Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała         czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Trafiłas w sedno, porzucił mnie kiedy miałem 20 lat dla 10-cio latka! A przez 5 lat uprawialiśmy cudowny seks, anal, oral, gangbang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dlaczego nie umiesz odpuścić ? Nikogo to nie rusza, bo temat spowszedniał, a Ty nadal się w tym babrzesz. Przyjdzie kiedyś czas na nowe ? :) Nie dla nas. Dla Ciebie :) Padłam i nie powstanę przed szostą. :( Spokojnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.06 Masz dowody na pedofilię Nowego? Jeśli tak, wrzucaj. Nie wrzucając dowodów chronisz rzekomego pedofila, chroniąc go pośrednio sam nim jesteś. Pedofilem. Nie masz dowodów? Wymyśliłaś/ eś ten niewyobrażalnie nieludzki hejt ; idź kościoła. Stań przed Bogiem i przeproś że coś takiego jak ty oddycha. Nie boisz się Boga? Nie boisz się sumienia? Na każdego przychodzi chwila prawdy. Przyjdzie też na ciebie.Kiedy będziesz srał/a ze strachu przed śmiercią, przypomnij sobie ile zła wyszło z twojego wnętrza. Nie będzie już zabawy na kafeterii, draga w pobliżu. Będziesz tylko ty i gacie pełne gów/na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
o jakich dowodach mowa?.. chora wyobraźnia i to wszystko. powód tych insynuacji?.. nie warto dochodzić. może być wszystko. tak.. dosłownie wszystko, ale gdzieś tam.. w głębi duszy tkwi ziarenko zazdrości i to własnie ono jest prawdziwą przyczyną tej obsesji. może nasz gość jest kobietą i chciałby być ciągnięty za warkoczyki, ale się boi stanąć na moście? :) .. a może.. a może.. a może?.. miłego dnia wszystkim gościom karuzeli :) możliwości wklejek muzycznych mam ograniczone, niczym wejściówki do kawiarni, więc.. tego się słuchało ;) https://www.youtube.com/watch?v=9aHDWRj4HG8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FRIDA TO STARA ZASUSZONA KUŘWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo własnie.. kolejny zazdrośnik. chciałoby się być fridą, a tu dupa.. jest się niefridą. pamiętam.. dawno, dawno temu.. przed co najmniej trzydziestu laty, zostałam nazwana "kurwą" z powodu posiadania "zawsze!" ciasteczek do herbaty :D ludzka zazdrość krętą ścieżką chadza. a teraz?.. powód jest z pewnością równie ciekawy :D chyba jednak postoję na jakimś moście.. a może nawet zatańczę ;) https://www.youtube.com/watch?v=scg56XJOGK4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wciąż to samo?:-O Misiek:) błagam Cię, już nie o kawę :-P ale weź zmartwychwstań, co?:) zycie może być takie barwne, zaskakujące, a Ty piszesz ze wszystko już przezyles? :( są w życiu rzeczy większe i ważniejsze niż chodzenie z dziewczyną za rękę, no dobra, nawet uprawianie seksu z nią:-P przecież wiem, że to wiesz:) i dobrze wiesz, że nie mogę się teraz zbytnio wysilać, a ta Twoja skorupa tak twarda, że nie dam rady sama:( miałeś na wiosnę świetny plan i co?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Za mną też i dlatego nic nie piszę. Pogram i niech mnie ktoś zaniesie do łazienki :O ;) https://youtu.be/Pgum6OT_VH8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz chętnego rycerza ;) zaraz Płock wyskoczy z krzaków, razem będzie im lżej :D pytanie do mieszczuchow :) czy już po zniwach? :-O ja mam dość tego hałasu i tej cholernej słomy :-O chociaż...na slomie też może być miło, wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Rycerz nie jest chętny, tylko rozbawiony :) Nie ma siły nawet zasnąć. Kiedy normalni ludzie nabierają rozumu ? Przed śmiercią jest jakaś szansa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ty do mnie to skarbie? :D jakbys zjadła tyle ciasta tez bys nie mogła zasnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
do siebie :) ale literki zjadam :) i zamiast - mam - wyszło - ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Kto miałby chęć na złamanie zakazu i przejście schodami do nieba ;) Hawaje. Cztery tysiące stopni. Zakaz dotyczy turystów, więc dodatkowa adrenalina. W sumie zbędna. Widok zwala z nóg. :) https://vimeo.com/121203429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
jakie ciasto jadłeś ? lepsze niż moje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
:) Zamroziłam wiadro porzeczek :D Dajesz cynk i DHL-ka wiezie blachę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
:) Jeszcze gorące :D Co gramy na koniec piątku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie mam z kim grać :( Buuu :( Idę spać, bo padłam i mam nos na podłodze. Buziak 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×