Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość mandy11
Kasiurek a jak u Ciebie? Podeszłaś do krio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie chodźcie do genetyka na nfz?długie są terminy ?jakie badania zleca na 1wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu czytałam na forach, że udawało się dziewczynom z amh koło 0,2 - natknęłam się na 4 takie przypadki (w tym 3 to ciąże naturalne, 1 z inv)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania609 tu Ala.Ja chodzę do Genomu Ruda Śląska. Na 1 wizytę czekałam tydzień a pobranie krwi 2 tyg.później.Musisz mieć skierowanie. Mieliśmy długi sensowny wywiad oraz także analizę badań od immunologa tak aby porównać opinię.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania609 tu Ala.Ja chodzę do Genomu Ruda Śląska. Na 1 wizytę czekałam tydzień a pobranie krwi 2 tyg.później.Musisz mieć skierowanie. Mieliśmy długi sensowny wywiad oraz także analizę badań od immunologa tak aby porównać opinię.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina super że córeczka zdrowa jest:) bardzo się cieszę i życzę dużo szczęścia; ) Mabo ten widok ruszajacych się w brzuszku bobaksow musi być cudowny trzymam za was kciuki i dbaj o was ;) Rubi dobrze że przynajmniej z tym jednym malenstwem jest wszystko dobrze ..a powiedz mi czeka Cię jakiś zabieg ?czy jak to będzie teraz wyglądało? Odpoczywaj dużo trzymam mocno kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Alu:* a masz może numer do tej przychodni?skierowanie od ogólnego dostalad?a on daje skierowanie na jakie badania?te kariotypy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu http://godulahope.pl/ skierowanie od rodzinnego z wpisem niepłodność. Dostaniesz skierowanie na kariotypy.Weź całą historię leczenia i bądź min.30 minut wcześniej bo dużo dokumentów do wypełnienia. Ja też zostalam zakwalifikowana do zryczaltowanego fragminu a to ogromna oszczędność. Bo mam MTHFR dodatni i w rodzinie zakrzepice.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak ma się to MTHFR to fragmin jest ze zniżką? pytam bo też mi wyszedł wynik dodatni i do crio to dla mnie dobra wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zbadać poziom homocestyiny.To jest związane z MTHFR.ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia - nie biorę, ja się nie upominałam o niego, a dr Cz. i P. o nim nie wspominały. Ania - obumarły zarodek nie wpływa na drugi, ale muszę brać Fragmin, żeby był przepływ krwi i żeby się nie robiły zakrzepy. Być może wchłonie się sam lub podczas porodu razem z łożyskiem zostanie wydalony. Dla mnie to był ogromny szok, bo w poniedziałek miałam usg i na nim nie było widać drugiego pęcherzyka, ani krwiaka. Dr. P. tłumaczyła, że w środku są włókna i być może dlatego się wcześniej nie ujawnił, bo coś z nim było od początku źle. Dobrze, że był mąż bo potem na spokojnie tłumaczył mi, że jest wszystko dobrze, bo z nerwów nie wiedziała co do mnie mówi. MaBo super:) Kiedy odstawiłaś Encorton i Estrofen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin życzę Ci żeby wszystko skończyło się dobrze widzisz u mnie dr Cz widziała krwiaka którego nie było cóż. ..Jestem w 9 tc 2 dzień estrofem odstawiłam tydzień temu a encorton jeszcze 4 tabletki i tez koniec reszta zostaje jeszcze fragmin odstawiamy mam jeszcze 4 zastrzyki i koniec no i dupka musimy zmniejszyć do 3x1 bo wyższe dawki mogą szkodzić na układ moczowy u chłopców wiec powolutku do przodu.Hah Karolcia napewno wiesz o czym pisze pozdrawiam Cię MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Bardzo mi miło Mandy, ze wogóle o mnie ktoś pamięta :) czytam Was dziewczyny, ale u mnie nic sie nie działo do tej pory. Miałam mieć transfer w poprzednim cyklu, ale moje endometrium niewspolpracowalo. Dr P stwierdziła w 12 dc, po drugim usg, ze endometrium jej źle wygląda i szkoda robić transfer. W tym cyklu brałam dodatkowo menopur do estrofemu i w pon. Mam drugie usg. Jeżeli będzie dobrze, to robimy w czwartek transfer. Mam nadzieje, ze udany bo jak nie, to znowu bede musiała zacząć leczenie immunosupresyjne l, a nie chce się znowu truć lekami, które stosuje sie po przeszczepach narządów. Co do badań przed invitro, to ja uważam, ze zanim sie wyłoży kupę kasy na invitro to lepiej zbadać wszystko, co możliwe. To jest loteria- jednym dzięki badaniom uda sie uniknąć invitro, innym to nic nie wniesie. Ja jestem trochę zła ze gdyby nie fora to dopiero o immunologi od lekarza dowiedziałam sie po nie udanej procedurze, a po badaniach immuno okazało się ze mogłabym próbować naturalnie po przeleczeniu. Catarina- ciesze sie ze bobas jest zdrowy. Oby wszystko było dobrze. Gratuluje wszystkim, którym się udało zajść w ciąże- już nie pamietam imion bo dużo sie dzieje :) P. S. Dr P jest w ciazy :) mam nadzieje, ze zdąży nacieszyć się ze mną biciem serducha mojego szkraba zanim pójdzie na L4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Dr Piekarz jest w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Kasiurek...skąd wiesz, że dr P jest w ciąży? Nawet nie strasz gdzie my teraz takiego dobrego lekarza znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Piszecie o dr Piekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie nie wierzyć, ale to pewniak :) a brzuszek już jest dobrze widoczny, także nie wiem dlaczego nie widziałaś. Może sie nie przyglądałaś :) zresztą dr P jest skromna i pewnie sie nie obnosi z ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Wooow!! Moze bedzie pracowac do 9 m-ca :-) I odpusci macierzynski hehe... a swoja droga ile ona moze miec lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć ma wrócić szybko po porodzie, a ostatnie ciąże pracowała prawie do końca, wiec pewnie będzie tak samo :) zresztą wydaje mi sie ze jak zaczynałam "leczenie" w GC to albo była w ciazy albo zaraz po ciazy i ze jakoś nawet nie zauważyłam tego, ze była w ciazy, tak szybko wróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślałam, ze bede miała takiego stresa przed pierwszym crio. Jakoś całą stymulację przechodziłam na luzie, pierwszy transfer tez, a teraz czuje coraz większą presję :/ dam Wam znać o wyniku zaraz jak tylko się dowiem, ale tak to się nie udzielam bo łatwiej jest mi nie wałkować tego tematu, nie myślec o tym i żyć dniem teraźniejszym. Dlatego się nie odzywam :) zaczynam wariować chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mi tez wczoraj podpadlo, ze dr P ma brzuszek! A ona taka szczuplutka. To ciekawe ile jeszcze popracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Kasiurek &&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
To ile Dr ma juz dzieci?,moglaby zarazic choc jednym ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×