Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

My będziemy stymulowani gonalem i menopurem (150 i 75). No i wcześniej gonapeptyl. Policzyłam leki na 14 dni przy założeniu że miałam 300 własnego gonalu. Wyszło że na leki wydamy 4.8. Pokupowałam więc wszystko w sieci. Zapłaciliśmy za leki 3 tysie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Sil, niezła oszczędność! No to na prawdę się opłacało poszukać po sieci! Hope, a co oni standardowo przepisują po transferze? Mi w sumie jeszcze sporo Lutinusa zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zapytałam lekarza czym będzie nas stymulował i co potem. Powiedziałam mu że mam lutinus i fragmin. Powiedział mi że heparyny mało przypisują, ale u nas nie dochodzi do implementacji więc faktycznie może lepiej brać. No i progresteron - powiedział że oni podają i dowcipnie i doustnie, bo różnie różne pacjentki absorbują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Hope, Ja przy 14 komórkach miałam estradiol w 8dc ponad 3000. Zapłodniło sie 6, mamy 4 blaski i 2 8kom. Wszystko klasa A. AnciaS ja mam krio albo w środę albo w sobotę, w poniedziałek dr. Cz bedzie decydować. Zabieram dwa mrozaki. Moje pierwsze odejście. Jestem na System50 i estrofem, dodatkowo pabidexamthetadon bo Nanty TPO 116.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Hope, Ja przy 14 komórkach miałam estradiol w 8dc ponad 3000. Zapłodniło sie 6, mamy 4 blaski i 2 8kom. Wszystko klasa A. AnciaS ja mam krio albo w środę albo w sobotę, w poniedziałek dr. Cz bedzie decydować. Zabieram dwa mrozaki. Moje pierwsze odejście. Jestem na System50 i estrofem, dodatkowo pabidexamthetadon bo Nanty TPO 116.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, musisz wierzyć, ze sie uda!!! Ja dopiero po ciąży biochemicznej mocno wierze, ze mam szanse zostać mama. Pokładam ogromne nadzieje w moich 2 zarodkach, które zabieram w poniedziałek. Całe szczęście idę na L4, bo pracuje na urlopie i tylko sie wściekam. Nie dość, ze w życiu prywatnym problemy, to jeszcze w pracy! Chyba będę najszczęśliwsza jak mnie zwolnią. Niech juz nadejdzie moj czas! Dam wam w poniedziałek znać, czy dostanę fragmin ze zniżka z kliniki. Ile można max L4 dostac po crio? Dostanę 14 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, biorę furaginę, ale myśle ze dopuki nie skończę leczenia immunosupresyjnego to będzie mnie męczył ten pęcherz. Furaginę mogę brac do transferu a potem to jedynie jakiś antybiotyk. Zobaczymy. Czy któraś z Was ma jakiś transfer albo punkcję czy coś we wtorek :)? Do mnie w pon. Mają dzwonic wiec jeszcze nie wiem, o której bede w klinice. Mam 2 mrozaki i jeszcze 6 oocytow. Mam nadzieje, ze nie bede musiała z nich korzystać w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, Ja jakoś nie mam zaufania, czy leki na pewno sa dobrze przechowywane kupując od kogoś. W internecie jesteśmy anonimowe, wiec łatwo sprzedać bubel. Ale widze, ze dużo dziewczyn kupuje i sprzedaje leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam w sprawie heparyny do mojego immuno. Czekam na odp. Ale jeżeli nie uda mi sie, to czy któraś z Was przy okazji wizyty była by w stanie poprosić o receptę ze zniżką? Odwdzięczę się finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiurek, ja mam dwa opakowania fraksiparyny. Bo te trzy leki clexane, fragmin, fraksiparyna są heparynami. Ja przyjmuje clexane a ta fraxiparyne miałam wypisana w razie gdybym nie dostała clexane. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem niestety, ale powiem tak, za ja biorę clexane a jak byłam w szpitalu i powiedziałam ze taka heparyne przyjmuje to dawali mi zastrzyki niby clexane. A na wpisie okazało się że była to właśnie fraxiparyna. Ogólnie clexane przepisał mi ŚP dr Gryga, wiec to przyjmuje. Ale z nim jest problem bo na hurtowniach nie mają więc dr P przepisała mi właśnie ta fraxiparynę gdybym tego clexane nie mogła dostać, bo ja to musze przyjmować do końca ciąży. A recepty na szybko nie załatwię Ci. Musiałabym dowiedzieć się u mojego lekarza czy dałby rade, bo wizytę u dr P miałam wczoraj. A na kiedy to potrzebujesz? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak teraz wykupiłam 10 ampułek zeby mieć od poniedziałku, a jeżeli beta będzie pozytywna, na co oczywiście liczę, to bede to potrzebowała za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy wasi partnerzy robili badanie chromatyny plemnikowej? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Tak, mój miał badanie chromatyny. Chyba dlatego, że plemniki były średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia ja brałam i acard 75 i fragmin 5000 co prawda nie długo bo ok miesiąca ale lekarz o tym wiedziała i nic nie mówiła zresztą sama zleciła brać pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acard od dnia transferu o 26tc wieczorem. Fragmin 5000jm dzien po punkcji do teraz. Koncze 29tc. Rano. Trzeba zachowac 12 godz odstepy mdzy lekami. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil podczytuje Cie tutaj i na baby boomie gdzie tez sie kiedys udzielalam. Ciesze sie ze walczysz dalej. Kciukmy za Ciebie 6 kciukami. :) Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta na razie kupiliśmy 2 paczki pampersow ☺ Ale mam zamiar powolutku kupować co nie co bo nie chce czekać z wszystkim do końca. Tym bardziej że dzieciaczki na pewno urodzi się w grudniu. MaBo ja jestem w 21 tygodniu ale już w 13 było podejrzenie parki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo jak dzieciaczki się ładnie ustawia do zdjęcia to niedługo się dowiesz a masz jakieś przeczucie? Kiedy kolejna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine super ze wracacie do walki ☺ Często o Tobie myślałam mocno Wam kibicuje trzymam cały czas kciuki . Informuj nas na bieżąco ☺Pozdrawiam Cię gorąco ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martirybka dzięki za odp. - chciałam jeszcze zapytać czy to było 14 pęcherzyków czy komórek, a jak komórek to ile bylo wcześniej pęcherzyków i czy na 8 ds ja zakończono. Sunshine wlasnie jeszcze nie wiem jakie leki dokładnie stosują po punkcji w Artvimedzie, ale w pon dam Ci znać. Na pewno 2 dni przed punkcja mam wziąć czopek taki przeciwgrzybiczny, więc to dla mnie nowość. Madziu a to badanie chromatyny zlecili Twojemu mężowi? Czytalam , ze to badanie może wykazać nieprawidłowości nawet gdy facet ma ogolne wyniki badania nasienia w porządku. Nam w Wawie zlecili wtedy badanie DNA plemników, to badanie chromatyny jest podobne tylko chyba bardziej szczegółowe. Jak Ci zlecił lekarz to ja bym zrobiła - a wiesz ile kosztuje? Twoje zarodki przetrwały do 5 doby czy miałaś podawane zawsze w 3 ? To o tyle ważne że w 4 dobie ujawniają się w trakcie rozwoju zarodka nieprawidłowości plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope miałam transfer zawsze zarodkow z 2i 3 doby. Z 2 stymulacji został nam jeszcze jeden zarodek z 3"doby ale zdecydowaliśmy z dr M ze teraz wezmę go odrazu w cyklu naturalnym i ze rozmroza go i spróbują do blastki jak nie da rady to transferu noe będzie, wtedy pod koniec września 3 stymulacja. Dr.M namawiał mnie na badanie zarodkow...aczkolwiek po przewertowaniu całego forun embriologiczego novum napewno się na to nie zdecydujemy po 1 to koszty ok 8 tys..po 2 statystycznie na 5 prawidłowo wyglądających zarodkow tylko 1 jest zdrowy genetycznie..a po 3 zarodki podobno są nieraz mazaikami tzn ze pobrana z zarodka jedna komórka i ona będzie prawidłowa a kolejne mogą być nie prawidłowe. ..wiec wole ta kasę wydać w razie czego na kolejne podejście...dr powiedział ze to badanie da nam tylko wiedzę...ja dziękuję za taką wiedzę za 8 tys...to ja mam kolejne 2podejścia tam gdzie teraz startuje Sil :) Ogólnie budzę sie rano z poczuciem bezsilności i beznadzieji... :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope nikt nam nie zalecił szukam na własną rękę ci może być nie tak :( I tak doczytalam o tym dna plemników badanie 300 zł wiec noe majątek do tego wszystkiego. .. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine fajnie ze wracasz trzymam mocno kciuki! Karolcia ja mam wizytę 06. 09 to będzie 15 tc wiec mam nadzieje ze coś dojrzymy oczywiście przede wszystkim żeby były zdrowe myślę że będzie parka no ale wiadomo nie ma to tak wielkiego znaczenia zdrowe niech będą to najważniejsze! U ciebie juz pewnie piękny brzuszek ja dopiero się zaokraglam ale czuje się bardzo dobrze pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Madzia, mój mąż robił badanie chromatyna plemnikowa - w Gyncentrum, ale z własnej inicjatywy (bez sugestii lekarza), bo u nas przy żadnej z 3 procedur in vitro (jedno w 2-ej dobie, dwa w 3-ej dobie) nie udało się zamrozić zarodków w 5-ej dobie, przestawały się rozwijać. Badanie nasienia miał zawsze dobre i to badanie chromatyny też wyszło mu dobrze, więc chyba nie tu jest problem. A co do tego badania zarodków, to my też pytaliśmy się dr M o to, ale powiedział nam, że oni badają zarodki w 5-ej dobie (czy jakoś tak, na pewno nie w 2 czy 3-ej), więc u nas nie było by co badać. Hope, Sunshine, my też byliśmy ostatnio na wizycie u dr Ch w Artvimedzie w Krakowie, bo myślimy o podejściu tam do in vitro (ale to raczej dopiero w przyszłym roku). Wizyta trwała 45 min., można było o wszystko zapytać, wrażenia mamy raczej ok. Też mówił o tym Endoyscope do oglądania zarodków, że się zarodków nie wyciąga 2 razy dziennie (ale w Gyncentrum chyba tez nie wyciągają zarodków do obejrzenia?), też mówił o tym badaniu skurczy macicy w celu ewentualnego podania Atosibanu (to jest wg mnie fajne). Powiedział nam, że oni dają po transferze progesteron w żelu. Zalecał nam transfer w 5-ej dobie. Ciekawi mnie, czy wszystkim tak proponują i przez to mają wysoką skuteczność (40 % i II miejsce w rankingu w ramach rządowego programu in vitro), no bo jak trzymają zarodki do 5-ej doby, a te przestaną się rozwijać i nie dojdzie do transferu, to nie jest to ujęte w statystyce chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×