Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
Jestem Kochanie!!!! i będę. Dobranoc Skarbuniu!!!❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomimo burz
"... Mów do mnie jeszcze... Za taka rozmową Tęskniłem lata... Każde twoje słowo Słodkie w mem sercu wywołuje dreszcze - Mów do mnie jeszcze... Mów do mnie jeszcze... Ludzie nas nie słyszą, Słowa twe dziwnie poją i kołyszą, Jak kwiatem, każdem słowem twem się pieszczę - Mów do mnie jeszcze... ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się miedzią brzęczącą lub dźwięczącymi cymbałami. Gdybym posiadał dar prorokowania i poznał wszystkie tajemnice i wszelką wiedzę, a wiarę miałbym taką, że góry bym przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. Gdybym też innych nakarmił wszystkim, co posiadam, i szczycił się, że wydałem własne ciało, a miłości bym nie miał, niczego bym nie zyskał."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza jest niewiedza i niepewność...bo wówczas wszelkie zło płynie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy w sercu masz dobro nie dopuścisz by zło go zatruło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym jest miłość? Co jest dobrem w miłości a co jest złem w miłości? I rozpocznijcie od nowa całą dyskusję na temat miłości... na temat dobrej miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:55 Co dokładnie masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
tak... o czym myślisz... gdy samotnie spędzasz czas... SKARBIE... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Tak, klaszczmy w dłonie...:D prawa nóżka, lewka nóżka, prosto z serca - buźka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka zwykłych słów, w sercu ostry ból, pożegnania smak, gorzki smak... A dlaczego tak się stało? Powiedz przepraszam. Skoro nie ma chwili, byś nie myślał o niej, to jej to powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
2016.08.08 Ut czytasz tu czasem...nie ma Cię a czuje że jesteś... x dobrze czujesz... kobiety mają świetną intuicję... jestem... raz częściej, raz rzadziej... czytam... zawsze wolałem czytać niż pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ... to jej to powiedz. x czemu jesteście takie naiwne dziewczyny... przecież gdyby mógł Jej powiedzieć to by powiedział... a nie jęczał tutaj...pisz chłopcze... o tym co byś chciał, a czego nie możesz... albo nie chcesz... żeby nie spier... życia sobie i może jeszcze komuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gość pomimo burz miał jej powiedzieć, co czuje. O tobie akurat nie myślałam, może i to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpis 15:34 był adresowany do Gościa pomimo burz No chyba, że ty i on to jedno. Ale to to już Pan Bóg wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też i ja nawiązałem do jego wypowiedzi... kochanie... 🌼 ... i tak uwielbiam blondynki... 🌼 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście nie jestem tutaj niczyją kochanką, bo jestem szatynką. Od razu mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty myślisz, że ona nie jest twoją kochanką w myślach? Ja rozumiem, że ty żyjesz w swoim świecie. Ale ona wie i kto wie, jaką kochanką jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kfiatka we włosach potargał wiatr wyrzuć z pamienci ostatni ślad ... szczęnściaaa dwaaa la la la la 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji.. szczęście??... być kochanką czy nią nie być... żyć według reguł... i nie spełnić nigdy swoich pragnień??... czy może złamać zasady i poznać smak miłości??... nawet jeśli to tylko pożądanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Gut Ja jedna nie chcę być Pana kochaniem. szatynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jest kochanką w myślach x nie nie nie... nie szalejmy... z tą miłością w sieci... żeby zostać kochankami penis męski musi zostać umieszczony w pochwie kobiecej... inaczej nie ma mowy o byciu kochankami... kochanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy może złamać zasady i poznać smak miłości??... nawet jeśli to tylko pożądanie... ano można i wielu tak robi... A co do bycia kochanką w myślach. Myślę, że to jest możliwe i całkiem realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet istnieje coś takiego, jak zdrada duchowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś kochanie... zwracam się tak do zupełnie obojętnych mi osób... na przykład gdy chcę być uprzejmy... tak, że nie masz co oczekiwać jakichś szczególnych względów... czy chcesz, czy nie chcesz... :-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw ut to ty musiałbyś złamać swoje zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×