Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość smutnaJaaa
witam, miały byc ostre starania w weekend ale jakoś nie wyszło :) życzę miłęj niedzieli wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna jeszcze się weekend nie skończył a:) który dc u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Hej Caroline u mnie tak sobie z formą z mezem mamy ciche dni bo on nie rozumie bądź nie chce zrozumieć. Chyba odpuszczam narazie bo moje relacje z mezem się dosc mocno popsuł. Trzymam za Was kciuki oby Wam się udało jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caroline 29 - 15dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
to byłaj ja wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina będzie dobrze czasem musi sie cos skiepścić żeby potem bylo dobrze i milo . Faceci tak maja ze jak upra sie na nowe auto to musze je miec choc by się palilo nigdy nie rozumieją ze kobiety maja bolesne miesiączki czy są zmeczone choćby samym gotowaniem im wydaje sie to dość latwe i lekkie my tez nieraz mamy ciche dni ale są one potrzebne w związkach większość facetów myśli ze problem stoi zawsze po stronie kobiety, jak oni cos chca od ciebie np. Jak mój mąż potrzebuje pomocy gdy robi cos przy aucie to trzeba być na zawołanie zostawić wszystko i mu chwile pomoc zadko sa takie momenty ale są ale jak my ich o cos prosimy to albo chory i umierający albo nie ma sily a my kobietki to mamy prace leżące :) mój mąż to zakladal ze plany z maluszkiem pójdą łatwo i uda się za pierwszym razem ach ci faceci ..... Ale tak musi być i nie wolno się poddawac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Smutna Jaa to juz czas .... A stosujesz testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Staramy się o dziecko od lutego 2016 roku. Jak na razie nie udaje się nam. Ja mam 26 lat, mąż niebawem skończy 31 lat. Jestem już tym wszystkim załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Gościu strasz się 5 miesięcy, stosujesz jakieś testu owulacyjne Mierzenie temp, obserwacja śluzu, szyjki? 5 miesięcy to nie dużo każdy tak powie, ale my tu doskonale wiemy co czujesz, ja się staram od grudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Gościu, witaj! Nie załamuj się, może trzeba poszukać przyczyny? Rozmawiałaś o tym ze swoim ginexem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
SmutnaJaa nie trzeba ostro, czasem jeden raz wystarczy ;) Karolina ja mojemu tylko raz powiedzialam ze sie nie udalo jak dostalam @ ... A tak reszte razy sie domyślal ze przyszla bo nawet nie mialam sily mu powiedzieć ze znowu klapa. Tyle ze on raczej tego tak nie przeżywa jak ja. Wsumie to od maja nie rozmawiamy na tamat dziecka tylko działamy. Wszytskie moje obserwacje i kolejne zawody przy @ zostawiam dla siebie, nie chce go nakręcac jak np mam jakis obiecujacy objaw bo nie chce zeby byl rozczarowany jak ja za kazdym razem. Powiem mu dopiero jak wyjdzie test pozytywny. Nawet nie wie o tych moich comiesięcznych negatywach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hey gość jak masz na imię? Nie masz się czym martwic zdrowej patrze nawet po roku staran dopiero udaje sie robilas sobie jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Ola. Robiłam badania byłam w szpitalu 5 dni. Najpierw 3 dni, potem 2 dni. Badali mi hormony. Miałam robiona biopsja. Dopiero pod koniec sierpnia mam wizytę u ginekologa- endokrynologia z tymi wynikami. Sprawdza czy mam owulacje. Z badań wynika, że mam zdrową tarczyca. Mam na jajnikach guzki. Jestem załamana tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwuję śluz i robię testy owulacyjne, tylko wychodzi, że nie mam owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 dokładnie jak u nas tez nie informuje go wogole co sie dzieje w moim organizmie chociaż on raczej nie pyta tylko wczoraj zapytal czy kupiłam test ale nie wie ze robiłam tez i wynik byl negatywny nawet nie dalam mu tego odczuć ale wie ze po niedzieli będę robic :) tylko czasami ci faceci mogli by nas bardziej zrozumiec ze dla kobiet nie ma zeczy ważniejsze od maluszka aby móc pierwszy raz go zobaczyć przytulic to są takie chwile których większość z nas nie moze sie doczekać a dla nich to nie moc sie doczekać nowego auta w garażu i jazdy próbnej. Ja mam dzis cisze i spokój bo mój mąż w pracy wyjątkowo a jak u was ? Relaksuje sie a obiadek będzie po 16 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
nick_________ wiek______ termin @ Aifoz__________33_______19-21.06 Martka10______35________22.06 Viola999_______29________13.06 Iwona25lat____ 25_________03.07 Villemo84_____ 31_________12.06 KasW91_______25_________15.06 Mila__________27_________13.06 Lisa__________31__________4.07 Paula_________24_________26.07 Bluebell1984___32________22-23.07 SmutnaJaa ____36 _________10.07 toska_88______28__________9.07 Różowy_Kordonek__27______27.07 Małła_________29_________19-23.08 gawronkowa _____25______ 2.07 ost. @ Karolcia06_______25_______08.07 onaa124_______21_______04.07 ost. @ caroline29_______29______23.06 nic_____wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11____34_______14____26.01.2017 BasiekKk____26______5___19.12.2016____2 Kushina______29_____4_______25.12 KateA92___ 24___17___10.01.2017___1 Mila____27_____9_____22.02.2017___2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Caroline 29 - tak o pierwsze :) Antykoncepcję stosowałam cały czas z czego 2 lata tabletek a później gumki. Od pół roku może przestaliśmy stosować cokolwiek, ale tylko w niepłodne ;) Ja liczyłam po cichu, że może cykl się przesunie i coś się urodzi ;D Dopiero w tym miesiącu mąż mnie zaskoczył i poszliśmy na całość ;) cały czas chodzi za mną i mówi, że on by to poprawił ;D Jemu zależy na przyjemnościach i nieograniczonym dostępie do mnie a mnie na dzidzi hehe.. ważne, ze każdy coś dla siebie ma ;D Myślę, że jak do 3 cykli się nie uda, to pomyślę o testach owulacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
GośćLisa ja miałam objawy przed terminem @. Od 8dpo temp wzrosła o 1-2 kreski, piersi zaczęły mnie boleć i sutki stały się wrażliwe i sluz wcale nie zanikal - byli go cały czas sporo, z tym ze nie był rozciągliwy tylko biały i rzadki (sluz mam taki do tej pory). Trzymam kciuki za wszystkie ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Własnie zastanawiam się jak ja test wykonam, tak aby męża w to nie angażować. Nie chcę żeby widział jak się napalam i jaka jestem zawiedziona. Chce zrobić z porannego moczu, ale w tym tygodniu razem wstajemy na rano do pracy.. chyba wieczorem podłożę sobie gdzieś test do łazienki, tak żeby rano nie szurać po pokoju i go nie zbudzić ;) boję się tylko, że wcześniej dostanę @ :( Dzisiaj jajniki mnie kłują jak na owulację :/ słaba jestem, łóżka nawet nie ścielę, bo zaraz tam wskoczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Mamy spokojną niedzielę, może po obiedzie pójdziemy na plażę :) Po śniadanku muszę odgruzować salon, syn walczy z modeliną i klockami lego więc salon wygląda jakby przeszedł co najmniej huragan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
A ja dzis wyjątkowo w pracy, ale tylko do 16 a jutro wolne:-) narazie nie mam jeszcze testu i mam nadzieje ze mnie nie pokusi zeby kupic :) kto testuje w okolicach 3 sierpnia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martka10 przeciez nie zabronisz dziecku sie bawić hehe na pewno i wam sprawia frajdę jak sie synek świetnie bawi to blisko macie plaze? Pozazdrościć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja sie w tym miesiacu nie staram bo maż na wyjeździe, ale bedę zagladac. Chciałąm napisać tylko jedna rzecz odnosnie testów ciażowych (pare stron temu była dyskusja) Testy ciazowe wychodza w wiekszosci juz około 10-12 po owulacji, w niektórych przypadkach nie, ale najczesciej jest to spowdowane złym wyliczeniem owulacji - choć nie zawsze :) Bez wzgledu na to czy 11-12 po owulacji to za wczesnie czy nie to kazda z nas ma prawo zrobic sobie test nawet 5 razy dziennie jesli ma na to ochotę lub nie zrobic go nigdy i nie rozumiem dlaczego niektórzy sie tym bulwersuja. Ja w poprzednim cyklu zrobilam test w 11 dniu po owulacji i wiedzialam juz ze nie jestem w ciazy, przestałam sie wkrecac i zaczelam zyc normalnie bez mysli - jetem czy nie jestem. W trzech ciazach robilam testy dosć wczesnie i za kazdym razem dosc wyrazna linia wychodzila mi już od 10 dnia po owulacji a słaba wczesniej, wiec proszę nie wmawiajcie nikomu ze testy przed terminem miesiaczki nie wychodza tylko dlatego ze którejś z was test nie wyszedł. (Nie wychodzą bo nie jest sie w ciaży - ale niektórzy chcą to wiedzieć) Peace ;) Uciekam znowu na dłużej i trzymam kciuki, żeby gdy już tu wróce (za jakies 2 miesiace) wszystkie starajace się były zaciążone :) POWODZENIA DZIEWCZYNY :) Relaksujcie się i cieszcie z tego cudownego okresu starania. Uciekam na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Springa udanych wakacji :) zaglądaj częściej no zaleglosci nie nadrobisz :) jak mąż wróci to czuje ze i u ciebie będzie owocnie takie stęsknione powitanie dobrze wam zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline pewnie, że nie zabronię :) tylko ze sprzątaniem po sobie ma kłopot :) Na plaże idziemy ok 0,5 godz. spacerkiem :) więc całkiem blisko :) przy okazji syn straci trochę energii :) może w końcu zaśnie szybciej niż o północy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hoho to maly urwis jak buszuje do północy. Właśnie dzieci nie chca sprzatac a jak sie nie naucza od małego to potem ciężko ich nauczyć. Do PL kiedy sie wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Jestem zalamana :(( moja szyjka jest dosc niski, na pewno nizej niz kilka dni temu.. nie mam juz zadnych nadziei :( rano zrobie test bo i taj zdazylam sie jyz rozczarowac. To bedzie 2 dni przed @ jeslu nie wyjdzie to pozniej jyz bede czekac na krwawienie.. piersi mnie zmylily, bolaly juz od samej owulacji a zwykle budza sie dopiero 3 dni przed @ :(( rozumiem, ze skoro szyjka jest nisko to juz sie raczej nie podniesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Rozowy kordonek czy badasz szyjke o stalej porze? Jest to ważne. Ja zawsze biore pod uwage poranne badanie gdy orgaznizm jest wypoczety i ustabilizowanu. Przez dzien szyjka wędruje i nie należy sie tym sugerowac. Ja np wczoraj wieczór po kąpieli mialam dziwnie dluga szyjke i byla nisko a dzis rano juz byla normalnie wysoko tak jak co rano. Nie ma co sie sugerować jednorazowym badaniem jesli tak sobie tylko sprawdzalas:) to jest jak z mierzeniem temp, liczy się tylko ta mierzona rano. Potem moze byc np 10 kresek wyższa jak ja raz mialam. Glowa do gory !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kordonek jeszcze nic straconego schowaj test w łazience przed mężem żeby nie kusił. Ja na badaniu szyjki wogole sie nie orientuje. My tylko 2 lata po ślubie używaliśmy antykoncepcje a potem nic tylko uważaliśmy i jakos sie nic przez 5 lat nie przytrafiło czasami mnie to strasznie zastanawia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×