Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość caroline29
Dziewczyny pociesze was podobno ladna pogodę nadają na weekend trzeba poszaleć bo wakacje się koncza:) U nasz dzis przyjemnie na dworzu slonecznie i cieplutko :) dobrze ze weekend wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy któraś z was jako objaw ciąży miała ból głowy ? Czy te klucze jajnika było krótkie czy trwało długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Caroline @ ma być na koniec miesiąca, dziś 17 dc a ja zauważyłam typowo płodny śluz tyle że podbarwiony na brunatno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Caroline masz racje, trzeba korzystać dopóki ładna pogoda :) chociaż u mnie pewnie będzie nerwowy weekend oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Nana, jak się trzymasz? :) ja dzisiaj znowu latam co chwilę sprawdzać czy nadal małpy nie ma, momentami wydawało mi się, że śluz jest jakiś ciemniejszy i już łamałam się, że coś się rozkręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Nana 266 nie denerwuj sie byc moze mala fasolka w tobie rośnie :) cierpliwości na weekend życzę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny obawiam się, że ta wredna małpa przyszła bo przed chwilą zauważyłam krew :'( płakać mi się chce :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
I znowu się zacięło :( Aifoz czy Ty pisałaś, że miałaś krwawienie 28dc a mimo tego jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to niestety @, wiem, że to pierwszy nasz cykl ale popłakałam się bo tak wiele rzeczy wskazywało na to, że mogę być w ciąży. Jak powiedziałam Mężowi to mi powiedział: "Nie martw się perełko, nie teraz to innym razem, myślałaś, że taki dobry jestem?" On to mnie zawsze potrafi pocieszyć :) Dopiero teraz rozumiem wszystkie dziewczyny tak zawiedzione jak ja kiedy małpa przychodzi. Obiecuję sobie nie doszukiwać się objawów w kolejnym cyklu, który uważam za rozpoczęty i oby lepszy niż ten :) Bluebell niestety odpadam z testowania, mam nadzieję, że chociaż Tobie się uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Mnie odkąd jestem w ciąży często ćmi głowa. Nie jest to jakiś silny ból głowy i nie trwa całe dnie, ale to często tak ćmi po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Ojj nana przykro mi :( nie smutaj :* twój mąż dobrze mówi ;) w końcu się uda ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Becikowe a te plamienia to może po prostu około owulacyjne są ? Czytałam ze niektóre kobiety mają pojedyncze nitki krwi a niektóre właśnie sluz na lekko brunatny kolor zabarwiony i to też jest normalne. Nie pamiętam już dokładzie tego artykułu ale to miało zwiazek z tym gdzie jakie naczynko pęka przy wypuszczeniu jajeczka bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Miało być Becik a nie Becikowe hehe słownik w tel sam mi poprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
KateA dzięki :* wiem, że Mąż ma rację ale nie potrafię się tym nie przejmować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodit
nana przykro mi, ale trzeba wierzyć, że następny cykl będzie Wasz. Nie dziwię się, że się rozpłakałaś, człowiek się sam nakręci, trochę my piszemy o objawach i później człowiek żyje nadzieją... Ale BĘDZIE DOBRZE. jeśli chodzi o plamienia w owulację, to ja też czasem takie miałam, śluz był podbarwiony krwią, nie zawsze tak było, ale co któryś cykl się zdarzało. Nawet w jeden taki byłam u lekarza i mówiłam mu, że mam podbarwiony śluz,a on mi sprawdził usg i powtwierdził, że jestem w trakcie owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Nana, nie smutaj kochana. Doskonale wiem, co czujesz, bo ja tez za pierwszym i drugim podejściem bardzo się nakręciłam, że na pewno zaszłam, wydawało mi się, że inaczej się czuję, widziałam dosłownie te wszystkie ciążowe objawy... Niestety nasza wyobraźnia robi nam psikusy, albo tak bardzo chcemy widzieć te rzeczy, że jakoś psychosomatycznie się pojawiają. I wiem też z doświadczenia, że nie da się nie myśleć o tym, ale glowa do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Dzięki moje kochane :* a wiecie co jest najgorsze? Że prawdopodobnie w owulację przypadał dzień na przytulanie, ale ja chciałam dzień wcześniej :( I wczoraj też się kochaliśmy i przez chwilę pomyślałam, że może my wczoraj coś zrobiliśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Pamiętaj, że plemniki żyją w organizmie kobiety do 3 dni nawet, wiec czy dzien przed, czy w dzien owulacji - moze dojść do zapłodnienia tak samo. Ciekawa jestem tylko skąd te plamienie u Ciebie wczesniej. Myslisz, że to mogło byc przez zbliżający się okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
nana 266 ja wiesz krwawienie to nie było to było na podtarciu najpierw ciemny brąz tak jakby początek a później coraz mniej a 30 dc juz wcale . Ale chyba Angelowa tak miała że normalnie krwawiła albo cos zmyslam. Wiesz ja na pewno widziałm cos co wyglądało jak poczatek okresu bo mnie k***ica zalała to pamiętam. wiesz niby nie czekalam ale jak zaobczylam to szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Beciku eg mnie to porgesteron ja miałam tak. dostałam duphaston i juz w 2 cyklu zamiast w 18 dniu plamien miałam w 26 co sie po prostu rozkręcało na okres a w tym udało mi sie zajść. Dużo czytałam ze duphaston dosc mocno wspomaga zajscie jesli chodzi o progesteron. U mnie tak było. Jak tylko przestałam plamic zaszłam. PO badaniach tez było widac braki a juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Kurde Nana przykro mi. Ja wiesz sama ogólnie nie wierzyam z emozna miec znaczne plamienie i byc w ciazy. To moje było mega małe i raz czy 2 w ciagu dnia. Chociaz w poprzedniej ciąży nawet tego małego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchcinka
Kochane z tym plamieniem przed @ to tez nie ma zasady. Ja nigdy nie plamilam przed @ tylko jak przychodziła to pełna para. Zaczęłam plamić po poronieniu. Od tamtej pory za każdym razem dzień przed @ mam brązowy śluz najpierw, gino powiedziała mi ze tak juz mam i tyle, niż w tym nadzwyczajnego. Nana głowa do góry, ja po pierwszym cyklu jak sie nie udało tez sie popłakałam ;* potem juz łatwiej sie przyjmuje niepowodzenia niż za tym pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana266
Bluebell nie mam właśnie pojęcia co to było bo nigdy mi się to wcześniej nie zdarzało i to mnie właśnie najbardziej zastanawiało. Ale cóż to był tylko fałszywy alarm. Dobrze, że @ trwa u mnie góra 4 dni to niedługo możemy przystąpić znowu do jakże przyjemnych starań :) i muszę wziąć bardziej na luz. Ale nadal zostaję z Wami i będę informować co i jak :) Aifoz tak tylko pytałam ale to niestety normalna @ więc nadzieja odfrunęła... A mam pytanie, czy mężczyzna którejś z Was pali papierosy a mimo tego udało Wam się szybko zajść? Bo mój niestety tkwi w tym nałogu ładnych parę lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchcinka dobrze wiedzieć że to nie tylko ja jestem taka miękka :* Bluebell rozumiem, że u Ciebie nadal jest nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Małła - ja zaczelam od dawki 100 bo endo mowi ze dobrze byloby to szybko zbic. Czuje tylko mdlosci i oslabienie ale ciezko powiedziec na ile to efekt ciazy a na ile tabletek. Dzwonilam do niej zeby zapytac o ten jod ale okazuje sie, ze musze dzwonic dopiero kolo wtorku/srody by ja zlapac.. kupilabym sobie jakis suplement z jodem ale wszystkie maja tez wit d3 a ja lykam ja osobno w postaci kropel. Ehh... czemu wszystko nie moze byc proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana przykro mi :( Aifoz dobrze pamietasz ,ja plamilam ok tygodnia po terminie @i to tak porządnie ,az wyladowalam w szpitalu i do konca 12tc bralam Duphaston .Dziewczynki glowa do gory ,czasem na szczęście trzeba po prostu chwilę poczekac a ta chwila u każdego trwa inaczej .Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Nana, u mnie jeszcze @ nie ma... Ale pojawiły sie niespodziewane okoliczności i mam mętlik w głowie... Tak jak Kordonek napisała - czemu to nie moze byc proste... :( mam mega dobrą pracę, rozwijam się w niej od 6 lat, szef mnie bardzo docenia... I dzis wlasnie dostałam awans. Nie potrafię sobie wyobrazić, że za tydzień do niego przychodzę i mowię, że za pare miesięcy pójdę na dłuższy urlop :P nie wiem czy się śmiać czy płakać... Bardzo chcę zostać mamą, ale tak sobie myślę, że Pan Bóg ma jednak poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×