Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała         czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
nie mówi sie "spsuło" tylko"spie$doliło" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Droga na Nowolipki ? ;) Nudno ? No skoro nikomu się nic nie chce napisać, to jest jak jest. Kierunek na wesołe miasteczko jest jak najbardziej właściwy. :D Wybieram się za chwilę do Zatoru i sama jestem ciekawa, czy któraś atrakcja mnie pokona ;) Jolki nie zagram, ale mam coś dla Ina, bo mi się kawal przypomniał tematyczny. In, wiesz dlaczego właściciele Harleyów nie pozdrawiają się na drodze ? Bo przed chwilą widzieli się w warsztacie :P https://youtu.be/hejubOThSvM In beczkę trzymaj, skoro wygrałam to na pewno się zgłoszę po nagrodę. Kiedyś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Coś na sen ? Dla mnie chyba tylko poduszka, bo nie żyję po dzisiejszym maratonie, ale gdyby komuś dokuczała bezsenność, to Ulka dzisiaj. Spokojnej nocy Wszystkim :) https://youtu.be/mzk1IUsF1R0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
To są rezydentki a nie wodzirejki. Trzeba brać to pod uwagę, pisząc że nuda. Zresztą przyda się tu trochę spokojniejszej atmosfery. Na wojnę przyjdzie jeszcze czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, że ten temat jest mi obecnie najbliższy, to właśnie za jego pośrednictwem, chciałem życzyć tu wszystkim piszącym na Kafeterii , Aniom, wszystkiego najlepszego :) 🌼 x Dodał bym buziaki, ale tym z F8 aż tak nie ufają ;) Dlatego nie będę się wygłupiał ;) . Jeszcze raz, WSZYSTKIEGO DOBREGO :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Chyba najwyższy czas pójść w ślady Króla Juliana i poprosić pradawnych bogów o deszcz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Motocyklisci się pozdrawiają lewą w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lewo i w górę? tak pozdrwiaja się tez seksoholicy:D więc zawsze ciągnie nas na lewo a jak juz tam jestesmy to w górę:D- tak mówią :D słyszałem kiedyś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że też w marcu wszystkim Klaudiom nie życzy :-P Co tam chłopaki? Widzę, jedni spragnieni deszczu, inni Anek :-O a ja dziś świętego spokoju:-O drzwi się dziś u mnie nie zamykają:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Cooo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób se ty dziecko idiotko z Kalisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Skoro są podobno "cycate chu.e" to dla równowagi muszą być też "męskie piz.y" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
blaszany mędrcze Ale nam ta Słowianka jedzie po rajtach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
No to już wiem czemu mi tak gorąco w ciągu dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Błędny co Ty bredzisz?miałam na mysli lewą nogę.W drodze do Zakopca mijalismy mnostwo motocyklistów i wszyscy się w ten sposób pozdrawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem , w ten sposo dziekują tez jak zjedziesz im lekko dając sie wyprzedzić, a to tylko dlatego że lepiej miec ręce na kierownicy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio zbaczając w lewo i do tego stawiając coś do pionu w sensie w górę :D mam tylko jedno skojarzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Nie słyszałaś tego powiedzonka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowianko czy tak zachowuje się kobieta? Ale walisz rynsztokiem. Wstyd. Ani urody, stylu ani klasy💤 Pijana jesteś :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu tez przyplatales sie kanadyjska przybledo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×