Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ak powiedzieć rodzicom, że jestem gejem?

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich mam 17 lat Od niedawna mieszkam ze swoim chłopakiem. Moi rodzice nie wiedzą, że jestem gejem. Jak im o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie chyba trudne dla ciebie i dla rodziców jak się dowiedzą Moim zdaniem powinieneś to zrobić szybko będzie ci lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie,powiedz ze lubisz w kakao :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie...bez ogródek!!! badz facetem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena64
normalnie...bez ogródek!!! badz facetem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów Pogoda: Namysłów Przejściowe burze · 25 °C 17:06 Fakty w skrócie Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów.Wikipedia Liczba ludności: 16 297 (2008) Powierzchnia: 22,62 km²

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Jest bardzo trudne Powiedzieć ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AK to Armia Krajowa AK Armia Krajowa Mosiężny orzełek Armii Krajowej, bity w latach 1942-1945, ze zbiorów Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie Państwo Polska Historia Sformowanie 14 lutego 1942 Rozformowanie 19 stycznia 1945 Pierwszy dowódca gen. Stefan Grot-Rowecki Święto 15 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę dziwne. Mieszkasz z nim i sądzisz, że się nie domyślają? Chyba, że jest dużo starszy, a Ty miałeś mieszkać w internacie. A powiedz... normalnie lub napisz list. Tylko radziłbym poczekać aż się trochę usamodzielnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwykły błąd przy pisaniu każdemu może się zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak by ale on ma 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz ojcze matko jestem gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, jakie twoi rodzice mają podejście do homoseksualizmu. Jeśli są bardzo przeciwni, to lepiej poczekać aż się usamodzielnisz, bo przyznając im się do orientacji narażasz się na gwałtowne ochłodzenie relacji, wyzwiska itp i nie będziesz miał przed tym jak uciec. Jeśli nie są przesadnie tolerancyjni, ale nie są też przesadnie anty, wydaje mi się, że możesz im powiedzieć, najlepiej wybadaj moment jak będą rozluźnieni i w dobrym nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inn nie boisz się tego że za homosiowanie będziesz się smażył w piekle? każda religia potępia homoseksualizm. Bóg tego nie chciał... ale pewnie się kiedyś na łożu śmierci nawrócisz mając strach w oczach tak jak np komuniści ateiści Jaruzelski, Kiszczak, Gierek wojowali z kościołem Boga w dupie mieli przez całe życie a jak śmierć do dupy zajrzała to raz dwa księdza wzywali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Bóg tego chciał to by stworzył samych męzczyzn, ale podarował mężczyznie kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:48 Boga nie ma. Jeśli bóg jest wszechdobry, to dlaczego nie pomoże wszystkim cierpiącym i chorym? Jeśli nie chce, nie jest wszechdobry, jeśli nie może, nie jest wszechmocny. Ktoś może powiedzieć, że bez zła nie ma dobra, że dobro jest brakiem zła, bla bla bla. Skoro tak, to dlaczego bóg nie stworzył takiego świata, w którym dobro może istnieć samo w sobie, skoro podobno jest wszechmocny? Jeśli jest wszechdobry, to czemu nie przebaczył Adamowi i Ewie, tylko obraził się że skorzystali z wolnej woli i zjedli zakazany owoc i wygnał ich z Raju? Jeśli jest wszechwiedzący, to czemu tego nie przewidział i mimo wszystko stworzył człowieka tylko po to, żeby skazać go na życie w świecie pełnym chorób i okrucieństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a doceniłbyś/doceniła dobro gdyby nie było zła i cierpienia? nie... poza tym nie Bóg jest winny, to że mąż leje żone i dzieci i chleje nie jest winą Boga że ci ludzie cierpią, to kwestia WOLNEJ WOLI tego alkoholika tyrana... zastanów sie nad przypadkami zła cierpienia i zobaczysz że to nie od Boga pochodzi ale od ludzi a nie po to Bóg dawał wolną wolę by takiemu pijakowi teraz alkohol obrzydzać by już nie pił albo by powstrzymywać jego ręke gdy chce uderzyć żonę, co to by była za wolna wola wtedy... poza tym złem cierpieniem na ziemi przygotowujemy się na niesamowity ogrom szczęśćia w raju, ale nigdy byś tego nie docenił gdybyś już tu był szczęśliwy, nigdy! nawet samego tego czym jest dobro szczęście byś nie wiedział gdybyś sie taki szczęśliwy urodził i wokół samo szczęście by było, to by było dla ciebie normalne i nie byłoby już nic powyżej, zło cierpienie pozwala docenić czym jest miłość, dobro, szczęcie byś chciał do tego dążyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 17 lat i Twoi rodzice pozwolili Ci zamieszkać osobno? Nie interesują się z kim mieszkasz, gdzie, nie przyjeżdżają w odwiedziny? Generalnie taka rozmowa jest bardzo trudna. Ja jestem osobą tolerancyjną i dla mnie taka wiadomość byłaby szokiem, a co dopiero dla ludzi konserwatywnych. Ty najlepiej znasz swoich rodziców, dlatego powinieneś wiedzieć jak najlepiej taką rozmowę odbyć. Ja np. wolałabym usłyszeć prosto z mostu, od syna taką wiadomość, niż dowiedzieć się np.od obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:05 Powtarzam: w takim razie dlaczego bóg nie stworzył takiej rzeczywistości, w której możliwe byłoby docenienie szczęścia bez istnienia zła i okrucieństwa? Podobno jest wszechmocny. Czyżby istniały jakieś odgórne reguły i prawa, do których musi stosować się nawet bóg? I po co tworzył ludzi, skoro wiedział, że spieprzą jego misterny plan i będą korzystać z wolnej woli w taki a nie inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów Pogoda: Namysłów Przejściowe burze · 25 °C 18:24 Fakty w skrócie Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów.Wikipedia Liczba ludności: 16 297 (2008) Powierzchnia: 22,62 km²

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sodoma i Gomora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd435345
"Głęboki upadek prowadzi często do wielkiego szczęścia." - Goethe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×