Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość outa
Jajko wg najnowszych zalecen mozna wprowadzic cale tak jak z glutenem, mieska daje wiecej i nie sądzę zeby to bylo zle, zaczelismy od sloikow ale tez widac bylo ze sie nie najadal. Nie wiem ile hemoblobiny ma bo jeszcze nie odebralam wynikow jedynie mowiono mi to przez tel ze troche nisko ma. Zupy na samych warzywach mial od 4 msc i wszystko bylo ok. Ja nie czytam wszystkiego ide wg moich doswiadczen z 1 dzieckiem i robie jak mi intuicja podpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Tymek super! Moj tylko oparty chwikle. Starszy syn juz siedzial. za rok dwa nie bedzie to mialo w ogóle znaczenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie noc tragedia bo po drugiej dwoje sie obudzili i mleko pili. Mala juz nie spi. Ja chce spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu niestety jeszcze nie możemy używać zwykłego fotelika. Podobno powinno patrzeć sie na wzrost a nie wagę. Swoja driga to sporo juz wazy:D A mojr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj wazy 7400 Muusia pytałam o ulewanie bo moj niestety dalej ulewa, lekarka mówi ze to moze być taki fizjologiczny refluks Ale to tera sie zorientowała, po pół roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bo do pól roku to ulewanie jest czymś normalnym. To bardzo dużo ulewa? Twój tez dużo tego mleka wypija a żołądek maly. Male ma przerw miedzy mlekami. Mojej ździebko sie czasem wyleje jak na brzuchu leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia je 180ml, odkad wprowadzilismy pokarmy stale to 5 razy dziennie Twoje je mniej? az tak bardzo duzo nie, nie chlusta mlekiem, ale w sumie po kazdym posilku cos mu sie uleje, nie od razu ale po jakims czasie lekarka mowila ze moze to refluks i zeby odlozyc owoce...tylko warzywa narazie podawac i zapisala krople na ulewanie nie kupilam jeszcze, bo nie wiem co o tym myslec...juz nie raz sie przekonalam ze jest taka zapobiegawcza i ostrozna bardzo, wiec moze nie ma potrzeby kazala przejsc na mleko 2 ale nadal hypoalergiczne mowila ze dopiero po roku zmienimy na zwykle... tak przeliczylam ze u nas miesiecznie to jakies 350zl idzie na mleko a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja wczoraj mialam wieczor z kolezanka, a rano maz zabral malego zebym troche pospala czuje sie jak nowo narodzona :)dobrze przypomniec sobie czasem stare czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja daje swojej 4 razy po 180. Chyba moja sie troche przejadla bo rano całego nie zhadla.. Chyba zacznę dawać 219 3 razy. Teraz jak wstanie to dam jej kaszke . Fajnie Monia ze sobie wyszlas. Koleżanka tez ma dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia nie ma, malo mam znajomych co maja dzieci jedni z pierwszych sie zdecydowalismy ja myslalam wlasnie zeby zaczac dawac obiadek, potem deserek i 4 razy mleko, zrezygnowac z jednej porcji narazie nie rezygnowalam bo maly je tylko obiadek, bez deseru no i nie chce kaszy, a wiadomo, ze kasza bardziej syta tyle tylko, ze ta lekarka wyleciala z tym zeby zrezygnowac z owocow, wiec juz sama nie wiem wiecie w ogole po czym ona poznala ze maly moze miec refluks? bo chrypie, bo ponac utrzymuje mu sie chrypa, no i wtedy pytala o to ulewanie... muusia a Ty w duzej firmie pracujesz czy w malej ze takie cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrypie pewnie bo ma od kwasów zoladkowych podrażniony przelyk. Monia w malej instytucji pracuje dokladnie w gopsie czyli odpowiednikiem mopsu ale ostatnio troche ludzi przybylo . Tak czy siak z 10 kobiet/dziewczyn No i stalo sie! Dowiedziałam sie dzis ze nie wrócę na swoje stanowisko:/ bo podobno tyle sie pozmienialo ze pól roku musialabym sie tego uczyć!!! Taki byl argument szefowej! I ogólnie to tak gadala jakby sama jeszcze nie wiedziala co ze mną zrobi. Bo powiedziała ze jeszcze dużo czasu do sierpnia i różnie moze byc:/ I w mojego wzroku raczej unikala . No nie byla to rozmowa na luzie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia nie martw sie, jak wrocisz np na 7/8 etatu to nie moze Cie przez rok zwolnic nie moze tez Ci dac nizszego stanowiska, wiec to jej problem a nie Twoj nie przejmuj się na zapas muusia wlasnie tak mowila lekarka, ze podrazniony ma przelyk, myslisz ze mam niedawac malemu narazie owocow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Monia no ale chyba chce dać mi nizsze stanowisko. To co mam zrobić? Moze nie dawaj owoców bo one mga tez może podrażniac. Moja nic prawie nie spi dzis. Je tez niezawiśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ona nie moze dać Ci niższego stanowiska, musi dać równorzędne bo tak jest w prawie pracy. Myśle ze jak jest dyrektorem to na pewno jest tego świadoma, moze tylko straszy... W ogóle nie dawać? Jak myślisz przez jaki czas? Zaczelam dzis wprowadzać mleko2, narazie jedna łyżeczkę dodaje do mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ta ona sie nie zna raczej na tym prawie pracy ! Chyba ze to stanowisko jest równorzędne. Nie myślałaś o zageszczaczu do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
znowu nie widac kolejnej strony ;/ masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ghh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J w tym roku chyba nie jest w porządku i co z tym weekendem na pewno się urodzi się nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a ty sie znasz na tym prawie pracy? Co to tak naprawde znaczy to równorzędne stanowisko? Bo jesli miałabym byc nie na swoim stanowisku tylko na stanowisku dziewczyny co zostala zatrudniona do pomocy przy 500+ to jej stanowisko nazywa sie "pomoc adminidtracyjna" a moje nazywalo sie "podinspektor ds swiadczen rodzinnych i funduszu slimentacyjnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
Moj maly je 3x180ml na mleko nam idzie ok. 200zl moze nawet troche mniej. W porownaniu z Waszymi dziecmi to moj nie je za duzo a robi sie z niego mala klucha. Wazy juz 9.3kg a urodzil sie z waga 2.7kg! Lekarz powiedzial mi ostatnio hy kontrolowac ta wage bo troche za bardzo przybiera tylko nie bardzo wiem bo mu ograniczyc bo on przeciez duzo nie je... Piszecie o fotelikach samochodowym i powiem Wam ze coraz ciezej mi sie nosi w nim malego. Moj fotelik jest do 11kg i zastanawiam sie co dalej bo na taki na stale to jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic na razie mam 5 miesięcy labyale musze dzieciom przedszkole i zlobek zaklepac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
Monia ma racje - po powrocie z macierzynskiego jestesmy pod ochrona. Jezeli zmjiejszymy sobie wymiar chociazby o 1/8 nie moga nas zwolnic przez rok. No i nie moga nam dac nizszego stanowiska niz zajmowalismy. Tez sie zastanawiam jak to bedzie z moim powrotem do pracy bo siedziba mojej firmy jest w warszawie a ja pracowalam w oddziale na slasku, a miesiac temu w tym oddziale przeniesli moj dzial do warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×