Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Dziewczyny ile płaciłyście za te badania chlamydia, ureaplasma i mycoplasma i gdzie robiłyście? Tasia czwartek tuż tuż trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
linkaa robiłam z wymazu w gyn i płaciłam koło 230 zł (było to w lutym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin ja mam fragmin podałam Ci wczoraj swojego @ pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasia1989
Kasiurek ja bym wzięła dłużej, kiedyś tez tak skróciłam branie duphastonu i czekałam na @ z 2 tyg jak nie dłużej. Ostatnim razem brałam przez 7 dni 2x1 i po 4 dniach dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek, Karolcia, Aneta, mam do Was pytanie. Czy Was tez czasami pobolewa podbrzusze tak jakby przy pachwinie i twardnieje brzuch? Czasem mam wrażenie jakby coś mi tam w środku nachodziło? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Mabo wysłałam maila :) Tasia powodzenia:) Wiecie, że ja mam wirusologię z września tamtego roku, a w marcu i czerwcu dopuścili mnie bez zerkania na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubineye bo oni nawet nie zaglądają czy robiłas ja dopiero jak przypomniałam dr .M to dopiero zlecił oni to mają gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye ja miałam do histero wszystkie badania ( czystość, bakteriologia) i nikt nawet nie spojrzał. Sama już w koszuli sie dopytywałam czy aby na pewno nie chcą zobaczyć, wiec z laską zerknął lekarz. Przed drożnością jajowodow w GC było to samo. Dziękuje Tasia za odpowiedz. Mi pani dr mówiła żebym brała 9 dni. Ostatnio po 3-4 dniach dostałam okres. Transfer mam mieć 14 dnia ( na cyklu naturalnym) pytam dlatego, ze jak by wszystko sie poukładało terminowo jak w poprzednim cyklu, to transfer by mi wypadł na sobotę- niedziele. Jest to ryzykowne :) bo jak mi wypadnie na nd to nie wiem czy w pon. Nie będzie za późno a w sb. Za wcześnie, dlatego myśle nad skróceniem przyjmowania duphastonu. Wystarczyło by mi skrócenie o 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra a mi każą powtarzać po raz trzeci bo im nie pasuje ze badania miałam w marcu a transfer dopiero w czerwcu a 3 msc to jest dużo czasu to po co w ogóle każą robić te badania na początku a nie przed samym transferem no śmieszne to jest dla mnie ja bynajmniej powtarzać nie będę i koniec MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo brakuje im kasy bo rządówki sie skonczyły to muszą naciągac na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a czy w programie 2+1 nie mamy przypadkiem za darmo badan krwi i wymazów??? Ja na 100% nie płaciłam za wirusologie itp: Na każdy cykl przypadają: Zabieg pobrania komórek jajowych Znieczulenie ogólne do zabiegu punkcji Procedury IVF – IMSI Transfer zarodków Monitoring cyklu, w którego skład wchodzą wizyty lekarskie, USG oraz niezbędne badania w trakcie stymulacji. pzdr ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
ala jak ja sie pytalam na recepcji o 2+1 to wirusologia pow ze w tym nie jest trzeba sobie osobno zaplacic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dziwne , że tak jest. Ja na 100% nie płaciłam. ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z badań masz tylko progesteron bhcg estriadol i to wszystko w 2+1 MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam też taką sytuację podczas ostatniego transferu że nie miałam wcześniej konsultacji. Wzięłam mnie położna i od razu kazała przebrać się do szlafroka. Leżąc na fotelu upominalam się o receptę. Powiem Wam że ja jestem średnio zawodolona z obsługi Gyn. Jedyny plus że się udało, ale wiecej wiem od Was niż z wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak... mnie czasami kłuje w pachwinie ale rzadko często napina mi się brzuch szczególnie wieczorami. Dr powiedziała tylko że mam brać nospe. Dziewczyny- byłam dziś w h&m i też dostałam dżinsy ciążowe za 30zł śmieje się mąż i pytał czy kupiłam na dziale dziecięcym? Tzn kupiłam rozm 34 -to mam tak na już bo większych nie było. Nieźle co? Taki ze mnie chudzielec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w programie 2+1 i tez zawsze płaciłam na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...też tak miałam zaczęło się od delikatnych boli w pachwinach a później było dużo gorzej, na szczęście ból już minął. Również twardnieje mi brzuch ale po chwili przechodzi. Za dodatkowe badania w programie 2+1 placilismy normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostało mi opakowanie Duphastonu, chętnie odsprzedam za 20 zl. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana, proszę o maila: barbarakape@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
peonia jak po wizycie u genetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry co tu taka cisza dziewczynki ja dzisiaj mam takie samopoczucie jak pogoda czyli do dupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do osób które mają brać fragmin do rozwiązania. Jakie badania mialyscie wykonane i co Wam wyszło, że musicie brać fragmin? Eva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki...co tu robić w taką pogodę? Tylko leniuchować. Dziewczyny... czy od tych dużych ilości progesteronu zauważyłyście na swoim ciele większe owłosienie? Ja mam szczególnie na twarzy- wzdłuż szczęki, pośladki,ramiona a nawet ostatnio to już nie mogłam uwierzyć że z dziurki na kolczyki mi wyrastają. Maskara jakaś. Jakiś orangutan ze mnie się robi. Ciekawe czy to owłosienie kiedyś zniknie chiciażby po ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) jednak pobiegłam dzisiaj na betę i...... 9.14 :)))) mało ale mam nadzieje ze sie rozkręca moje kropki :)))) Rany jakie to jest fantastyczne uczucie :))))) Każda sie tego doczeka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi, byłam u genetyka w Genomie. Kariotypy wyszły ok. Pytałam o mutacje MTHFR i na prawdę byłam pod wrażeniem, jak mi pani dr wytłumaczyła wszystko! Tak powinni nas wszyscy lekarze traktować. Mam trombofilie wrodzona, do końca życia acard, wit b12 metylowana i b6 i ten kwas foliowy Metylowany. Dostałam opinie dla dr rodzinnego, do kliniki i dla siebie. Dzięki tej opinii będę miała zastrzyki za 1.20 a nie 12 zł/ szt. Zalecony aktywny tryb życia do końca życia, przed każda podróżą dłuższa niż 4h koniecznie zastrzyk z heparyna i kontrolować homocysteine co pół roku, w pracy co godzinę pospacerować. Właśnie jestem w drodze do GC, mam wizytę u dr Mercika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pogoda nie przeszkadza, nawet z rana pobiegałam w tym deszczu i czuje sie swietnie. Korzystam póki mogę. Z ta trombofilia nie ma żartów, lepiej o niej wiedzieć i ja leczyć. Nie rozumiem dlaczego lekarze z kliniki nie zlecają nam tych badań. Ja wręcz domagałam sie zawsze badań, bo nie satysfakcjonowało mnie stwierdzenie niepłodność idiopatyczna bez szerszej diagnostyki, to zawsze słyszałam, ze nie ma potrzeby. Dopiero po 3 nieudanej procedurze miałam badać immunologie i genetykę zdaniem lekarzy z GC! Gdyby nie wy dziewczyny, to bym nic nie wiedziała. Dlatego serdecznie wam dziękuje. W kupie siła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, ja myśle, ze to przez hormony ciążowe te owłosienie. Zniknie po ciąży ten meszek. Czasem tak jest, ze np. Brzuch staje sie owłosiony przez ciąże. Jedne maja więcej meszku, drugie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeti76
Peonia88, proszę powiedz czy kariotyp miałaś zlecony przez Genom, a MTHFR też Ci oni zlecili czy sama robiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×