Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała         czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Słowianka jest pijana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pije Klaudia jak smok. Swój na swojego trafił. ty blaszany,Plock i Nowy warci siebie jesteście 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziekuje że uznaliście moja wartość na tak wysokim pozimie:D niezasłużenie ale dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaklamancu?:-DPięknoto spod Kalisza🌼 codziennie zapijasz samotność męża na obczyźnie. Wstyd to coś nazwać kobietą ropucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Słodka weź w końcu zdementuj te plotki o sobie :) Pijaństwo się wzięło nie wiem skąd, ale zdjęcia i spalone włosy ? Nie masz spalonych włosów, nie jesteś hipciem, chociaż za kilka miesięcy pewnie będziesz razy dwa haha :D I dobrze, byle maleństwo miało kokardki w końcu ;) :) Kurde szkoda mi tych gości, z tymi ich konfabulacjami , chociaż oni tym żyją, z drugiej strony. Co im zostanie jak im odbierzemy te smaczki ? Hej wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Na karuzelowe szaleństwa jadę w czwartek za tydzień. I nie przewiduję rzygania :) Innego też nie wariatko :) Każdemu życzysz według siebie ? Ja rozumiem, że szczęściem trzeba się dzielić, ale to już nie mój czas :) Uwaga. Jestem zmęczona fizycznie i psychicznie. Piję alkohol na dodatek, co by nie odstawać od towarzystwa ;) więc będę grać dziwne rzeczy przed snem. Osoby, które ewentualnie otwierają moje linki proszę o ostrożność ;) :D https://youtu.be/tDxY90yyeB8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
hej skarbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dzisiaj w trakcie pracy słuchałam kilku płyt, między innymi Sade :) Lubicie ? https://youtu.be/C8QJmI_V3j4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co chcecie dementować? Może chcecie podać przepis na bardzo długie pożycie małżeńskie na odległość:-D:-D:-D Może Klaudia nadal się zastanawia którego z nich wybrać. Tak pisała w mailach do Dekalogowej. Samotni biedni ludzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
To nie były maile o samotności i nie do Deki adresowane gościu :) Nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić o co chodziło :P ;) Buziak i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu:D ty naprawdę chyba nie tytlko śledzisz kafe ale i maile poszczególnych kafeterian. Skąd Ty masz do nich dostęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ty za to gościu nie jesteś samotny, tylko dziwnym trafem siedzisz non stop na forum i uczysz się na pamięć cudzych dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Gość po prostu zaciął się w swoim błędnym mniemaniu, że tutaj może nie być i wylewać cało życiowe frustracje. Wiem, że ma poczucie anonimowości, bo nie wiemy kim jest, ale niestety rzeczywistość jest nie ubłagana. Robiąc pod górkę komukolwiek, tak naprawdę robimy pod górkę sobie. Karma wraca i mam na to dowody ;) https://youtu.be/XlLKOeHwK7s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledny bl
dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Niestala :) a czy ja pracuję w Ziemi Kaliskiej by pisać sprostowanie? ;) każdy ma jakąś wyobraźnię i wyobraża sobie nas czytając nasze posty:) jeden mniej, drugi bardziej ograniczoną, inny nie doslyszal więc zmyslal, jeszcze inna nie ma więc zazdrości :-O przyznaję, czasem mam ochotę (bardzo dobre słowo na ero):-P wrzucić tu swoje selphi:-P o przepraszam, samojebkę:D ale nie jest to aż takie pragnienie, by zadowalac byle kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do innych pragnień, oczywiście nikt tu już dawno o nich nie pisze, no, może Ty, że chciałabyś się zakochać :) Płock będzie ściemnial, że wszystko jest git, rycerz, że wszystko ma, Nowy, że wszystko przeżył a Nieaniolek, że jest za stara:-O ja? ja sobie jakoś radzę ;) szeplabym teraz"przelec mnie", rano nosilby mnie na rękach, a brzuch? co tam brzuch, taki jest podobno seksi chociaż faktycznie tracę widoczność :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do alkoholu, nie wypiję nawet, gdy zdarzy się cud i będzie lalka:) a przecież można byłoby odłożyć tzytzki na bok i zaszaleć;) chociaż rozumiem że facetom w głowie się nie mieści szaleństwo bez nich:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, Płock, cokolwiek będzie, poproszę męża i wszystkim poleje ;) :D A że zaraz powitam nowy dzień, to udanej środy życzę :) my idziemy spać, a Wy...zaraz wstajecie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Selphi?:o już lepiej poprzestan na polskim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
no, tez coś słodka.. już nawet nie można bezkarnie nikomu dać po oczach starością.. do czego to dochodzi ;) to niby co mam napisać?.. jestem samodzielną, atrakcyjną dwudziestodwuletnią dziewicą. nie spotkałam jeszcze miłości swojego życia, któremu mogłabym oddać swój głęboko skrywany i ginekologicznie pielęgnowany skarb. może tu się znajdzie jakiś młody, ładnie pachnący mężczyzna, który oprócz przyjemnego zapachu, będzie umiał mówić nie tylko o swojej pracy ;) czekam na oferty. samotna rozalia. miłego dnia wszystkim czytaczom i czytaczkom ;) https://www.youtube.com/watch?v=z6jG8LxoeVI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NC, żałuj że nie byłaś. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
"Rozszyfruj mnie, zdemaskuj blef, nie dowierzając unieś swą brew. Podejdź i sprawdź, co w rękach mam. Zburz jednym ruchem jak domek z kart. Starasz się zasnąć, zanim zrobi się znów jasno. Wciąż wierzysz, że przejrzałaś mnie, a patrząc z bliska widzisz najmniej.... " Co fakt, to fakt. Chociaż ja czasami wolałabym jednak nie widzieć :) i zobaczyć kwiaty, a nie bukiet ściem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×