Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała         czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość Pł
Ale styl gry mocno przeciętny, nie widzę ich mimo wszystko w LM :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Niestała-mi też jakiś drań nastawił budzik na 5:00, jak tak w ogóle można :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rano będą zdjęcia Imperium, jej męża i kota. To za Muchę, Matu, Karuzele i spam całego forum. Stop terroryzmowi .:classic_cool:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu ? Daj sobie spokój z tymi wklejkami. Podnieś głowę i przeczytaj tabliczkę informacyjną. "Uprzejmie proszę o wycieranie nóg przed wejściem na pokład karuzeli, co by jakiegoś g****a nie wnieść niechcący. Wnoszący z premedytacją, dostaną na co zasłużyli. " Dotarło ? :P Zapinamy pasy i w górę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Żmiju znam ten stan. Ja właściwie nie pracuję, bo to za co mi płacą jest moją pasją, ale też są takie momenty, że mi się wylewa. Cóż, życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Strasznie drze japę"to anielskie dźwięki z samego dna, które ja kochamwięc dozuj mi emocje skromniej NC ;)ja mam do śniadania; Vaya con dios - Puerto Rico, Agnieszka chyba pijana jeszcze że takie coś daje. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Dlaczego mi nie płacą za pasję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOKE I JEGO SIEDEM LAT MŁODSZA WIOSNA x koke 2014.07.22 Nieruchomieje, widzę Twoje rozkwitające pożądanie, zrobiłaś to tak spontanicznie jak wiosna wkraczająca w moje objęcia...Wiosna, której tak bardzo potrzebuję, potrzebuje jak powietrza, potrzebuję żeby żyć...Potrafię docenić bliskość, choć z łatwością mógłbym Cię wziąć brutalnie, jednak pod prysznicem to nie ta chwila...Jesteśmy blisko siebie, Twoja kreacja ociera się o moje wysportowane ciało, nasze oddechy niczym zsynchronizowane zegary zaczynają niesamowitą arię, to muzyka naszych snów...Tańczymy pod prysznicem, mocno przytuleni, nasze spojrzenia oddają się euforii uczuć, nasze dłonie zwiedzają ciała...Czujesz jak Cię dotykam, jak robię to z niezwykłą dozą spokoju, sensualizmu, słyszysz każdy mój ruch, do spółki z opływającą wodą...W tym tańcu, schodzę dłońmi niżej i niżej, do Twojego krocza, robię Ci masaż kobiecości, moje palce plądrują Twoje włości, moje dłonie zabawiają się w zmysłowym tangu z Twoją łechtaczką, szybko robisz się jeszcze bardziej mokra niż zmoczona pod prysznicem...Klękam z głową u Twych bioder, przytrzymujesz się uchwytu, jedną z nogę kładziesz mi na bark, teraz mój język sprawi, że odpłyniesz w galaktykę przyjemności, czujesz go, niczym *****morskich fal, staram się jak tylko umiem abyś miała przyjemność godną bogini w rajskich ogrodach, mój język bezwstydnie liże Twoją kobiecość, penetruje ją jak odkrywca nieodkryty ląd...Nie zapominam, o Twoim tyłku, odwracasz się, rozchylasz dłońmi pośladki, teraz mój język zaleje Twoje dziurki, mocą rozkoszy, mocą pożądania, mocą bliskości...Kiedy już ledwo utrzymujesz się na ugiętych kolanach, nagle wstaję, będąc spokojnym oparciem dla Twych szalejących zmysłów...Kąsam Cię w ucho, drapieżnie mówiąc.."Mała teraz czeka Cię ostre rżnięcie"...Nadal chcesz na imprezę...Każda impreza bez koke to jak drink bez alkoholu...Jestem rozpoznawalny na mieście, wchodzę w piękno bez pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie też gapa. :( Podbijam sobie temacik w święto wszystkich Ań. A nie zauważyłem, że to nowy epizod. :) Tak już się do tego przyzwyczaiłem, że... właściwie moje oczy się do tego przyzwyczaiły. Już tłumaczę. :) Choć to i tak nie będzie miało sensu, ale "Karuzela" i nick Niestała Czytaczka, to jak czytanie "mój" i "muj" W dobie zacinających się tematów dla zysku, Niestała zawsze czy padał deszcz, czy było zimno, czy nawet sama traciła już siły, czy naprawdę warto? Nie poddała się i możemy cieszyć się tym zbiegowiskiem, nie od dzisiaj ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Koke 2014.07.22 A więc jesteś pielęgniarką? Oddaję Ci się Skarbie z całym bagażem. Twoje dołki w policzkach, drobna postać. Jesteś taka piękna. Nieważne że jesteś siedem lat młodsza ode mnie a tak wiele przeżyłaś. Podoba mi się Twój bagaż, nie mam tabu w łóżku, liczy się spełnienie, uśmiech o poranku, blask słońca w oczach, jak po operze, po spektaklu tenora...Także zgrywamy się również i tu. Nie jestem grzecznym chłopcem, mój język dużo przeżył, teraz jestem reżyserem i wszystkie te historie zostaną wcielone w życie, po raz drugi, na wieczność, tym razem pod egidą strzały amora..łodka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żmiju z Płockiem, macie tu zamiar przeprowadzać tu retransmisje meczów? Rozumiem, chcecie mieć blizny jak Widmo z Krakowa. Takie kuṛwa święte miasto a jeżdżą po Polsce za swoją drużyną z nożami, maczetami, (czytaj nóż do krojenia kababów) . Coś takiego odcina prawię głowę. To nie ułańska szabla, ale zadaje śmierć. I pisząc ironicznie, już ta Polka nie dorobi się w Niemczech. Oczywiście nic nie piszą, czy była obywatelką Niemiec, czy jako Polka próbowało sobie ułożyć życie w tym kraju. Ataki w Wielkiej Brytanii nie na ludzi, którzy obcinają, ale na Polaków, którzy tam właśnie chcą żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
To zaproponuj jakąś sensowną dyskusję, a nie znowu lamentujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Nowy:) byłbyś na stare lata nieźle narzekajacym dziadkiem;) babcia musiałaby wnukom winko polewac dla równowagi :-P i jeszcze szeptac "ale dobrze robił całkiem nieźle":-P :-P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Ale dobrze robił, całkiem nieźle ? Fantastykę lubisz ? Pierwsze słyszę :P ;) Żyjecie ? Ja ledwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Słuchałam dzisiaj płyt Georga Michaela. Pamiętacie ten kawałek ? https://youtu.be/izGwDsrQ1eQ Sensowny temat do dyskusji ? Może o pasjach właśnie ? :) Wiem, wiem jest późno, ale na kiedyś. Wiem co kręci Słodką, ale o Was chętnie posłucham. Może nawet okaże się, że ta pasja nadaje się do zarabiania ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
https://youtu.be/ulhoKujT2G8 Szkoda, że tego kawałka nie ma na Symphonice :) Siostrzeniec czteroletni dzisiaj zawyrokował, że to najfajniejsza muzyka jaką słyszał. :) Ma coś z cioci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Przepraszam za to trzy po trzy, ale generalnie pokonałam dzisiaj i siebie i system i znowu siebie :D i jestem tak zmęczona, że muszę chwilę posiedzieć zanim doczołgam się pod prysznic. Pierwszy raz dziękuję, za brak wanny. Do wanny pewnie bym się nie wczołgała ;) Co tam na kafe ? Po staremu pewnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Pani Słowianko :) 🖐️ ❤️ Trochę mi się zdziadziało i jakoś nie mogę się podnieść Naprawdę żal mi dụpę, że wszystko już za mną.:( Czekam tylko aż ktoś mnie dobije. Nie tak jak to robi koleżanka Pietetrov, bo ona kopietylko po jajach. Przyznaję się PŻ :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Skoro i tak śpicie, to ja sobie poszaleję ;) Byłam na ich koncercie kilka lat temu. Po pierwsze koncert świetny, energetyczny jak sok z buraka, zaraz po wyciśnięciu, a po koncercie okazało się, że to fantastyczni ludzie. :) Czego można więcej wymagać od artysty ? :) https://youtu.be/Xk6sudnAAhE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Żal Ci de ściska, że wszystko już za Tobą ? Trochę C i się zdziadziało ? Czekasz aż ktoś Cię dobije ? Chyba nie mogę już używać określenia "misiek". :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
To twoja wina, twoja wina, bez happy endu, smutny finał Wciągasz jak video gra, kradniesz mój najlepszy czas, i znów... ;) https://youtu.be/0riIebkPeqo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jest takie określenie: stary pėdofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Ponieważ Misiek z ripostą zazwyczaj czeka czeka, aż pójdę spać ;) Dobrej spokojnej nocy Wszystkim :) https://youtu.be/5KbiVHqj_Z0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dlaczego nie śpisz ? Aaa wakacje masz. Zastanów się co piszesz czasami. Są jakieś tematy, które potrafisz uszanować ? Jakie ? Dobranoc gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój misiek zajęty jest trzepaniem kapucyna pod zdjęcia małych dzieci. Jak skończy to przyjdzie ripostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie mój :) , ale w Tobie wzbudza tyle uczuć, że zaczynam się zastanawiać, czy nie jesteś odrzuconym "przyjacielem" Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o seks albo kasę. Nie chciał ? Serio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×