Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Paula 24
Niestety zostałam odesłana że świstkiem....pobieranie do 9.30, muszę czekać do ponadzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma miała 3 razy udrazniane jajowody i narazie cisza nadal sie starają wiec poproś pilnie o ponowne badanie droznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Kordonek no też myślę, że przed @ to ciężko o konkretne objawy, ale może chociaż inny śluz się pojawił, albo ta temp. była taka jak zawsze (bo ja taką mam ;p), a nie podniesiona jak wyczytałam ostatnio itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Karolcia jeśli pęcherzyki pękły w tym samym czasie to jest duże prawdopodobieństwo, że będziecie mięli bliźniaki :) Paula nie stresuj się, jeśli jesteś w ciąży to po weekendzie test już powinien pokazać widoczną kreskę, skoro teraz jest bladziutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Paula to do poniedziałku jeszcze Ci się poziom hcg podniesie. będziesz miała 100% pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Kordonek ja testuję 3 sierpnia to tak jakbym miała mieć cykl 31dniowy, no chyba, że pojawi się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Paula dokładnie w poniedziałek będzie ładny wysoki wynik bety i 2 grube kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Wiecie ja tez bym chciała bliźniaki. Płeć obojętnie:) tak chciałabym mieć 2 dzieci a z jednym jest mega problem by było,wiec bliźniaki były by dla Spełnieniem marzeń;) I już bym nigdy nie przechodziła przez to co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula za wcześnie robisz testy, więc nawet jeśli zaszłaś będzie jedna kreska, najwcześniej w dniu miesiączki powinnaś zrobić, mi przed terminem zawsze wychodziły negaty, a w dniu miesiączki bardzo słaba druga kreska, która później okazywała się ciążą, poczekaj po prostu i przestań się nakręcać, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Lida mój mąż by chcial bliźnięta czyli parkę hacusia i barbarkę. Hehe biegnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Miało byc Lisa . Biegnę po test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
ehh.. u mnie to dopiero pierwszy cykl starań, wiec nawet nie zwracałam wcześniej uwagi an to jaki mam śluz przed @ nie mówiąc już o temp. bo tej na razie w ogóle nie mierzę :) Mam nadzieję, że wytrzymam z testowaniem do dnia spodziewanej @. Najgorsze, że ja raczej nie mam żadnych symptomów przed @ bo brzuch zaczyna mnie boleć na godzinę przed, więc boję się, że nawet nie zdążę zatestować :/ test mam ten o czułości 10, na nim niby napisane jest, ze można sprawdzać juz 6 dni od ZAPŁODNIENIA, co za bzduraaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosclisa nie mialam zadnych objawow wskazujących na to,ze sie udalo :) bylam jedynie troszke zdziwiona tym ,ze w dzien terminiu @ mialam bardzo wysoko szyjke ,to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Bardzo chciałabym żeby się udało :) nawet niech będą te bliźniaki :) a jeśli się nie uda to chyba powiem dr żeby mi sprawdził czy jajowody jeszcze są drożne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Niestety jedna gruba krecha wiec czekam na @ :) może jakas infekcja albo stres :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Gościu a kto tu się nakręca? Byłam przekonana że się nie udało! Test zrobiłam tylko po to żeby jak najszybciej w razie czego dostać się do gin po progresteron żeby nie spotkało mnie to co ostatnio! Jak ktoś nie wie o co chodzi to proszę niech nie Udziela mi złotych rad bo doskonale wiem co robię, Tak wiem w poniedziałek już będę Wiedziała czy się udało napewno, tylko wiecie po ostatnim jestem przerażona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Dziękuję Angelowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula tez czekam do poniedzialku czy @ przyjdzie i powtórzę test ale u ciebie jest nadzieja bo pojawił sień cien a u mnie nic tylko jedna wyrazna krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula,masz rację, ty nie potrzebujesz żadnych rad, jesteś najmądrzejsza, więc z tej okazji zrób jeszcze 10 testów :O jedno z czym na pewno masz problem to agresja w stosunku do rozmówcy...doskonale wiesz co robisz a nawet pojęcia nie masz kiedy testy są wiarygodne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Tak nie mam pojęcia i zaraz zrobię 20 testów, nie potrzebnych rad nie potrzebuje więc proszę sobie je schować w kieszen, i nie nakręcac się :P Caroline jakiej długości u ciebie są cykle? Kiedy była owu? Bo u mnie właśnie w tym cyklu 2 dni wcześniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorośnij dziewucho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Może jutro, po co gościu udzielasz się w mojej sprawie jak nie masz pojęcia o mojej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Paula ignoruj takie osoby i już :) caroline szkoda, że nie wyszło :( Kordonek ja też wcześniej nie mierzyłam temp., nie sprawdzałam śluzu przed @ itp. To też jest mój pierwszy cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Angelowa to ja też sprawdzę szyjkę jak już termin @ będzie się zbliżał. Teraz już nie chcę tam gmerać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula nie przejmuj sie gościem ! Ja mam cykle ok 35 dni ale ten cykl byl w ogóle dziwny nie wiem czy wogole byla ovu jakos tak Malo śluz bylo wiec ten cykl odpuściłam aż pojawił sie śluz z tymi brązowymi nitkami i dali mi to do myślenia nie ukrywam ze bylam dobrej myśli a tu jedna krecha. Powtórzę test po niedzieli jak @ sie nie pojawi wiec czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula test ma prawo jeszcze pokazac bardzo slaba kreske albo negatyw. Szkoda ze na bete sie juz nie załapałas:( U mnie 11 dni do terminu @ Wy tez tak macie ze po owu spada wam libido? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
A ile przed @ szyjka sie obniza? Jestem 5 dni przed i caly czas jest wysoko.. wydaje mi sie, ze jesli ma sie obnizyc to chyba tuz przed, moze dzien wczesniej.. czy dobrze mysle? Na razie tez nie che tam gmerac ale nie wiem kiedy spodziewac sie jej obnizenia ;) goscLisa - myslalam, ze tylko ja tu taka swieza :) duzo nas laczy, nawet testowac bedziemy niedlugo po sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Paula nie przejmuj sie gościem, ignoruj ta wstrętna zazdrosna babę! Caroline kiedy miał być @ ? Dziś? Może jeszcze za wcześnie? Ja zawsze robię z rana, bo rozcieńczony za bardzo mocz może nic nie pokazać. Z reszta kiedyś lekarz mi powiedział by nie sugerować sie tym ze jest napisane ze można robić o każdej porze dnia, ranni daje najlepszy wynik w czesanej ciąży. Trzymam mocno za Was kciuki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a prawidłowo @ powinna przyjść poniwdzialek/wtorek. A u ciebie juz po @ ? Kiedy idziesz na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×