Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
Mogę Ci podać na tacy imię i nazwisko, kim jest, gdzie mieszka, w kim się beznadziejnie kocha od lat i dlaczego buszuje po wszystkich forach dokuczając ludziom i Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.39.dokładnie .!Nie mówiąc o tym jak wypytuje rodzine owej za jej plecami i jak do nich wydzwania.Sledzi fb.i zalozył kayloggera.Podly pies.wyzywa i poniza.Wiecznie sieje ferment i wysyła pogrozki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę napisać te dane łącznie z takimi szczegółami ile ma dzieci oraz jak ma na imię żona.Wzrost i opis wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.29.a w pis z 23.27. nie jest straszny??To chore i podłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem kto z kim ma porachunki, a wyzywanie uważam za rzecz karygodną ( należny się kara!) i uwłaczającą godności człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie wiec chyba pora zeby on /i jego znajomi oraz jego rodzina przestali to robić!.Wszyscy mowią ze ona jest nerwowa,jak ma nie być nerwowa skoro oni z nim na czele robią jej koło tylka..i dążą do rozpadu jej rodziny.Im chodzi tylko o wzgledy i kase jej ojca .Materialisci i szubrawcy byleby tylko wtargnąc do jej rodziny i rozpieprzyc wszystko.Inna sprawa ze ona sie na to nie zgadza wię dlatego ją oczerniają wyzywają i uprzykrzają życie.Do jakiejkolwiek pracy nie pojdzie tam zaraz ludzie są nabuntowani i nastawieni przeciwko niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest też pewna grupa osób ktora usilnie i bezustannie dąży do tego by zepsuć jej opinię..znisczyć upodlić i zrujnować jej życie na każdej płaszczyznie.To już trwa 6 lat.Kto by to wytrzymał.Jej dzieci przez to również są nerwowe.Wyzywa jej syna osmiesza jego sylwetke nazywa od bekartow interesuje sie nim.Nawet grozby i ataki na niego były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację nikt nigdy nie był tak blisko jak Ty. To Ty rozpaliles we mnie zmysły kocham Cię na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem być – znaczenie często inne ma Chociaż o tym wiem, to widzę jednak nas! hmmm... Trudno tak razem być nam ze sobą Bez siebie nie jest lżej Lecz trzeba nam Trzeba dbać o tą miłość Nie wolno stracić jej Nam nie wolno stracić jej Nie wolno stracić jej Hmmmm Nie wolno stracić jej Nam nie wolno stracić jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu pomimo burz...jeszcze miejsca trochę masz? na wybuchy, słowa skruchy, na ten niepokoju stan i znajdziesz trochę sił...będziesz kochał się i o nią bił... no, to gratuluję :D https://www.youtube.com/watch?v=BtfGG8dhMNc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=bRircB2hwSU A najbardziej mnie bawi mnie ta trumna noszona tu i tam, krzywo i bezwładnie... jakże wymowna symbolika Byłeś dla mnie wszystkim...teraz, gdy po wszystkim, wszystko jest już Śliczne!:D Prawdziwa miłość już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja cie k****iszonie podgladam w domu i monitoruje twoj laptop i telefon? to skoncz p*******ic babciu Od kiedy dupodajko jesteś moją wnuczką, wstydziła bym się takiego k********a wpuścić za próg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 14:28 I mimo że szaleje wiatr Dam sobie radę, bo wiem jak Na wszystko gdzieś formuła jest Nic nie zaskoczy mnie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomimo burz
Pomimo raf pomimo skał Pomimo stumetrowych fal Pomimo burz, błyskawic w ''z'' Ja ciągle ciebie chcę co powiesz☼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatkało mnie ? niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość pomimo burz = nasz kochany Ut. Ut co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:38 Cóż mam powiedzieć? Skoro piszesz do powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomimo burz
pisze w eter, tylko ... blisko lub daleko, daleko lub blisko... uciekamy...tak nie...nie jestem UT Dotykam Ciebie pośród gwiazd. Nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomimo burz to do kogo tak ładnie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomimo burz
Tylko z Tobą Chcę Być Sobą - Łukasz Zagrobelny Dobranoc...Śpij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczuciowa Trupka
Gdzie jesteś...mój kochany...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
znikam... rozpływam się we mgle... nie ma Ciebie... nie ma mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kochany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez kogo jesteś kochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×