Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Teraz ponoć trzecie w drodze :) niech zarazi nas wszystkie :) dziękuje dziewczyny, jak każda z Was, mam nadzieje, ze sie uda, a jak będzie... Czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek po leczeniu na pewno będzie lepiej, 3mam kciuki! Ja też byłam u dr Paśnika i jego zalecenia mi pomogły :-) A u dr P też podpadł mi brzuszek już jakiś czas temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek jak byłam na wizycieu dr P. to tez widziałam brzuszek, miałam wam pisać ale zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joafer
Catarina nic nie pisze bo u mnie jedna wielka tragedia :-( w 9 tc miałam abrazje niestety dostałam zakażenia i od czwartku leze w szpitalu. Ciąża przestała się rozwijać pusty pecherzyk. Mam dość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer strasznie mi przykro, :( :( tule mocno jesteśmy tez po to by wspierać wiec jeśli czegoś będziesz potrzebowała pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Joafer:(( niewiem co napisac:( bardzo Ci wspolczuje:(3maj sie Kochana:** choc domyslam sie jak Ci ciezko:((:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer zapewne nie ma słów, które by Ci teraz pomogły, tak mi przykro... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer, trzymaj sie! Jeszcze będzie kiedyś dobrze. Współczuje ci bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Joafer :; mam nadzieje ze dr paśnik mi tez pomógł. Zobaczymy za 2 tygodnie /€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dziewczyny co to za dr Pasnik? jakis nowy w gyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami dr paśnik to bardzo dobry immunolog który przyjmuje w Łodzi. Ja byłam prywatnie u niego, nie wiem czy na NFZ przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Kasiurek a wyszlo Ci cos nie tak jesli chodzi o immunologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę JOAFER myślałam o Tobie wczoraj i byłam pewna, ze wszystko jest dobrze.. :( bardzo Co współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszły mutacje MTHFR i już nie pamietam co dokładnie, w każdym razie wskazywało to na lekką autoagresję. Dostałam leki immunosupresyjne i ponoć powinno wystarczyć, a czy tak będzie to sie okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dredzik84
Joafer wiesz, że jestem przy Tobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer bardzo mi przykro tule mocno MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer..Tak mi bardzo przykro..; (..brak mi słów. .trzymaj się kochana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jofer na Kraków potrzebuję ok 13 tyś :( masakryczny wydatek, Ale postanowiliśmy ze to będzie już ostatni raz :( nie mam już w sobie tyle siły i wiary jak wcześniej i do tego podejścia zbieram się psychicznie , bo na początku chciałam działać od razu jeszcze w czerwcu, a im dłużej czekam tym mniej chcę znowu przez to przechodzić i tylko ze względu na wiek i amh wiem, ze nie ma na co czekać :( kurcze źle zapamiętałam i myślałam, ze masz mrozaczki jeszcze :( Chcesz zmienić klinikę? Wiesz że jak raz się udało to dobry znak i wierzę mocno , ze teraz Ci się uda i już będzie dobrze przez 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Kasiurek powodzenia :-) Joafer tule mocno :-* Mabo dzięki za odp. Ja jestem według okresu w 7 i już odstawiłam Encorton, a w przyszłą niedzielę Estrofen. Idę w czwartek do mojej lekarki żeby zobaczyła co z tym drugim pecherzykiem i krwiakiem. Wolę póki co konfrontowac to co mówią w Gyn, pamiętając Twoją historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Joafer strasznie mi przykro .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z Was miała problem z tym żeby komorki sie nie chciały zapladniajac? Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin i bardzo dobrze robisz niestety nie można mieć zaufania w 100 % pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie nie mam zamiaru zmieniać kliniki chciałam tylko się dowiedzieć ile kosztuje bo w Warszawie jakieś 12 tys. Ja też już sił nie mam teraz jeszcze to zakażenie cały czas w szpitalu psychika wysiada. Ale muszę się pozbierać. W Warszawie się udało więc tam zostaje tym razem musi się udać. Wysłaliśmy to co mi wyciagl do badań genetycznych. Choć niewiele czy uda im się coś zbadać bo pęcherzyka był pusty ale jak się uda to wtedy będziemy wiedzieli czy jest jakaś wada zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×