Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dzis mam urodziny a nikt nawet zyczen mi nie złozył

Polecane posty

Gość gość
a do czego ci kontakty towarzyskie? chcesz założyć pzpr 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie fatyguj sie 1 ciągle istnieje i ma sie dobrze elitarny klub internacjonalistycznych pejsiastych l********gów zawsze skory do dziesiony na jakimś bezbronnym organizmie społecznym. ogólnie robią to na zlecenie ale wiekszośc towarzystwa mysli że dla radochy i mamony. musisz uważać bo nowi delegaci często gęsto robia szybkie kariery stając sie wizytówkami i duszami toarzystwa. niesey muszą za to sponsorowac impreze na swoją odpowiedzialnośc. ale rob jak chcesz wiadomo że człowiek to stworzenie stadne. niektórzy nawet wolą sie dać zamknąć niż samemu hulać na wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można powiedzieć ze to aki klub nigdy nie skazanych kryminalistów. chociaż nie zostali skazani podstawowe zasdy pozostaja te same co wsród skazanych kryminalistów. egzekwuje sie je toche inaczej no i sami sobie są klawiszami co nieco komplikuje wzajemne relacje. cóż. jak dla mnie to uważam ich za cweli, l********gów i najgorsze s****wo zwisa mi co mi zrobią. a jak oni mi czegoś nie zrobią to ja im to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają jeszcze t przewage, ze nie mają zadnych zasad.. upiertolą ci rodzine psa kota c***ja cokolwiek na czym uznają że ci zależy. ale z terrorystami sie nie negocjuje bo to droga w jedną strone. koniec może być tylko jeden z dwoma opcjami. albo ja albo oni. na ich miejscu zakończyłbym to póki mozna ale chyba czerpią przyjemność z e swojego procederu co notabene oznacza, że im na tym zależy:) w końcu na c****j rządzić jak sie ciebie nikt nie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadzą cie pod fałszywymi zazutami, będą cie męczyc i torturować, unieszkodliwią cie w jakis inny sposób najlepiej w taki żebyś utracił jakąkoliek wiarygodność społeczna. w dooopie to mam i ich. przejde przez ściany wyjde z siebie, sam se utne c***ja i zabije psa a ich i tak zajepe bo mnie wkooorfiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można powiedzieć ze jestem bardzo towarzyski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zanim obetne se fiuta to go postawie i wydziaram na nim "byłem tu: komorowski" albo coś równie fantazyjnego byle sie zmiesciło bez potrzeby zmniejszania czcionki do rozmiarów niemozliwych do odczytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem wrzuce na jakaś strone rządową albo nierządową. o już inna kwestia. taki pierwszy lepszy pomysł w końcu lepiej stracić fiuta i coś na tym ugrać niż go stracić w pakiecie z cała resztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo jeszcze chcecie mi zabrać oprócz wacka? albo inaczej: w jakiej kolejności? chociaż w zasadzie to bez róznicy bo już pracuje nad śladami waszego moczypalswa w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jepani degeneraci... chccecie sie bawić? myslicie że tylko wy macie łopatki i kubeczki do robienia babek? to sie kooorfa mylicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×