Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień w pracy z powodu choroby i co tam w ogóle to co to jest to że nic się w tym tygodniu mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ddtvn o godz w tym tygodniu w czwartek i w sumie nie ma za zadanie z tego powodu w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to daj znac co z synkiem! Mój tak nie goraczkowala. Oby to nie pluca:( Xx Aga nie martw się! W koncu wyjdą zabki:) No mój wczoraj tak wyla i miala wtedy takie mięciutkie te dziadka. Butelki gryzie juz od dawna.. No mam nadzieje ze nie będzie gorzej. Mój jadla ok 18 i chyba dam jej na śpiocha. M pojechał dzis i przed wyjazdem byla kłótnia i nawę się nie pozegnalismy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje chorób! Trzymajcie sie! U nas tez jeszcze nie ma ząbków Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też brak ząbków Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
U malego stwierdzono ostre zapalenie oskrzeli. Lekarka powiedziala nam ze nadawlaby sie do leczenia szpitalnego ALEEE w szpitalach nie ma miejsc... Mamy przepisane zastrzyki 2x dziennie plus inhalacje berodualem i pulmicortem. Na szczescie juz nie goraczkuje. Dzis idziemy do lekarza rodzinnego. Rzsowa Twoj syn na co chorowal ze dostaliscie skierowanie do szpitala? Macie antybiotyki? Czy w Waszych przychodniach poelegniarka przychodzi do domu robic zastrzyki? Bo w naszej przychodni mi powiedzieli ze zadna poelegniarka nie bedzoe w domu robila zastrzykow polrocznemu dziecku i musimy przyjezdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kilkakrotnie tu pisałam ze mój s szybko sie rozwija. Juz dlugo utrzymuję sie na czworaka. I sie tak buja wtedy do przodu i do tylu. Tylko mu lalkę podłużyć i wyglądałoby jakby się kochał z ta lalą :P W nocy mi troche kaszlał. Az sie przestraszyłam bo mu sie oderwać nie chciało. A rano zjadl 150 mleka ale po chwili zwymiotowal:( pierwszy raz. Dostal wcześnie syrop wykrzsusny i lekarka powiedziała ze może wymiotować ale przy kaszlu a on nie zakaszlał a zwymiotowal. Idziemy dzis na kontrole. Monia ja tez jestem panikara. I tez nie wiedziałam co robic. Tyle sie teraz słyszy o złych decyzjach lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia straszne to ze musicie na zastrzyki jeździć dwa razy dziennie! To nie ma pielęgniarki środowiskowej? Moze jakas oplacicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Asia tymek w środę mial stwierdzone zapalenie oskrzeli i przepisany pulmicort 2x250 ale w dawce 0,125. Czyli dwa pojemniczki ma raz. Do tego viburcol, fenistil i zyrtec. W piatek pojechaliśmy i wyszlo zapalenie oskrzeli i podejrzenie wirusa rsv i duszność, ktorej nie bulo tak normalnie widac ale wciągały mu sie miedzyżebrza.Dal skierowanie do szpitala ale moglismy go obserwować czy ta dusznos nie nasila sie. Pojechalismy na nocna pomoc w sobotę przed południem a tam lekarka powiedziała ze ma zapalenie płuc, które moglo by juz wczoraj ale nie bylo słychać bo oskrzela zagłuszały. I powiedziała ze nasza decyzja czy idziemy do szpitala czy nie. Ale ze to jest polroczne dziecko i może sobie sam nie poradzić w domu. Wiec poszlismy na izbę przyjec i tam młoda lekarka po zbadaniu powiedziała ze nie ma powodów do hospitalizacji. Ze takie zapalenie można leczyć w domu ale należy obserwować te problemy z dusznością. A o to najbardziej sie bałam. Dała antybiotyk summamed 1x24h i do nosa atecortin. Pozostale leki bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Asia moja córka miała zastrzyki w domu ale.byla starsza. Moze takie male dzieci muszą jeździć do przychodni ze względu na ryzyko powiklan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Hej Asia, u nas też jednego dnia było niby osluchowo ok, choć kaszlal i swiszczal jak diabli to na drugi dzień jak pojechałam do innego lekarza bo nie dawało mi to spokoju to się chwycił za głowę i powiedział że to obturacyjne zapalenie oskrzeli. No i antybiotyk plus inhalacje ale na szczęście w domu. My też jeszcze nie mamy ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
Dzieki, ja tez sie boje najbardziej tych dusznosci. W nocy co chwile podchodzilam do lozeczka i sprawdzalam czy oddycha. Dzis juz bylismy na zastrzyku teraz naly zasnal Duzo zdrowka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak wasze chorowitki? Mojej juz orzeszly te luźne kupy. Syn za to ma zaoarcia. Corka teraz nadrabia troche z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze maluchy tez tak piszczą? Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej u nas coraz lepiej. Tymek wreszcie przespal noc bez kaszlu. Obudzil sie tylko o4 na mleko. Choroby nie widac. Czasem zakaszle. A u córki za to zapalenie zatok i kolejny antybiotyk. W tym mcu więcej wydaliśmy na leki niz na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzicie dzis na spacer? U mnie troche wietrznie i pochmurno. Z rana oadalo. Ja czuje ze mnie bierze przeziębienie. Mala niestety tylko w szpitalu trzy noce spala tak do 6 bez jedzenia wiec marnie sie wysypiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina kubiak na pewno się urodzi się nie tylko na wynos jedna z proponowanych zmian na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pezestane tu pisac bo polowa strony to jest podnoszenie tematu:/ Potem ktos by chcial dostać szybko odp to nie dostanie bo nie widac nawet pytania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×