Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała         czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość niestała     czytaczka
Słowianka czyha na Twoje opadające gacie ? Słodka co Ty na to ? :D Misiek nie krępuj się. Nie masz tan nic czego już nie widziałam. Tylko błagam jak już masz zamiar w samych majtach, to bez ostentacyjnego drapania się po tyłku ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Wstydź się Niestała, klasyka polskiego kina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy      w      mieście
Zwieracze z o***tu czasem mi wypadają na zakrętach.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Wstydzę się :( To wszystko przez to skręcanie :O Poproszę o tytuł. Przypomnę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O nie jestem dziewczyną, która myśli ci.ipą Akurat TO byłoby na ostatnim miejscu mojej listy, związanej z Nim:-O Albo tak o mnie pomyślał albo...albo właśnie dlatego bal się tej najzwyklejszej kawy, żeby...żeby właśnie skorupa nie zadrzala :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co Ona na to Niestała, przybije rumieniec na buzi i takie będzie sensacjone. ;) To nie widziała, , ale każdy jakiś inny :P , st ad nieprzewidywalne reakcje :P Spokojnie, jak mi strzeli gumka w majtkach, to ręką przytrzymam i nie będzie skandalu. Będzie tak jak lubisz Niestała, miło, słodko, bez orgazmu. ;) Ty tu rządzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałaś? :D Płock mówi :"Płoń":-P ;) A co do spadających gaci...jestem w najlepszym trymestrze i jeszcze kilka dni muszę zaczekać na te, które ściągnę osobiście, więc nie podnosić mi tu ciśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Miło, słodko, bez orgazmu ? haha Słodka przytrzymaj mi rękę, bo jak mu machnę, to nie będziesz wiedziała gdzie szukać, tak daleko wyląduje Idę pooglądać coś na swoim poziomie :P Wytwórnia PIXAR prezentuje .... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
hej skarbie jak moje ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra tam odniose sie do wpisu nowego a co mi tam Nowy płock tworzy karuzelę od dawna a jakby sie okazało że następne posty poruszyły ten watek to przyznaje że nie czytałem dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jest na pierwszej stronie? Jaki mam znak zodiaku? heheh oczywiście żartuję. :D Ja też prowadzę listy, a co, kto mi zabroni, te chụje, które z zazdrością spoglądają na Karuzelę, bo chociaż zima, wiosna, lato, jesień, to się KUṚWA kręci. :) I tak gdyby miałbym pożyczyć pięć złotych, bez najmniejszego stresu, że tych pieniędzy nie odzyskam, to tylko rezydentkom Karuzeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
2 min i Żmij przegrywa 0:1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka słowianka dziś To po tych "trymestrach' ktoś zatonie Pani Słowianko, ale nie będę to ja. Ja jestem górą lodową. A Królowa Śniegu wie co to znaczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dość widzenia :) 🖐️ Idę na Lady Pank, może znów Panasewicz coś odwali, albo jakiś Abdul wysadzi się w powietrze. Ciekawy jestem co zagrają. No mam ochotę przedstawić foto relację, ale guzik mi z tego wyjdzie. :( Do przeczytania :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Przemykasz znaczy ? :D LAdy Pank to niestety już nie to samo co kiedyś. Rockandrollowe życie pozostawiło ślad i na ostatnim koncercie miałam wrażenie, że wstawki i przerywniki zajmują więcej czasu niż konkretne wykonania. Znaczy, forma już nie ta, oj nie ta. Miłego odbioru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Skarbie 👄 mam rogaliki. Są podobno nieludzkie Wpadaj zostawię Ci blachę :) Plock ? Piłka nożna ? Ty to wiesz, jak mnie wypłoszyć z karuzeli. Co ja tam miałam jeszcze dzisiaj ? A prasowanie :D https://youtu.be/aZmWI54uvN8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Dobra kończę bo i tak z 2:0 zrobiło się 2:2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Faktycznie trudno. Ale nie płaczesz ? ;) Jezu nie. Nie słyszałam. Nie chodzę do klubów za często. Właściwie tylko wtedy jak przypada mój dyżur jako kierowca i już mi się wszystkie wymówki kończą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Ja do prasowania wrzuciłam sobie Lady Pank symfonicznie. Jak się Misiek zjawi to zapytam o wrażenia z koncertu, bo u mnie super :P A poważnie, to Lady Pank to kawał historii i nikt im tego nie odbierze, a to że niestety czas biegnie nieubłaganie ? https://youtu.be/6Vvj_JQoMgA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Gorzej gdyby przegrała drużyna z tej drugiej strony ulicy, wtedy łezka mogłaby polecieć :P Też nie chodzę, a piosenkę wyhaczyłem w grze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Obyś tylko Błędny nie skończył jak ja z prażynkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×