Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

W dzuen to chodzę w getrach lub dresach lub jeansach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdjęcie to zrobią jak juz was poloza! I krew zbadają i wymaz na rsv wezmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartosz w mając na uwadze to jest w stanie się to z kolei nie ma za zadanie domowe i nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia jestesmy w domu. Rozumiem twoje oburzenie tym ze nie pojechaliśmy do szpitala od razu. Ale sam lekarz powiedzial ze nożem go jeszcze w domu obserwować. Najpierw poszliśmy na świąteczna pomoc gdzie lekarka stwierdziła ze ma Male zmiany na plucach. Zlecila morfologię i crp które wyszly raczej ok. Tylko podwyższone nieznacznie leukocyty. Decyzje o szpitalu zostawila nam. Zdecydowalismy sie pójść na izbę przyjec. Tam mloda pani doktor po zbadaniu powiedziała ze według niej dziecko nie nadaje się na oddział. Ze lepiej mu będzie w domu. Ze pluca ma raczej czyste. Przepisała jednak antybiotyk summamed i cos do nosa. Nadal mamy robic inhalacje z pulmocortu. Oczywiście jak będzie gorzej to mamy przyjechać. Sami nie wiemy co lepsze. Wiadomo szpital ale u nas panuje grypa i nie ma odwiedzin. Tez się boimy ze zlapie na oddziale inna infekcjie. Na sorze to się popłakałam z bezsilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabel
Jak przebiega u Was ciąża? Ja jestem troszkę przerażona ponieważ we czwartek miałam taki leciutko beżowy śluz, co prawach nie dużo go było troszkę została na bieliźnie a na następny dzień jeszcze było przy podcieraniu sie po siusi. Brzuch mi nie bolał ani innych objawów ale bardzie Sie zmartwiłam. Co myślicie ? Dodam ze jestem w 8tyg ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasabel
Sorry ze sie wam wtrącam nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Z samego rana pokłóciłam się z m i humor mam wisielczy do tej pory. Mały w nocy często się budził a zmęczenie potęguje rozdrażnienie. Całego banana bała bym się dać. Mój strasznie łapczywie je i na pewno by się zakrztusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzsowa i napisz jak się sytuacja rozwinęła? Jesteście w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Taka jak pisałam wyżej jestesmy w domu . Maly ma się nieźle. Duzo spal popołudniu. Dwa razy karmiony. Raz zjadl cale 150 mleka ale po ponad 4 godzinach tylko 60. Nie goraczkuje. Kaszle rzadziej niz wczoraj. Corka jest od wczoraj u dziadków. A maz zaraz wychodzi na noc do pracy. Przeraza mnie noc ale mam nadzieje ze będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej u nas choroba mija. Wzrokowo tymek nie wygląda na chorego. Czasami zakaszle. Wyżyna mu się górna prawa jedynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
RZSowa to dobrze,ze z malym juz lepiej :-).A powiedz za jaki czas od wyjsci dolnych jedynek pojawila sie ta gorna?Moja mala ma juz dolne jedynki i sie zastanawiam kiedy spodziewac sie gornych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Anka 31 grudnia i 1 stycznia pojawily sie jedynki dolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas dopiero co wyszły dolne jedynki i chyba juz ida górne. Dolne mały znosl bez problemu a te górne chyba sprawiają mu duzo bólu bo jest płaczliwy, gryzie butelki, ma problem z jedzeniem RZSowa podziwiam za odwagę, ja na pewno bym pojechała do szpitala bo ja to panikara jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
Czesc dziewczyny, Przypadkiem trafilam na Wasz temat. Trz jestem mama 6cio miesiecznego chlopczyka. Widze ze piszecie duzo o chorobach Waszych maluchow. Moj maly tez zaczal miec meczacy kaszel, w stode u lekarza stwierdzono zapalenie oskrzeli i zapisali nam jedynie i halacje 2x w tygodniu. W piatek na kontroli lekarka zauwazyla poprawe i kazala jeszcze przez 3 dni inhalowac. Jednak ja nie widze poprawy u malego :/ oddech ma taki piszczacy, w dodatku dzis nad ranem pojawila sie goraczka 38.7. Podalam ibufen i spadla do 37.3. Dzis po poludniu to samo - temperatura 39.3 po pol godzinie po podaniu ibufenu 37.4. Straasznie sie boje o malego. Na swiatecznej opiece medycznej powiedzieli ze mamy przyjechac o 18 bo wtedy bedzie pediatra, chyba ze po ibufenie temperatura nie spadnie wiec czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZS Twoje dziecko rozwija się nad podziw szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to super ze Tymus juz lepiej. Moja w sumie dużo nie kaszlala a miala zapalenie płuc i osluchowo caly czas prawie ladnie. No ale wtedy w Sb lekarka powiedziala ze nie nadaje sie do zalekowsnia w domu to nawet nie bylo mi w glowie by uniknąć szpitala. Od wieczora wczoraj w domu chociaż ciągle rzadkie kipy sa ale je i pije... W koncu przebila sie ta jedynka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
To tylko mój bezzębny został?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C do mnie i blogu nie ma za zadanie domowe i nie wiem co mu jest to miarodajne tym samym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×