Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała         czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość nieaniołek
pada deszczyk pada pada sobie równo raz spadnie na kwiatek raz zasili g****o g****o z deszczem płynie płynie sobie równo i udaje potok lecz g****o to g****o .. niestety i tymi optymistycznymi słowami witam zapadany deszczem dzień oraz wszystkich odwiedzających karuzelę. coś na rozweselenie? ;) https://www.youtube.com/watch?v=MUk6jZSxYrI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gę.Gę.Gę.Gę.Gę.Gę.Gę.Gę. ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
przeciągam się aaaaaaaaaaaaaaaaaaa że co ? pada? yyyhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam.. zapomniałam dodać uśmiechniętą buźkę, aby wiedział jak bardzo mnie to info obchodzi :D i jaka tam zasuszona ?!?!?! 😠 do zasuszenia jeszcze mi brakuje prawie osiemdziesięciu kilogramów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80 kg masz ? aaaaahahahahahahahahahaha to ty gruby babsztyl jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie babsztyl 😠 i nie gruby 😠 jestem posiadaczką pięknej, ponętnej w 100% kobiecej figury😴 z drewnianym, stojącym wieszakiem na ubrania bogu dziękować nie mam nic wspólnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Nieaniołek, czyli dla dobrych znajomych, ciocia Fridzia, dla mniej bliższych, tylko Frida Dla wilków i chorego psychicznie, "niebezpieczny człowiek" Dla "szczęściarza Słonika" ;) , nieszczęśliwy los. 😭 :P Raczej zbieg wydarzeń. Dla tych co pasożytują na innych, dar z niebios. Możecie się w końcu emocjonalnie na kimś wyżyć i nie robi z tego problemu. I tak wychwyci sobie tych najlepszych a całą resztę zostawi na pastwę czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy ze niby ty jestes tym szczesciarzem?? :D w cuda wierze w nagly atak debilizmu u fridy... nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
nooo no.. michaił z miasta jest Wielkim Szczęściarzem. tylko on moze ciągnąć mnie za warkoczyki 😴 to wszystko co mam w tej sprawie do powiedzenia. koniec. kropka. a co tu się dzieją za nieporządki, to już sama nie wiem. jak gęganie albo buczenie to posty wiszą w nieskończoność. jak moja piękna, nieomal wierszowana produkcja rodem spod częstochowy o gościu na szczycie, to było i nie ma... chyba że napisałam a nie wysłałam :O noooo tooo już byłby szczyt zapominalstwa :O się skleroza nazywa, czy jakoś tak.. po kobiecemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny a laskasz pytąga? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie? Koleżanka, z którą chodziłem kiedyś do klasy. ;) Niestety "facetka" usadziła mnie z "polaka" i Ona zdała a ja siedzę teraz z jakimiś gówniarzami. :O Jednej tylko napomknąłem, że wydaje mi się że jest emocjo niezrównoważona, to zamiast pójść z tym do pani dyrektor, zebrała paru chłopaków, pseudonimy jak w AK i macie te wypociny na Forume. Jak coś macie, to śmiało. Nie pomówienia a prawdę, nie oskarżenia a dowody. Kafeteria jak już nie raz powtarzałem jest dla ludzi dorosłych. !!! Może nie dla takich wapniaków jak ja, ale ćwiczcie lepiej uda... :P :Phttps://www.youtube.com/watch?v=248JBjWuyiA... Mocne uda... Coś dla Ciebie Nieaniołku, masz takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie mnie od czasu do czasu odwiedza wenera :P spod częstochowy :D i wtedy rozmnażam się wenerycznie. raz jakiś przeczytałam w njusłiku, że polskie kobiety są ze swoich facetów niezadowolone, bo nie chcą z nimi seksu uprawiać. śpią tylko i pracują. i tak na zmianę. raz tak, raz tak i nic poza tym. a one cycki mają i potrzeby większe niż tylko sen i praca.. no i te inne czynności życiowo fizjologiczne, takie jak sprzatanie, pranie, gotowanie, robienie kupy i siusiu.. i inne pokrewne. tak mną wenera szarpnęła wtedy, że zaraz napisałam o cyckach.. cycki tu i cycki tam.. itd.. i co na końcu wyszło? nigdy byś nie zgadł, bo mnie też zaskoczyło :D nieomal historia żółtej ciżemki.. ale nie ciżemki, tylko hejnału z wieży mariackiej :D:D:D a wszystko przez wenerę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
"Reżyserem kina akcji", nie profanuj klasyki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mnie podglądasz michaile z miasta 😠 bo skąd byś niby wiedział, ze kupiłam sobie różowy kostium do ćwiczeń i niebieską opaskę, pasującą do koloru oczu.. no proszę skąd to wiesz. no skąd?! prawdziwy diabeł z ciebie.. a może to własnie ty kupiłeś dzisiaj lornetkę od gościa? :P:D obłędny, u mnie od popołudnia świeci słońce, a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnego razu czy razu pewnego, sam juz nie wiem ale wierszyk nie dotyczy tego :O poszedł był na wędrówkę pewien młodzieniec i gdy szczyt zobaczył... nagle rumieniec :D on jeszcze nie zaczął a dobrze mu było szczytował na dole mmmmm było mu miło jednak postanowił i nie dał za wygraną poszedł na sam szczyt by sie szczytem zająć tak się zapamiętale szczytowaniem podjarał że nie spostrzegł był momentu gdy sie szczytem zalał nie wiedział za bardzo co czynic ma dalej upojnie mu było zszedł był i... zaszalej Na dole zapragnał i poszedł z powrotem tak czynił dosc długo az zalał się potem tak bardzo zmęczony, zjechany, rzekł gdy został zapytany: kim jesteś i co kombinujesz ? mam na imę Syzyf i ze skałą szczytuje do tej pory kochani wieść niesie w świecie że syzyf bez sensu ... ale czy Wy wszystko wiecie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
"To cisza każe nam grać, a nie żaden lans czy zysk To nasza nisza, w której pchamy swój głaz jak Syzyf" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No siema i siema na do widzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że Cię podglądam Nieaniołku. Myślisz sobie, że to co piszesz idzie jak krew w piach. Awantury na Karuzeli awanturami, ale z tej całej mgły zawsze Ty pojawiasz się jako pierwsza. Nie bez kozery jesteś tu jedną z REZYDENTEK :) 🖐️ Inni sobie nie radzą Ty wkraczasz i już widzę oczami wyobraźni jak spiaṛdala stąd w podskokach Krzysztof. Dość mocne imię, jak na kogoś, kto boi się własnego cienia. Karuzela to temat dla wszystkich, tu każdy obroni się słowem, oczywiście jak da radę. To jeden z najbardziej zadbanych tematów na ówczesnej F8 Temat posiada własne sanitariaty, ale kto na Kafe myśli o kulturalnym wypróżnieniu się, jak można tu srać na ludzi.A to robią obecni "włodarze", którzy kompletnie nie mają pomysłu na siebie. Pani Słowianka, pisze jak czuje, Niestałej zafunduje hełm, by jakiś pajac nie popisywał się garnkami, bo raz i mam nadzieję nie ostatni komuś zaufała, ty zawiodłeś i raczej stul mordę a nie się tym popisuj. I awangarda Karuzeli, Nieaniołek, choć zdecydowanie kobieca, to awangarda. :) Nie ma dla Niej trudnych tematów :) Czy zwabi Matu do Karuzeli? Leci na Niego strasznie... ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Płock? Nie masz zielonego pojęcia jak mi podskoczyć. W cale się tobie nie dziwię, żyjesz z tego, co wyprodukują inni. :O Ile tu jesteś na Karuzeli? A ja ani razu nie widziałem, byś podjął jakąś własną inicjatywę. :O No z takim pasożytem to nie miałem kontaktu. Jak myślisz, ile jeszcze Ci będą matkować Płock?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×