Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Rubineye
Odkupie Fragmin 5 tys jeśli któraś ma na sprzedaż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, juz sie umówiłam na środę do dr M. Mam nadzieje, ze wszystko będzie ok i będę mogła do crio podejść. Jutro mam wizytę u genetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie nieświadomie przepuścili, nie wiem jak to sie stało, ze miałam przeterminowane wyniki z wirusologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin ja mam podaje maila Wandoyla@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na myśl o crio aż mam motylki w brzuchu :) w ogóle nie czuje, ze mi sie @ zbliża. Chyba tez mi sie wszystko rozregulowało po histeroskopii i scratchingu. Schizy juz mam, ze mam infekcje i mnie swędzi. Przed histero tez tak miałam, a było wszystko ok i pózniej przeszło. Jestem przewrażliwiona. Tak bym chciała, zeby to juz był koniec walki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Peonia to chyba przezemnie Cie swedzi hehe. Ja nadal antybiotyk,mam nadzieje zevbakteria pojdzie precz w cholere!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki dziewczyny za was MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Aniu cała wirusologia czyli hbs,hcv, HIV, kila, itd itp ja miałam miesiąc nie ważne i musiałam powtarzać w marcu przed in vitro a teraz dr P każe mi znowu robić kurde niby gdzie się tym HIV em mam zarazić czy ta zoltaczka w domu? Bez sensu narazie nic nie robie nie będę co chwile wszystkich badań powtarzać. MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, dokładnie, na pewno przez ciebie mnie swędzi. Jak juz wspominałam, ja juz 2 razy przechodziłam takie rozczarowania jak ty. Normalnie płakać mi sie chciało z bezsilności i niemocy. Oby tym razem juz było z górki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia a orientujesz się jak długo się czeka na wyniki z tej wirusologii? bo na wrzesień chce się umówić do dr M i chciałabym już przyjść do niego z wynikami. Muszę się za to zabrać żeby na listopadowy criotransfer nie mieć jakieś "niespodzianki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze miałam zapytać gdzie można zrobić takie badanie (to z wymazu nie z krwi, tak?) u zwykłego gina? pamiętacie jaka jest cena? Dzięki za odpowiedzi :):) kto teraz najwcześniej betuje? Tasia? jak się czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pilną sprawę i pytanie. Czy któraś z Was ma w tym miesiącu wizytę u immunologa w Będzinie i mogłaby odstąpić mi wizytę? Ja się umówiłam na 9 września na 9.50? A druga sprawa jakie terminy są do genetyka w Rudzie na zapisanie się? Długie terminy? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam u dr.M to nic mi nie mówił że mam powtarzać tą chlamydie a mam już chyba nie ważna. .bo badania na hiv mam jeszcze chyba ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia chlamydia ureaplasma i mycoplasma to bakterie. To nie jest chyba obowiązkowe do inv, ale warto zrobić. Obowiązkowa wirusologia to tak, jak pisała MaBo hbs,hcv, HIV, kila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam u dr.M to nic mi nie mówił że mam powtarzać tą chlamydie a mam już chyba nie ważna. .bo badania na hiv mam jeszcze chyba ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Linkaa28 ja sie czuje zupełnie normalnie, jakichkolwiek oznak brak. Ja bytuje prawdopodobnie w czwartek :) strach sie bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ść
Odsprzedam za symboliczne 15 zł PEŁNE opakowanie (zużyto zaledwie 3 z 60 kapsułek) preparatu Mama DHA. Preparat zmuszona byłam zamienić na inny bez magnezu ponieważ magnez przyjmuję w innym suplemencie, stąd chętnie odsprzedam. Termin przydatności 12.2017 WYŁĄCZNIE odbiór osobisty. Katowice, mail kontaktowy barbarakape@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociaka ty jesteś juz po badanich prenatalnych? smutsaku ty teraz miałaś mieć początkiem sierpnia, dziewczyny wirusologia jest ważna pół roku, mi w gyn robili z krwi, w invimedzie robili z wymazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina, nie jeszcze. Drugie prenatalne mam 8 września u dr Rozmus. Ale teraz jak byłam na wizycie u dr P to powiedziała,, że jedna to dziewczyna a druga dzidzia ukrywa się :) A powiedz mi kochana, Ty przyjmujesz jeszcze kwas foliowy w jakiej dawce, a ogólnie jakie leki przyjmujesz? Smutasku a Ty jakie leki przyjmujesz? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę teraz: pregne plus, kwas foliowy 5mg, acard, magne B6,duphaston, urinal, dorociak to w jakim celu sie wybierasz do genetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, dzięki za sprostowanie. To w takim razie wirusologie mam ważna, bo mam z kwietnia. To wszystko teraz pasuje. Jak miałam ostatniego czerwca robiony posiew, to muszę teraz powtarzać przed crio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia musisz powtarzać wymaz przed crio MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina, chodzi mi o ten mój V leiden, muszę być pod kontrolą. Szukam wszystkich lekarzy - zapisałam się do dr Papugi ale dopiero na 9 wrzesnia. Dziewczyny na serio nikt nie ma wcześniej wizyty, która nie jest tak pilna? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Dorciak pewnie nie ma nikt wizyty wczesniej,a jesli ma to tez pilną...kazda jest pilna :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Catarina...w czwartek mam prenatalne :-) Dorciak...biorę : duphaston, magne B6, aspargin, tardyferon-fol ( żelazo ) I pregna plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Mam takie pytanie. Mam brac prze 9 dni duphaston i czekać na okres. Czy myślicie ze muszę brac go tak długo, czy mogę np. Odstawić po 2- 3 dniach zeby szybciej dostać okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×