia, daj znać jak beta! Bardzo bym chciała, żeby takie cuda zdarzały sie cześciej. Ja miałam dziś scratching, ciekawe kiedy dostanę @, mam nadzieje, ze planowo i zdążę zrobić crio na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełnią ja mam te mutacje i dr gryga zalecił branie kwasu foliowego 15mg przez 3 miesiące a później 5mg. Catarina99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, dzięki. A dopiero po 3 miesiącach podeszła do crio czy od razu? Na co wpływa ta mutacja? Jestem w tym zielona jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka90
Cześć dziewczyny, jestem z okolick Katowic, po 9 miesiacach strań okazało się, że mam problemy z utrzymaniem ciąży i z hormonami. Szukamy kliniki, bo chyba czas się wybrać. Czytam tu Wasze wiadomosci, ale to już odnosi się stricte do leczenia. A czy mogłabym Was poprosić o opinie na temat gyncentrum ? Zastanawiam sie pomiedzy nimi a Invimedem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia88 tu Ala:) Ja też mam tę mutację. Moja genetyk zaleciła mi Actifolin 2 mg. To jest metylowana forma kwasu. Zwykły kwas foliowy nie jest przyswajany przez nasz organizm. Actifolin to przełomowy preparat zawierający złożone źródło folianów: kwas foliowy (1mg) – zgodnie z zaleceniami Ekspertów oraz dodatkowo. Aktywną, biodostępną formę kwasu foliowego najnowszej generacji (1mg) – specjalnie dla tych osób, które mogą mieć problem z przyswajaniem folianów z kwasu foliowego. Do tego zaleciła mi Feminion1 oraz Holistic B12 oraz Vit D3 z Vit K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy przy tylko tej mutacji genu MTHFR A1298C. w układzie heterozygotycznym tez sie bierze dodatkowy kwas foliowy? ja biore femibion natal 1 od jakiegos czasu <> Rubi odczypywaj teraz :) <> Vicky gratuluje maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przypuszczałam beta ujemna, cudów nie ma, bynajmniej nam się nie zdarzają Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy te mutacje MTHFR: C677T i MTHFR A198C mogą być przyczyną poronienia? co mogę na własną rękę już kupić? jeszcze się zastanawiam, czy mi się szybciej nie uda prywatnie dostać do jakiegoś immunologa. Szkoda mi czasu, żeby miesiąc czekać i nic nie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, głowa do góry, podejdziesz teraz do crio i się uda! Szanse na naturalną ciążę w naszym przypadku są bardzo małe, więc nie ma co się załamywać, tylko trzeba działać i wywalczyć sobie szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia88 - moja genetyk powiedziała, ze absolutnie nikt nie powinien być dopuszczony do In Vitro bez zbadania: MTHFR oraz kariotypów. Że to skandal!!!! Poczytaj: • mutacja C677T w genie MTHFR to mutacja, której następstwem mogą być nawykowe poronienia, zespół Downa, wady serca, deformacje twarzoczaszki lub wady cewy nerwowej u dziecka. Obecność tej mutacji może też utrudnić zagnieżdżenie się zarodka • mutacja A1298C genu MTHFR zwiększa ryzyko rozwoju chorób układu krążenia, w tym miażdżycy i choroby zakrzepowo-zatorowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin co za wiadomość uważaj na was dużo odpoczywaj i leż jak najwięcej! Peonia trzymam kciuki działaj dalej! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope ja po badaniach prenatalnych, na USG nic niepokojącego nie wyszło, jedno jest pewne na 99% bedzie dziewczyna :) peonia ja odebrałam wynik tej mutacji już po transferze, i pozytywnej becie wtedy dr zalecił ze podczas 3 pierwszych miesięcy ciąży barć dawkę 15 mg, później do końca ciąży 5 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina, czyli nie ma przeciwwskazań, żebym od razu teraz w sierpniu do crio podeszła? Orientuje sie któraś jak długo czeka sie do immunologa prywatnie? Chciałabym juz brać coś na to. W końcu coś u mnie wyszło. Teraz nie wiem czy sie cieszyć, czy smucić.. Caraeina, super, ze dziewczynka i ze wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×