Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przespałem się z....kuzynka;(

Polecane posty

Gość gość
przestańcie histeryzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już nic nie zrobię, serio z jednej strony załuję tego, ale z drugiej mam nieskończoną ochotę na NIĄ... Ona raczej sama nie przyjdzie. Musze sprostowac. Napisałem że przyszla się przytulić, tak jak zawsze rozmawialiśmy i po przyjacielsku się tulilismy, naprawdę kochalismy się jak dobre rodzeństwo. To ja inicjowalem, a ona mówiła że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na skrzywdzoną z twojej relacji nie wygląda, choć seks z odurzoną alkoholem dziewczyną, która w innych okolicznościach zapewne by się na niego nie zgodziła, jak dla mnie bardzo kontrowersyjny. Ale to musicie szczerze dogadać między sobą. Myślę, że jej się podobało, ale ma moralniaka, stąd te zmienne nastroje. Jak nie macie zobowiązań tu, gdzie mieszkacie, a będziecie chcieli być razem, to wyjedźcie, nie mówiąc bliskim o waszym związku, i zobaczycie, jak się wam będzie układać. Potem ewentualnie będziecie myśleć, co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź do kibla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszlam:p nie moge sobie wyobrazic takiej sytuacji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zmanipulowalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeczytałem wszystkiego lecz znaczną część, jak przyszedłeś się radzić na forum to raczej radze iść z tym do psychologa. Wydaje mi się, że bardziej pomoże. Tak po za tym to uważam to za jakiś konkretny wymysł. Nie mniej jednak, nie oceniam tego. Po prostu dla mnie to nie wiarygodne. Jak jednak wspomniałem. Zamiast się radzić na forum, to proponuje psychologa. Bo w końcu wszystko jest możliwe, a każdy popełnia błędy. Moim zdaniem są pewne wartości, których jednak nie powinniśmy zlewać. Więc, jeżeli jest to wszystko prawdą to według mnie jedyna słuszna droga to zakończyć to, pogadać jak dorosły z dorosłym i skończyć. Nie mówię o zerwaniu znajomości. Zawsze to zostanie Tobie w głowie, jednak uczmy się na błędach a nie pogłębiajmy tego ;) mam nadzieję, że znajdziesz siły by tego dokonać :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była w amoku. To ja pierwszy sie do niej dobieralem, i to przez sen a organizm mimowolnie reaguje. X I tu człowieku masz odpowiedź na swoje pytanie. Ona była pod wpływem alkoholu, nie była świadoma tego co się dzieje, tak, to zachowanie podchodzi pod molestowanie. Masz prawie 30, a piszesz jak jakiś gówniarz, jesteście bliska rodziną, będziecie się ukrywać? Uwierz, to w końcu wyjdzie na jaw, wyobraź sobei jak jej rodzice na to zareagują? A co do jej reakcji, to po prostu podobało jej się, ale wie, że to co robicie, jest ZŁE!!, czerpała z tego przyjemność, ale wie, że NIE powinna, dobrze, ze chociaz ona mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, czy jest "złe", to kwestia jedynie obyczajowa.. http://odkrywcy.pl/kat,111412,page,2,title,Slub-i-dzieci-z-kuzynka-Wedlug-lekarzy-to-nie-problem,wid,12814247,wiadomosc.html?smg4sticaid=6175c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa,mysli:D dala sie zerznac tyle razy jak dziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie musi być prowo. Osobiście znam sparowane kuzynostwo , a nawet rodzeństwo . Ich romanse wyszły na jaw ;) i było piekło , ale zyja wg siebie. Mają ta odwagę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według prawa możesz się z nią ożenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co wy!!przecież to jest 1 linia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego piszecie zeby wybrał się do psychologa?w końcu kuzynka to też kobieta,a jak do tego ladna to mm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewica swoj pierwszy seks ma z kuzynem i za pierwszym razem dwa orgazmy! Wow! Stawiam ze jestes prawikiem i o anatomii kobiet niewiele wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie?napisał że miała od minetki a nie pchniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minetka nie jest lekarstwem na blone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury pleciesz,ja bez problemu dochodziłam bez seksu przy samych pieszczotach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pocieszenie ci powiem ze tez wiem co bym zrobil na twym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste - dziś w nocy udawaj że śpisz, najlepiej chrap (ale tak na niby). Jak przyjdzie sama loda opędzlować znaczy że Cię kocha jak faceta, a jak nie przyjdzie, to znaczy że jak kuzyna. To jak z szukaniem żony na basenie. Ja kiedyś na basen pojechałem i byłem tam w samych majtkach i żadna nie przyszła robić loda więc wiedziałem, że przyszłej żony tam nie znajdę. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekamy na relację z piątku jak kuzynka wróci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zartujecie sobie a autor moze faktycznie ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli serio jesteś w stanie zrezygnować z dzieci, a nie tylko tak pitolisz to poddaj się wazektomii. Dzięki temu będziesz mógł się zlać bez gumki no i dzieciak też wam się nie trafi. Pamiętaj, że jednak ten zabieg nie jest zawsze odwracalny, przeważnie da się ale nie zawsze! Więc jeśli jesteś w stanie wszystko postawić na jedną kartę i tę miłość to masz wybór :). Ale ja też się nie znam na pokrewieństwie, jeśli nauka mówi że takie pary jak wy mogą jednak mieć dzieci to też bym nie widział nic złego, miłość nie wybiera, a kuzyni to jeszcze nie takie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej puknąć ładną kuzynkę niż brzydką koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×