Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość gośćLisa
S992 mi po minionej owulacji libido spadło do zera z wiadomych względów ;) nie wiem kiedy się pojawi. Kordonek a może w tym cyklu nam się uda? :) to by dopiero było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kordonek i Lisa trzymam kciuki:) a wy juz po urlopach jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Ja to w ogole mam niskie lipido.. tylko w dniach plodnych cos tam podskakuje ;) kurde dziewczyny.. tesxiowa dzisiaj robi imprezke imieninowa i juz mi cos przygaduje, ze sie piwka napijemy itp. jak sie wykrecic? Wszyscy wiedza, ze lubie piwko, wiec brakuje mi argumentow... a moze szklanka nie zaszkodzi? Nie umiem tak, kiedy wiem, ze moze cos we mnie rosnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
goscLisa - mam znajoma, ktorej sie w pierwszym cyllu udalo, wiec moooze? ;) Caroline29 - dzieki, ja tez Ci dopinguje! Moze w poniedzialek sie milo zaskoczysz? :) My urlop mamy dopiero pod koniec sierpnia, wiec jak sie uda to pojedziemy nad morze w 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Caroline u mnie nadal @ w sumie to już 5 dzień a na razie nic nie wskazuje by sie kończył. Pamietam swoje @ początki i był nawet 7 dni. Może ta luteina tak przedłuża? Hym... Zwykle mam max 5-6 dni i tak od 4 prawie nic. Tu jakoś tak dziwnie. Urlop dopiero w 2 połowie sierpnia. Skoro @ powinnaś mieć poniedziałek, wtorek to może jeszcze za wcześnie. Różowy szklanka piwa nie zaszkodzi. Nie ma łożyska wiec jeszcze fasolka z Ciebie nie ciągnie:) ja jak nie mogę pic lub nie chce mowię ze brałam leki przeciwbólowe i nie chce mieszać :p zawsze to wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Melduję się i uaktualniam tabelkę :) nick_________ wiek______ termin @ Aifoz__________33_______19-21.06 Martka10______35________22.06 Viola999_______29________13.06 Iwona25lat____ 25_________03.07 Villemo84_____ 31_________12.06 KasW91_______25_________15.06 Mila__________27_________13.06 Lisa__________31__________4.07 Paula_________24_________26.07 Bluebell1984___32________22-23.07 SmutnaJaa ____36 _________10.07 toska_88______28__________9.07 Różowy_Kordonek__27______27.07 Małła_________29_________19-23.08 gawronkowa _____25______ 2.07 ost. @ Karolcia06_______25_______08.07 onaa124_______21_______04.07 ost. @ nic_____wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11____34_______14____26.01.2017 BasiekKk____26______5___19.12.2016____2 Kushina______29_____4_______25.12 KateA92_______ 2 Mila____27_____9_____22.02.2017___2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dodajcie mnie do tabelki bo nie mogę jakos :) caroline29 wiek 29 @ 23.07.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
nick_________ wiek______ termin @ Aifoz__________33_______19-21.06 Martka10______35________22.06 Viola999_______29________13.06 Iwona25lat____ 25_________03.07 Villemo84_____ 31_________12.06 KasW91_______25_________15.06 Mila__________27_________13.06 Lisa__________31__________4.07 Paula_________24_________26.07 Bluebell1984___32________22-23.07 SmutnaJaa ____36 _________10.07 toska_88______28__________9.07 Różowy_Kordonek__27______27.07 Małła_________29_________19-23.08 gawronkowa _____25______ 2.07 ost. @ Karolcia06_______25_______08.07 onaa124_______21_______04.07 ost. @ caroline29_______29______23.07 nic_____wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11____34_______14____26.01.2017 BasiekKk____26______5___19.12.2016____2 Kushina______29_____4_______25.12 KateA92_______ 2 Mila____27_____9_____22.02.2017___2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Rozowy kordonek ja spokojnie napilabym sie piwa, ale moze np. powiedziec ze boli cie zoladek, wzielas cos przeciwbolowego itp. Rozumiem, ze nie chcesz mowic tesciowej o staraniach? My swojej powiedzielismy, ze chcemy miec dzidziuska :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Bluebell dziekuje ale zle datę @ podalam powinno być 23.06.2016 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Caroline - dodana :) szkoda, że jedna krecha Ci wyszła, może jeszcze nie wszystko przesądzone, ale jeśli dalej tak będzie, to trzymaj się dzielnie! Przecież w końcu się uda ;) Zarejestrowałam się ostatnio na ovufriend i poczytałam trochę pamiętników dziewczyn z naprawdę beznadziejnymi przypadkami i powiem Wam, że prędzej czy później wszystkie z nich zachodziły w ciążę!!! Wiadomo, że każda z nas chciałaby od razu, w pierwszym cyklu, ale to prędzej czy później na pewno nastąpi i wtedy już nie będzie miało dla nas znaczenia, ile się starałyśmy. Najważniejsze będzie, że urodzi się zdrowe maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Rozowy kordonek roznie jest z ta szyjka przed @. Raz moze byc nisko dzien przed a raz moze na kilka godzin przed sie obniżyć... Wogole super tabelka! Fajna rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick_________ wiek______ termin @ Aifoz__________33_______19-21.06 Martka10______35________22.06 Viola999_______29________13.06 Iwona25lat____ 25_________03.07 Villemo84_____ 31_________12.06 KasW91_______25_________15.06 Mila__________27_________13.06 Lisa__________31__________4.07 Paula_________24_________26.07 Bluebell1984___32________22-23.07 SmutnaJaa ____36 _________10.07 toska_88______28__________9.07 Różowy_Kordonek__27______27.07 Małła_________29_________19-23.08 gawronkowa _____25______ 2.07 ost. @ Karolcia06_______25_______08.07 onaa124_______21_______04.07 ost. @ caroline29_______29______23.06 nic_____wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11____34_______14____26.01.2017 BasiekKk____26______5___19.12.2016____2 Kushina______29_____4_______25.12 KateA92_______ 2 Mila____27_____9_____22.02.2017___2 Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Niestety na tel nie jestem w stanie jej skopiowac zeby sie dopisać. Mam termin @ na 3 sierpnia :P My tez nie mowimu nikomu o staraniach, nie chce glupich pytan czy juz sie udalo i wgl ... Będzie zaskoczenie jak sie nam uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Bluebell ja ostatnio czytalam watek, gdzie dziewczyny znaly sie juz od staran a teraz kazda czekala na rozwiazanie. Jakie to bylo fajne, jak co kilka postow dziewczyny pisaly o porodzie i jakie im sie urodzily dzieci. Myslicie ze my tez dotrwamy i bedziemy pisac, ze juz chcemy urodzic a potem pisac o wymiarach swoich maluszkow? Ale bym chciala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Dziekuje za poprawkę. My tez nikomu nic o staraniach nie mówimy po co maja dopytywać .... Ja tez kozystam tylko z tel wiec tez nie mogłam sie dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie jest 5 cykl staran ... Dziwie sie jak innym moga sie przydarzac wpadki jak człowiek robi wszytsko zeby zaskoczylo a nic nie ma .. Ech dziwny ten świat. Tymczasem dobranoc i do jutra wszystkim:-) niech sie wam snia bobaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna juz niebawem zalozymy nowy post i będziemy pisać o maluszkach. Dobrej nocki życzę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Hej Dziewczynki! Pewnie sobie jeszcze śpicie. Mnie córeczka budzi codziennie ok. 5:00. Już nie pamiętam kiedy wstałam chociażby o 7:00. Kordonek wiem, że w pierwszym cyklu jest możliwe, żeby zajść w ciążę, bo mi właśnie z córką tak się udało :) Ja na razie jestem jeszcze na urlopie macierzyńskim, ale niebawem wracam do pracy, no chyba że... :) A piwko pije czasem jedno jak nadarzy się okazja, w tych pierwszych tygodniach nie zaszkodzi. Miłej niedzieli Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Również wszystkim staraczkom i przyszłym mamusią życzę miłego niedzielnego odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Caroline powtórz test jutro, może jednak :) Ja też czekam do jutra i zrobię test na betę Noe pójdę bo muszę przyjść do pracy.. Dopiero czwartek wolny.....dziś Czuje lekki ból jak na @ Te życzę wam miłej i spokojnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula poczekam do wtorku może @ przyjdzie i zaoszczędzę na teście :) bol w okolicy pachwiny minal i śluzu za brązowionego tez juz prawie nie ma i leciutko zaczyna pobolewac podbrzusze wiec tez czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula może tylko w soboty u was robia betę krótko a w tygodniu jest tam dluzej czynne i o każdej porze robia bete moze zdążysz po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Do 10 jest popieranie.... Sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Aha. Wiem ze w niektórych przychodniach do 19 tylko przy podstawowych badaniach trzeba być kilka godz na czczo ... Paula badz dobrej myśli. Dla pewności możesz powtórzyć tez z rana choćby jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Tak jutro albo pojutrze powtórzę ale nie mam jakiś dobrych przeczuc.... Wydaje mi się że nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula pojawił sie cień drugiej kreseczki to badz dobrej myśli u mnie nawet cienia nadziei nie bylo ... Ewelina2605 co u ciebie? Firma powoli wraca, zlisc na @ i palącego męża mija ? Nowy cykl przed wami szkoda zaprzepaścić plus taki ze masz krótkie cykle a u mnie wszystko się wydłuża i przeciąga ach te czekanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelinia nie Firma a forma czy powraca miało być MAM STRASZNIE POTŁUCZONY WYŚWIETLACZ A DO TEGO SŁOWNIK PRZEKRĘCA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Macie racje dziewczyny, nie byl pewna, w ktorym tygodniu wyksztalca sie lozysko, balam sie, ze juz po implantacji dziecko cos ze mnie ciagnie ;( skonczylo sie na tym, ze wypilam nie cala polowke butelki i to z duuza iloscia soku, jakos nie mialam ochoty na ta gorycz :/ pozniej zmylam sie i poszlam spac, jakas slaba bylam. Brzuch mnie tez troche pobolewal jak sie polozylam ale nie tak jak na okres, delikatniej, takie cmienie i lekkie ciagniecie w jajnikach. Dzisiaj moj 24dc, jeszcze 3 dni do testowania :) Martyna1111 - nic nie chcemy nikomu mowic bo wyszlo to spontanicznie. Poza tym to nasze pierwsze starania a polegaja one bardziej na porzuceniu antykoncepcji niz jakims szczegolnym planowaniu. Bedzie co bedzie.. nie chce co miesiac odp na pytania czy sie udalo czy nie itp. Teraz szwagierka ma termin porodu, wiec wszyscy skupiaja sie na tym dzidziusiu a my mamy spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline29
Różowy kordonek ja tez wypilam wczoraj piwko nawet nie cale nawet gdyby cos to na pewno nie zaszkodzi. O pierwsze maleństw sie staracie. Dlugo stosowalas antykoncepcje? Moja koleżanka na poczatku wakacji odstawila wiec tez czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×