Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Różowy_Kordonek
Nie, nie badalam o stalej porze... nie wiedzialam, ze szyjka wedruje.. troche mnie pocieszylyscie, ale test juz schowalam miedzy kosmetykami w lazience i jutro zrobie.. bedzie 12 dzien po owu, jak nic nie wykaze to zaczekam do @ i drugi kupie dopiero gdy ta zacznie sie spozniac. Jestem juz calkiem zdezorientowana, podziwiam te z Was, ktore staraja sie juz dluzej! Na sama mysl o czekaniu na ponowny cykl i znowu tej niepewnosci... robi mi sie zle :( a to dopiero poczatek mojej drogi krzyzowej heh ;) za bardzo sie angazuje w to, za bardzo sobie wmawiam ta ciaze, uwazam na alkohol, glaszcze sie po brzuchu, to chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline - ogólnie jest grzeczny, ale jak nie chodzi do szkoły (bo ma wakacje) to faktycznie ciężko wsadzić go do łóżka, wymyśla różne rzeczy, bo jeszcze bajka się nie skończyła, bo jest głodny, chce siusiu itd. za to śpi do 10-11 więc rano mam chwilkę. Raczej staramy się aby uczestniczył w porządkach, bo to głównie jego bałagan :) Za to przez pierwsze miesiące swojego życia spał prawie całą dobę, bo 22 godz. na dobę w sumie do 3 miesiąca, ogólnie był strasznym śpiochem dopóki nie poszedł do szkoły :) Z racji tego, że był karmiony butelką ( nie miałam pokarmu) budził się w ciągu dnia co drugie karmienie i przy butelce zasypiał, o 19 kąpiel i znowu zasypiał przy karmieniu. W nocy jadł pomiędzy 3-4 godziną i spał do 9 rano :) Nie lubił kołysania, większość czasu spał w salonie w wózku, w nocy w 2 poziomowym łóżeczku turystycznym (bezpieczne i nie uderzył się w głowę o drewniane szczebelki). Mąż się śmieje, że drugie dziecko da nam popalić, skoro pierwsze było takie grzeczne i nie płaczliwe, tak dla równowagi :) Na razie nie wybieramy się do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Różowy kordonek ja juz 5 cykl i troche wyluzowalam ale przez pierwsze 3 tez wariowalam:) Caroline my tez mielismy kiedyś ze przez pol roku naszym sposobem byl przerywany stosunek i nic. Potem ponad 2 lata tabletki, po tabletkach od października do kwietnia tez przerywany gdzie mialam nadzieje ze wpadnieny, bo byliśmy juz po ślubie ale nic ... Mialam przeczucie ze latwo nie pojdzie skoro wczesniej nie wpadlismy i sie nie mylilam. 5 cykl staran w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 no właśnie i to daje spiro do myślenia ale sobie tlumacze ze mój mąż mual dobry refleks :) i byl szybki by moc uciec . Wyczytalam na forum ze po 8 latach przerywanego udalo sie szybko wiec mamy jeszcze czas. Pojdziesz na kase do gin to piwie ze nie pitrzebne badania bo ma pani jeszcze czas i ysg pokazuje ze wszystko dobrze yhym ja juz sie zawiodlam wiec postanowilam ze jak sue nie uda we wrzesniu pojde do innej przychodni do nowego gin i troche nasciemniam żeby sie nie odwlekalo w nieskonczone. Kordonek kazda kobieta ma jakies swoje urojenia jak czegos pragnie wiec to normalne. Ja w pierwszym cyklu strasznie sie oszczedzalam bo tez myślałam ze sie udalo z tego wszystkiego cykl mi sie wydluzyl do 40 dni jak nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Różowy Kordonek - ja też w tym cyklu miałam inne objawy niż w poprzednim, no i też się nakręciłam a pozniej bardzo rozczarowałam. Z całego serca życzę Ci, żeby udało się od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia moge tylko powiedzieć ,ze gdy czulam wszystkie objawy to ciazy po ptostu nie bylo ...niestety umysl potrafi playac figle :( ,cykl ,w ktorym udalo sie zsjsc w ciążę byl tak normalny ,tak typowy ,ze po prostu skazalam go na niepowodzenie ...a tu niespodzianka :) Udalo sie w 4cyklu wiec w miare szybciutko ,jakiegokolwiek dolegliwości ciążowe dopadly mnie w ok7-8tc i trzymalo mnie do konca 12 tc :) trzymam kciuki za testujace dziewczynki ,czekam na pozytywne wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Caroline ja jak sie nie uda teraz to tez sie wybieram i powiem ze od października sie staramy bo on mi przepisywal tabletki a mialam do wrzesnia ;) tez wole troche ubarwic ten czas starań bo po co czekac jwsli np jest cos czego bez wyleczenia nie da sie przeskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Dziewczyny a jaka dawke kwasu foliowego lykacie? Ja mam 400mg ale wiem, ze w ciazy powinno sie brac nie mniej niz 600. Od paru dni zaczelam lykac po dwie. Tu chodzi o ten paradoks, ze cewa nerwowa dziecka ksztaltuje sie bardzo wczesnie i kiedy kobieta dowiaduje sie, ze jest w ciazy i lekarz przepisuje kwas to tak naprawde jest juz po wszystkim. Czy lykacie jakies jeszcze witaminki? Ja dokladam magnez, bo akurat trzeba go skonczyc i wit. D3 bo tez mam spory zapas w domu :) widzialam w rossmannie takie gotowe witaminki dla ciezarnych, fajnie bo lykasz jedna tabletke zamiast 5 no ale jak juz mam te to przeciez nie wyrzuce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Dzirki Caroline za słowa otuchy z tymi facetami masz 100 % rację. Ja dopiero wróciłam dziś chrzciny mieliśmy jeszcze Chrzesna jestem ale jakoś zlecialo. Z mężem mam nadzieję ze jakoś ujdzie a starania zobaczymy muszę zmniejszyć ciśnienie bo to i tak nic nie da. Z tymi objawami to naprawdę mózg nam umie platac figla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina tak myślałam ze na chrzcinach bylas :) my mamy za 2 tyg . Chłopca czy dziewczynke podawalas a z mezem juz zgoda ? Dzis miałam dużo czasu wiec piczytalam różne fora i duzo osób sie wypiwiadalo ze jak pilnowali dni plodne śluz temp itp.nie wychodzily starania jak tylko odpuścili to niemal odrazu się udalo wiec cos w tym jest. Kordonek ja ponad 3 mies łykam kwas foliowy po jednej tabletce a nie wiem jakij jest mocy bo w inne opakowanie przesypalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_________ wiek______ termin @ Aifoz__________33_______19-21.06 Martka10______35________22.06 Viola999_______29________13.06 Iwona25lat____ 25_________03.07 KasW91_______25_________15.06 Mila__________27_________13.06 Lisa__________31__________4.07 Paula_________24_________26.07 Bluebell1984___32________22-23.07 SmutnaJaa ____36 _________10.07 toska_88______28__________9.07 Różowy_Kordonek__27______27.07 Małła_________29_________19-23.08 gawronkowa _____25______ 2.07 ost. @ Karolcia06_______25_______08.07 onaa124_______21_______04.07 ost. @ caroline29_______29______23.06 nic_____wiek_____tydz,ciazy____termin___które dziecko Angelowa11____34_______14____26.01.2017 BasiekKk____26______5___19.12.2016____2 Kushina______29_____4_______25.12 KateA92___ 24___17___10.01.2017___1 Mila____27_____9_____22.02.2017___2 Villemo84 ____31____6_____21.03.2017____1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Villemo jak sie czujesz, jak twoje dolegliwości ciążowe dokuczaja czy narazie spokój? Przypomnij nam swoje dolegliwości w terminie @ ? Dbajcie o siebie :) niech fasolka zdrowo rośnie. Fajna rzecz ta tabelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
na razie mam wyniki Androstendion i w normie :). Jutro pojadę do przychodni po resztę badań, bo jakoś ich nie mam dostępnych online. :(. ciekawe jak wyszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Iwonka 25 a Ty jesteś z nami?? Jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a oby wszystkie wyszly w normie . A dermatolog kiedy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Hej dziewczyny :-) i jak tam, ktora jutro robi test? Dzis wzielam pierwsza tabletke tego dostinexu, zapomnialam wieczorem, wiec wzielam rano. O dziwo nic mi nie jest, zadnych skutkow zazycia tabletki. Takze u mnie zadnych skutkow ubocznych :-)) a wzielam cala tabletke, podobno niektorzy poczatkowo pol biora. Nic, tylko sie cieszyc :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Kobietki... 3 dni przed miesiaczka a sikaniec wyszedl z druga bardzo slaba kreseczka!!!! Nawet na zdjeciach ja widac, wkleje po poludniu, same ocenicie co o tym myslec.. powtorze go w dniu miesiaczki za dwa dni :) nie wiem czy bety dzisiaj nie zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Ja chłopca podawałam słodki ale od razu człowiek myśli szkoda ze sam takiego malucha nie ma. Jeszcze na obejdzie rodzina do nas a teraz ba Was czas masakra. A Ty Caroline chłopczyka czy dziewczynkę chrzcicie :) No z mezem tak średnio jakoś. Narazie musimy odpocząć od tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Korodonek gratuluję jeśli masz możliwość to zrób betę, U mnie już pozamiatane, szyjka otwarta jutro @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina my idziemy do chłopca ale nie będę podawac:) Kordonek to gratulacje aby to byla fasolka. Pewnie ze idź na betę albo powtórz jutro test. U mnie niebawem @ sie pojawi boli podbrzusze i ten niska 36.4 Paula póki nie nadeszła to badz dobrej myśli szyjka jak dziewczyny piszą niczego nie oznacza. Powtórz test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Rozowy Kordonek, ja bym poszla na bete, ostatnio tez ktos chyba widzial jasna kreske a ciazy nie bylo. Idz na bete i bedziesz miala pewnosc :-)) trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna a co u ciebie który dc ? W tabelce cie nie ma albo nie zauwazylam . Kiedy urlop u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy przyjmujecie wiesiolek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Juz pobralam sobie krew na bete :) pracuje w lab, wiec z "podejsciem" nie mam problemu, wynik bede miala wieczorem dopiero. Test z sikanca i tak powtorze w srode bo maz mi nie uwierzy ;) powie, ze blada nic nie znaczy a z krwi pewnie uzna za niewiarygodny, nie zna sie chlopaczyna na niczym :D zmartwilyacie mnie tym, ze blada kreska nie musi oznaczac ciazy.. myslalam, ze jest blada bo zrobilam test przed teminem @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Różowy_Kordonek trzymam kciuki, za pozostałe dziewczyny również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline29 u mnie chyba niedlugo dni plodne :-) dzis chyba 11 dc a cykle mam 26 dniowe. Rozowy Kordonek, zle sie wyrazilam, blada kreska prawie zawsze oznacza ciaze, z tym, ze nie wiem, czy u Ciebie jest blada, ale widoczna, czy moze taki cien, czy moze widoczna pod swiatlo, czasami po prostu czytalam, ze kobiety sie bardzo wpatruja i wtedy coz tam widza lub ze pozno odczytuja wynik. Ale jak wstawisz zdjecie to wtedy zobaczymy. Trzymam za Ciebie ogromne kciuki i wieczorem mysle, ze oglosisz nam cudowne wiadomosci :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
W tabelce mnie nie ma bo ciagle na telefonie siedze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewrlina2605
Kordonek trzymam kciuki oby to byla dzidza :) dziewczyny ja to zacofana jak mam tam sie dodac do tej tabelki pisze z tel to wciskam i wciskam i nic nie wychodzi he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Kurde nie wiem.. moze faktnie za wczesnie sie ciesze.. nie wiem czy uda mi sie wkleic zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×