Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no i usnal… mowia zeby dziecko nie mialo juz drzemek przed spaniem ale co zrobic jak moj zawsze pada przed kapiela. caly dzien szaleje i pod koniec dnia pada, tzn sama go ululalam w wozku bo juz plakal i nic nie szlo z nim zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po cc jak wygląda teraz wasza blizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to mpja wczoraj o 16 usnela i pewnie do rana by spala ale habudzilam na mleko a dzis przed 17 i tez po 18 ja budzilam zeby ja wykąpać. Czy tylko ja Ne kapę co dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój tez często śpi przed kąpielą. Ale dzis nie. Marudził juz przed 20,wiec stwierdziłam ze można go juz wykąpać. Czyli niecalą godzinke wczesniej mial kapiel i jedzenie. Ale nie usnął szybko. Jeszcze o 21.30 nie spał. Leżak w łóżeczku i stękał i plakal jak mu smok wypadł. Ciekawa jaka noc będzie bo ostatnie karmienie bylo wczesniej. Kupy dzis nie zrobil a powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jadla o 19 i o 2 pobudka. W tej chwili juz druga kupę robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj jadł o 20:30 i teraz karmienie 3:45 Muusia ja narazie kapie codziennie ze względu na ta ciemieniuche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój jadl o 20.30 i teraz o 6.30. Ale juz raczej nie uśnie. Leży w łóżeczku i cmoka liżąc rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój jadł o 20.30 i teraz o 6.30 i nie wiem czy uśnie bo leży w łóżeczku i namiętnie oblizuje raczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj o 5:40 juz sie krecil, wzielam go do lozka i pospal z przerwami do 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tymek śpi nadal. Usnął o 7. Juz się boje co będzie jak wstanie. Kilka godzin aktywności. Mam nadzieje ze chociaż placzu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
czytam wlasnie ksiazke ktora dostlam 'unij wreszcie' i tam jest napisane ze w 3 miesiacu najpozniej powinno sie przeniesc dziecko do wlasnego pokoju. co wy na to? ja na pewno z biegiem czasu chcialabym to zrobic bo wybudza mnie kazde stękniecie malego ale narazie chyba nie jestem jeszcze gotowa, martwilabym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a piszą tam dlaczego najpóźniej w 3 m-ci?? My syna przenieśliśmy jak miał prawie 2 lata i niczym złym to nie skutkowalo chyba:) To pewnie amerykański poradnik? Ale czasami rzeczywiście jak dziecko się przeprowadzi to i dziecko i rodzice lepiej śpią bo się wzajem i nie wybudzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja spi od 8 pewnie zaraz się obudzi. Ja sama dzis do 8 spalam Mój blizna ciągle jest dość ciemna i nie za plaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
wlasnie tak mysle muusia ze to pozwoliloby mi sie bardziej wyspac bo moj maly czesto w nocy marudzi a wcale za kazdym razem nie trzeba do niego wstawac bo sie nie budzi. a jak ja po polnocy podniose sie tak minimum 10 razy to ciezko mowic o jakims wyspaniu. bede musiala pogadac z mezem i przemyslec ta sprawe, moze jeszcze nie teraz ale np za dwa miesiace… Wasze dzieci spia w dzien tak nieprzerwanie? mi sie udalo wczoraj polozyc malego w dzien w lozeczku. sam zasnal ale co z tego skoro spal 20 minut? zarowno za pierwszym jak i za drugim razem. potem polozylam go juz w wozku no i tam spal 2 godziny bo jak sie przebudzal to go co chwile bujalam chce go nauczyc samodzielnego spania w dzien bo czasem juz mnie nadgarstki bola od ciaglego bujania ale jakos nam nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny jak to u waszych dzieci jest z lezeniem na brzuchu? leza ladnie podpierajac sie dwoma raczkami i trzymaja prosto glowe? moj sie podpiera ale przewaznie na jednej a druga sie odpycha, glowe zawsze przechyla na prawo przez co obraca sie na plecy ma 2,5 miesiaca wiec daje mu jeszcze czas, cwiczymy z nim, w koncu te 2 tygodnie to duzo jeszcze dla takiego malucha. ponac w 3 miesiacu powinien juz ladnie trzymac glowe a w innych pozycjach trzymaja dzieci glowe? bo moj czasem trzyma ale czasem jakby nie mial sily i mu leci ta glowa, takze nie jest jeszcze taki stabliny, kark mu caly czas podtrzymuje jak go biore na rece od 9:30 o dziwo spi, ale pierwsza godzina to bylo ciagle bujanie, teraz chyba twardo zasnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale jak sie zabkowanie zacznie to moze byc roznie z tym spaniem. Moja spala 3 h nieprzerwNie. Wozka w domu nie trzymam wiec spi w kolysce albo na lozku. Mona tez rękę jedna często odrywa jak na brzuchu leży to jej tak dociska. Lokietki bo tak rehabilitantka przy synu kazala mi robic. Wczoraj podciagalam ja za raczki to ładnie glowke trzymala. Synkowi to dlugo w tyle zostawala jak go tak podnosilam Ciekawa kiedy zacznie obracać sie na brzuch. Syn jak miel 3 miesiące to sie przekręcam juz zwinnie. Chyba musze więcej na podłogę ja klasc. To najlepsze miejsce do nauki bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój jeszcze tej główki nie dźwiga tak jak powinien juz na swój wiek :( O obracaniu na bok jeszcze nawet nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
No to znaczy ze nie ma czym sie martwić! :) dzieci z pleców na brzuch to chyba dopiero duzo później sie obracają. Pierwsze co to z brzucha na plecy. Muusia u Ciebie to ulewanie minęło? Moj troche mniej ale cały czas ulewa. Byłam dzisiaj na spacerze ale tylko pół godziny bo chłodny wiatr i małemu sie czerwone policzki zrobily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sie jeszcze z brzucha na plecy nie przekreca.Jak lezy to podnosi glowke na chwile,raczki ma zgiete ale jeszcze nie probuje sie na nich podpierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maly to z pleców na brzuch sie najpierw obrocil i chyba tak większość dzieci ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ania a z którego sierpnia jest Twój maluch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
zauwazylam ze moj maluch spi rowno 25 minut i po tym czasie sie zawsze budzi, tak jakby nie umial przejsc w ta glebsza faze snu. a jak juz sie obudzi to nie umie ponownie usnac dobrze ze tylko w dzien takie cyrki i ze przynajmniej w nocy mozna spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z 15 sierpnia jest.No i na tym brzuchu to troche taka leniwa jest.Pare razy uniesie glowke a pozniej lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj po godzinnej batali, placzu, probe zasniecia samemu, bujaniu w wozku, krzyku itd wreszcie usnal co znowu z ta kafeteria?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×