Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przespałem się z....kuzynka;(

Polecane posty

Gość gość
Widać ze laska ma zapędy d****arskie i w dodatku jest manipulatorka. Nie wierzę że była dziewicą. Nie miej wyrzutów ale nie wiąz się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcecie dzieci no to w dupcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksowny temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to bajka pisana przez pedofila. Sądząc po stylu i słownictwie facet jest w przedziale 45-55 lat. Daliście zrobić się w bambuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze napisz nam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się napalilam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem. Jakos umknął mi ten temat, ale też nie za długo siedziałem, ostatnio jestem jak w jakimś amoku... :( Trochę mi przykro jak czytam komentarze np o tym pedofilu. Darujcie sobie i mnie nie dobijajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żeś nam opowiedział..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chcecie wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.07.13 Szacunek dla Ciebie za te zasady :) Ja niestety myślałem że je mam a okazało się, ze jest inaczej. Do psychologa? Powiedzieć że dymalem siostrę? Kto wie czy nie mamy wspólnych znajomych, świat jest mały. Nie chce być ktoś wiedział. O wiem. Może pomyślę o psychologa online choć to nie to samo. Ale nie sądzę żeby był mi potrzebny. Na mi je uczucia nie wpłynie i nie sprawi że dziewczyna przestanie mi się podobać. Głupio wciąż pisac o niej "ona/kuzynka" więc będę mówił Asia w następnych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O psychologu By Moje To chyba tyle z błędów. Pisze z telefonu bo siedzę w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką siostrę? Kuzynka to nie siostra.. Poza tym nawet zgodnie z prawem możesz ją poślubić (niezależnie od tego, czy chcesz, czy nie). No i co, kuzynka wróciła? Dogadaliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem na myśli siostra cioteczna. Poza tym zawsze była mi bliska jak siostra. Wróciła wczoraj, ale tylko się wykapala i wyszła na noc podobno do jakiejś koleżanki, przyszła po 14 i jeszcze śpi. Nie mieliśmy okazji pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzuzzza
To nie są łatwe sprawy, jeśli historia jest prawdziwa. Postaraj się z nią porozmawiać. Ja jestem w związku z kuzynem(nasi ojcowie są braćmi) Początki były trudne, ale jak się kocha da się wszystko zwyciężyć. Jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza,moze opowiedz o Waszym związku, jak to się zaczęło, co na to rodzina, czy macie dzieci itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzuzzza
Sytuacja jest o tyle inna, że my jako dzieci nie mieliśmy ze sobą zbyt bliskiego kontaktu, mieszkaliśmy daleko od siebie. Ja się bardzo broniłam przed tym uczuciem, on był bardziej pewien tego od początku. Ja walczyłam ze sobą niby chciałam ale się bałam, wmawiałam sobie że to złe i tak nie wolno. jednak walczyć się nie dało :) nic nie dało zerwanie kontaktu, pakowanie się na siłę w jakieś relacje z innymi chłopakami. Kiedy się związaliśmy ja miałam 20 lat a on 22. Teraz jesteśmy 6 lat po ślubie. Mamy dwójkę zdrowych dzieci, robiliśmy szczegółowe badania genetyczne zanim zdecydowaliśmy się na dzieci. Rodzina przeżyła szok, część się nie odzywa do dziś, miedzy innymi nasza wspólna babcia, z rodzicami po pierwszych emocjach jakoś się ułożyło. Co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież już napisał.. Zuza, gratuluję odwagi, miłości i rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.03 jakbym byla dzieckiem z takiego zwiazku i byla juz kumata , dorosla to chyba bym sie porzygala, a juz na pewno nie chciala was znac, sorry za szczerosc, ale to moje subiektywne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzuzzza
gość 23.27 Nie obrażam się za szczerość, sama często się zastanawiam jak to będzie jak dzieci będą już na tyle duże duże żeby im to wyjaśnić. Nie wiem nie mam pojęcia co zrobią moje dzieci w przyszłości, jak nas ocenią, na chwilę obecna wiem tyle że kocham mojego męża, jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuza, co zrobisz jak twoje dzieci zaczna uprawiac ze sobą sex ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozwolisz im na związek , bo sie kochają ? nie atakuje,pytaam teoretycznie.,bo może sie zdarzyc ze zaplona pozadaniem i inna miloscia ku sobie. Jak zareagujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzuzzza
Nie sądzę abym musiała się borykać kiedyś z takim problemem. Wiem że dla wielu ludzi taki związek jest nie normalny nie moralny sprzeczny ze wszystkimi zasadami. Nie musicie mnie chwalić, ja nie szukam tutaj aprobaty, nie sądzę też aby poprawna była powszechność takich związków związków. Jednak wyjątki się zdarzają i z pewnymi rzeczami nie da się walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisalas "wyjatki sie zdarzają" a wiec co zrobisz jak twoje dzieci zaczna sie bzykac? skoro kuzyn leci na kuzynke i na odwrót to czemu brat na siostre itp. ne moze ?. Jak sie poczujesz? Co z tym zrobisz? Poblogoslawisz ich zwiazek czy bedziesz kazała przerwć?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×