Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała         czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Powiedzcie Jankowi ode mnie, że jego w sercu nosiłam. Przeproście matulę jedyną, że wyszłam bez pożegnania. Zabrakło czasu na słowa, gdy wybił dzwon do powstania... Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Trochę się zawiodłem dzisiaj ponieważ nie dostrzegłem zamarłej w bezruchu stolicy. Może na złe miejsce trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Przyznam się do czegoś. Ja nigdy jeszcze nie byłam w tym czasie w stolicy :) Ale kiedyś może. :) Polecam Rondo Dmowskiego ;) https://youtu.be/tyFb31ajnaE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ja byłem w centrum 40 minut przed niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w Warszawie sami turyści, np. z Płocka. Przyjechali oglądać warszawiaków w bezruchu, a wszyscy warszawiacy są na wakacjach. Taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Nie pojechałem do Warszawy na wycieczkę gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jego Twoja odpowiedź nie interesuje. Wpadł napisał, co miał napisać i tyle. Zabijesz mnie jak się przyznam, że mam do Wawy kawałek ? Znaczy w sensie ewentualnego przyjęcia zaproszenia na rokroczne prażynki :D , niestety musiałbyś sie kawałek przejechać. Osz... chyba wyszłam przed orkiestrę. Słodka nie załatwiła Litwinki. Sam pewnie sobie nie poradzisz, więc ... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Może za to w inne, bardziej atrakcyjne miejsca masz bliżej niż ja ;) No właśnie. Gdzie moja Litwinka ja się pytam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Spokojnie. Też nie rozumiem jak to się mogło stać. Słodka jest stu procentowo skuteczna zazwyczaj :D Aaaa wiem. Wszystkie miały czerwone usta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestala, zaloze sie, ze 20 lat temu nie obchodzilas rocznicy 1 sierpnia. Zgadlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No przecież wystarczyło zmyć szminkę :O Lao ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Przepraszam gościu. Obchodziłam. :) Lao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Wystarczyło zmyć ? To trzeba było Słodkiej wysłać instrukcję szukania. Bosz.... ;) Ok. Jeszcze raz w takim razie. :O Kogo szukasz ? Opis poproszę. najlepiej w punktach. ;) Trza się wziąć za tę sprawę jakoś bardziej profesjonalnie, bo do kolejnych wakacji zostało 11 miesięcy. No nie damy rady, jak pragnę zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak obchodzilas to ok. Bo dzwadziescia lat temu, jak zatrzymywalismy sie o 17 na ulicy w centrum, to bylo dziwne. Teraz jest lansik na opaske. Z jednej przesady w druga. Ale skoro nie jestes czcicielka Powstania od 6 lat, to zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No tak, zapomniałem że dewiza "domyśl się" jest skierowana tylko do mężczyzn :D Zanim ja tą instrukcję sporządzę to nas zima zaskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Nie jest skierowana tylko do mężczyzn. Po prostu Wy odbieracie na innych częstotliwościach. To nie jest przytyk, to fakt. :) Ok. Zrobię Ci w Excelu arkusz z pytaniami i wyliczoną procentowo szansą na połączenie wymaganej cechy w jednej kobiecie ;) :D Powiedz. poproszę ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Haha :D No ok, poproszę :D Zobaczymy co tam wymyślisz :P Tymczasem dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Smutna rzeka usnął las ciernisty, srebrne gwiazdy spadły w srebrną toń... https://youtu.be/IugtF136e44 Z Excelem żartowałam :) Spokojnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×