Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

caroline29 - mój chłopaczyna też mówił, że uda się za pierwszym razem :) mam nadzieję i bardzo bym chciała, aby się udało za drugim albo za 3 razem, ale nie jest to takie proste :( czas pokaże. Springa - miłego wypoczynku :) Różowy_Kordonek - to w takim razie życzę upragnionej fasolki, czekamy na wyniki bety :) Ja chyba coś czuję, że się nie uda i w tym cyklu... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Różowy Kordonek - ale wiadomość!!! :D wytrzymaj jakoś do wieczora! Trzymam kciuki, chociaż wydaje mi się, że będzie dobrze ;) ściskam! Ja też piszę z telefonu, ale jak chcecie dziewczyny, to napiszcie swoje dane, to dodam Was do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Różowy kordonek ja tam widze kreskę:) i wcale nie cien cienia :) i tak masz szczęście ze ci wyszlo 3 dni przed @ Masz super prace:D cyk i juz sobie bete mozesz strzelic ;) oby wynik byl duży i byla ciąża:) Paula i reszta przed @ może jednak was ciocia nie odwiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Rozowy kordonek faktycznie widac! Wiec czekamy na wyniki bety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też coś widzę, ale poczekaj do wyniku bety :) ale mam dobre przeczucia :) coś ostatnio sypią się dobre wieści i czekamy teraz na Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Bluebell to mozesz mnie dodac, lat 25, ostatnia @ 15 lipca, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Pewnie ze jest kreseczka i to zaden cien tylko widoczna golym okiem kochana gratuluje :) :) Blubell jak bys mogla i mnie dodac Ewelina2605 ostatnia @ 21.07 dzieki sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
hej dziewczyny! znalazłam was dzis bo wczoraj cały dzień spedziliśmy z małym w jura parku w krasiejowie koło opola WSPANIALE MIEJSCE! najgorzej że nie dobrze mi w aucie .. a niedługo czeka nas dluuuga trasa na urlop a test dopiero koło 5.08 (ur meza) cały zas masa śluzu.. ale już nie lepkiego tylko takiego białawego.. i brak apetytu oraz kłucie w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ja tam widzę kreche i to nie żaden cień!!! U mnie prawie wogole nie było widać!!! Gratuluje!!!! Ja czuję że jutro będzie @, brzuch cmi szyjka otwarta... Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaa
ja tez trzymam mocno kciuki za dobre wieści wieczorową porą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
A zapomnialam dodac Ewelina2605 lat 30 ostatnia @ 21 lipiec dzieki i sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mogę dołączyć? O dziecko staram się od listopada 2015, mam za sobą ciążę biochemiczną i pozamaciczną. W maju dostałam zielone światło, od tamtej pory trwa już drugi cykl, jednak już wiem, że nieudany, bo czuję, że lada moment dostanę @, dzisiejszy test negatywny. W piątek i sobotę robiłam testy, które pokazały kreseczkę po czasie, w piątek była ledwo widoczna, a w sobotę już lepiej było ją widać, to mi dało ziarnko nadziei. Jednak dziś prysły. Życzę wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Red footbal witamy :) uda Ci sie czasami trzeba troche poczekac ale zobaczysz uda sie :) ilo dniowe masz cykle kiedy masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Redfootball a testu mialas jednej firmy wszystkie i takiej samej czulosci? Dziwne skoro byla kreska a potem nie ma ... Paula oby twoje przeczucie bylo mylne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozowy kordonek gratuluje :):):):) u mnie kreseczka byla dużo jasniejsza 3dni po terminie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może być jeszcze jaśniejsza kreseczka? Dla mnie ta jest bardzo jasna :) a może się nie znam hehe, ale życzę bety ciążowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin miałam jakoś na dziś i zaczęłam juz plamic krwią, także wszystko przepadło :( Moje cykle przed cp trwały 32 dni, teraz trwają ok 34, ale ten to już był kosmos, bo trwał 47 dni, owulacja mi się sporo przesunęła. W ogóle to wcześniej miałam zupełnie inne objawy na @, po cp mi się tak pozmieniało, że przed miesiączka mam teraz objawy takie jak kiedyś w ciąży. Przez to jestem strasznie zdezorientowana. Zastanawiam się czy powodem tych diametralnych zmian moga być leki, które dostałam w styczniu na zwalczenie ciazy czyli Methotrexate i Artrotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Red nie znam sie na lekach czy mogly tak Ci wydluzyc cykl ale moze byc to w koncu leki. Co do objawow to ja kiedys tez nie mialam zylek widocznych na piersiach i roznych boli przed @ a teraz mam poprostu moze wczesniej nie zwracalam na to wszystko uwagi a poza tym mozg tez potrafi platac figla.nie smuc sie tym ze dostalas skonczy sie i bedzie nowa szansa i sie uda.mysl pozytywnie to podobno pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, kiedyś okres zapowiadały mi tylko bóle jajników i piersi. Teraz bóle, ciągnięcia, szczypanie sutkow, czestomocz, zgaga, bóle pleców :( w dodatku miałam bardzo obfite miesiączki, a teraz barfzo skąpe :( boję się, że coś jest ze mną nie tak :( moze powinnam brać jakieś wspomagacze? PS leki o których pisałam dostałam w styczniu, wiec juz by się chyba mogło wszystko wyregulować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
nick_________ wiek______ termin @ Aifoz__________33_______19-21.06 Martka10______35________22.06 Viola999_______29________13.06 Iwona25lat____ 25_________03.07 KasW91_______25_________15.06 Mila__________27_________13.06 Lisa__________31__________4.07 Paula_________24_________26.07 Bluebell1984___32________22-23.07 SmutnaJaa ____36 _________10.07 toska_88______28__________9.07 Różowy_Kordonek__27______27.07 Małła_________29_________19-23.08 gawronkowa _____25______ 2.07 ost. @ Karolcia06_______25_______08.07 onaa124_______21_______04.07 ost. @ caroline29_______29______23.06 Martyna1111_____25______15.07 Ewelina2506_____30______21.07 nic_____wiek_____tydz,ciazy____termin___które dziecko Angelowa11____34_______14____26.01.2017 BasiekKk____26______5___19.12.2016____2 Kushina______29_____4_______25.12 KateA92___ 24___17___10.01.2017___1 Mila____27_____9_____22.02.2017___2 Villemo84 ____31____6_____21.03.2017____1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Różowy Kordonku, ciążę widzę :D czad! Pogratuluję jak potwierdzisz betę, teraz jeszcze trzymam kciuki!!! :) patrz, a miałyśmy takie same objawy, tylko żeby mnie wyszło na co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
*że u mnie wyszły na co innego - miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy_Kordonek - to nie żadne urojenia 2 kreskę widać, po cichu już gratuluję, czekam jak pozostałe dziewczyny na wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już 7 dzień @, poprzednie były 2-3 dniowe, chyba teraz organizm nadrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Różowy Kordonek a ja Ci już gratuluję z całego serducha ! :D mój test 12dpo był niemalże identyczny - jasna ale wyraźna druga krecha ;) zrób test za 2-3 dni to już będzie wyraźna ;) beta to tylko formalność jak dla mnie :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Hej :) dość długo mnie tu nie było. Najpierw wakacje po wakacjach powrót do pracy no i oczywiście starania. Jestem 5 dni przed spodziewaną @ jest to drugi cykl ale nie mam żadnych objawów. Chyba uspokoiła swoją głowę po ostatnim cyklu w którym miałam ich podobno dużo i na spokojnie podchodzę do tematu :) Iwona jesteś jeszcze? Jesten ciekawa jak u Ciebie w tym cyklu ;) wszystkim, którym sie udało gratuluję. Postaram się już teraz być na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
rózowy_kordonek ja też miałam taką przy pierwszej ciązy a po 2 dniach już grubą i wyraźną więc myślę że śmiało można Ci gratulować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Różowy kordonek gratulacje :) ja widzę 2 kreseczki :) chciałabym też takie u siebie zobaczyć :/ ale testuję dopiero za tydzień... Po zastrzyku ovitrelle mam bardzo wrażliwe sutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×