Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa mnie dzisiaj pobiła...

Polecane posty

Gość gość

Dzisiaj teściówka zrobiła mi awanture,że ja zamiast jej coś pomóc w domu to oglądam telewizje.Poprosiła mnie bym pomogła jej umyć okna,jakby sama tego nie mogła zrobić? Więc powiedziałam jej żeby dała mi spokój,później ona zaczeła się drzeć więc w nerwach zwyzywałam ją od k**ew i szmat a ona dwa razy uderzyła mnie pieścią, doszło między nami do szarpaniny.Poszłam nawet do swojej matki i pokazałam jej to co matka mojego męża mi zrobiła, moja matka przyszła wyjaśnić całą sytuacje do mojej teściowej,powiedziała jej że nie miała prawa mnie dotknąć a teściowa uderzyła jeszcze moją matke w twarz. Mąż obecnie jest w pracy za granicą i nie wiem komu mam się teraz wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhaha :D no weź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej śmieszne to prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to nie jakaś ściema ale jeśli to prawda idź na policję - już cię nigdy nie pobije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ci się nie znudzily te prowokacje? Który to już watek o pobiciu orzez tesciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź ją na solo, nagraj to i wrzuć na Youtube :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do teścia, on na pewno cie pocieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obie siebie warte ,patologia ,ty jązwyzywałas ona tobie w ryj ,no coment ,masakra. Można a nawet trzeba być asertywnym ale z jakimś taktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to nie prowo to chocby nie wiem jak Autorka zwyzywala tesciowa to tamta nie miala prawa ja dotknac. Slyszalas ty o nietykalnosci cielesnej? I tak ma tesciowa szczescie bo ja jak spokojna jestem to bym jej oddala a juz za pobicie mojej mamy stracilaby zeby. Sorry jakos sie trzeba bronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jesteś tak prymityna ze głowa boli,taką szmatę synową bierze się za kudły,kopa w zad ze schodów i po problemie. Uzywanie wulgaryzmów może stosowac do swojej matki ktora urodziła sobie takiego śmiecia. O gdyby na mnie taka trafiła,byłoby wesoło:):):) zobaczyłaby jak wygląda prawdziwa tesciowa choc mi do niej brakuje z 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam z teściową i wszystko jej nieodpowiada, to że nie pracuje,to że nie pomagam jej w domu. Szkoda tylko że ona nie widzi tego że mi tam przeszkadza. Twierdzi że prędzej ja się stamtąd wyprowadze, bo dom jest jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mieszkasz u teściowej to jasne że dom jest jej a ty? Na swoje wypad i po sprawie.Zgoda będzie obustronna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściowa1
Ja bym cie wywaliła na zbity pysk.Wiem ze to zmyślony post, ale gdyba tak było naprawdę, nie miała byś w moim domu czego szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×