Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jjjj25

25 lat i czytanie forum ludzi po 30 bo wiem że

Polecane posty

Gość Jjjj25

Czeka mnie to samo. Bieg wydarzeń mojego życia i problemy jakie mnie dotykają sprawiają że szanse na nie pozostanie na zawsze kawalerem rozpatruje w kategoriach cudu. Już od dawna dręczy mnie samotność z której nie potrafię się wyleczyć, żyje w ciągłym nastroju nostalgii i braku nadziei. Mam tylko krótkie przebłyski jakiejś namiastki dobrych chwil, które jednak i tak są ulotne i z perspektywy nie mają większego sensu. Ktoś kiedys napisał że najcenniejszą wartością w życiu jest mieć możliwość czekania na coś. Ja nawet nie mam na co czekać. Żyje bez większych planów, bo będąc w aktualnym dole sam się skazuje na niewykonanie ich. Jednocześnie wiem co powinienem robić by zmienić swoje życie na lepsze ale tego nie robię. Zdarza mi się sięgać po alkohol czego jestem świadom że wpadam tym w stan autodestrukcji. Ktoś powie kolejna pierdoła która zamiast coś robic narzeka, otóż nie. Długo szukam swojej drogi życia, ciężko pracuje. Nikt jednak nie wie jak źle się czuje i najgorsze jest to że nie mam komu tego powiedzieć. Żyjąc w normalnej rodzinie jestem piekielnie samotny wynoszczajacy się i załamany swoim losem. Dziękuję za uwagę i proszę o modlitwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz kto to jest Nick Vujicic? Poczytaj troche o nim, posłuchaj co mówi. Może coś do ciebie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje bez większych planów, bo będąc w aktualnym dole sam się skazuje na niewykonanie ich. J x ale przynajmniej ten dół pozwala Ci dojść do całkiem dobrych wniosków. pamiętaj, że jesteś jako umysł sam na świecie. nikt ani nic Ci nie pomoże, musisz sam odkryć, czego pragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×