Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
no to popchnę stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.05 100 % racji ut to bezlitosny cynik faktycznie trup nick trafiony ,to jedno mu się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ut skoro wchodzisz na publiczne forum żeby zakpić sobie z innych to bardziej potrzebujesz psychologa albo psychiatry niż nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
dalej fantazjujesz i coś sobie wkręcasz... jeśli ktoś traci wiarę w człowieka po przeczytaniu kilku wpisów na anonimowym forum no to wybacz ale wątła musiała być to wiara... gdybym ja miał się przejmować tym co tu o mnie napisałaś i podobne tobie osoby już dawno skoczyłbym z wiaduktu... kochanie... jeżeli ktoś bierze do siebie to co tu jest napisane to znaczy że chce się w to wkręcać... czegoś w życiu mu brakuje... domysły że ja również założyłem jakiś tam inny temat pod innym nickiem są śmieszne... tu naprawdę pisze sporo osób... Skarbie... więc absolutnie pewna informacja specjalnie dla ciebie Słoneczko 'nie, nie założyłem takiego tematu ani w nim nie pisałem '... również dopytywanie o jakieś szczegóły z reala i obrażanie gdy nie odpowiem uważam za niestosowne... to jest ANONIMOWE FORUM... SKARBIE... i koniec tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszcz zamiast muzyki dziś...słucham jak krople uderzają w parapet...dobre dźwięki..poranna kawa lepiej smakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ut ty chuju skoro zakładasz temat to musisz rozumiesz MUSISZ odpowiadać na wszystkie pytania które inni ci zadają!!!!!Taka jest nasza misja!!!!!Uczuciowe uzdrawianie!!!!!ROZUMIESZ?????MUSISZ!!!!!A jak nie to SPIERDALAJ!!!!!Nie będziesz mnie dalej w to wkręcać!!!!!Nie jestem byle nakrętką a ty byle butelką!!!!!My jesteśmy tą nakrętką i tą butelką!!!!!My jesteśmy jednością!!!!!Ktoś kiedyś pił colę i nas rozdzielił a byliśmy tak idealnie sklejeni...Potem rzucił nas w różne miejsca...nas...zakrętkę i butelkę...musimy się odnaleźć!!!!!Uciec choćby na wysypisko śmieci...tam gdzie już nikt nas nie rozdzieli...nas...zakrętkę i butelkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem dla ciebie żadnym Skarbem, Słoneczkiem, ani żadnym tam kochaniem, więc daruj sobie te infantylne określenia! Zabrałam głos kilka dni temu z bardzo prostego powodu, liczę się z ludźmi w odróżnieniu od ciebie! I to ty fantazjujesz, sam o tym napisałeś " trochę mnie to śmieszy zważywszy że nie wiecie co napisałem poważnie a co dla samego pisania z nudów... a już te interprtacje że powiedziałem w realu coś co tu piszę... naprawdę dziecinada..." !! XXX Tak, forum jest anonimowe, co wcale nie upoważnia cię jeszcze do tego żeby ludzi tu piszących traktować jak kukły bez uczuć! Twój cynizm jest przerażający, bo to właśnie ty obrażasz wszystkie te osoby ! I tak tego nie zrozumiesz, więc szkoda moich słów! XXX Teraz jest dla mnie koniec tematu. Baw się dalej, byle tylko nie kosztem innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaskoczyłeś mnie kochaniutki :-) Jesteś skarbeczku takim sobie małym psychofagiem . Miłego dnia kruszynko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej sobie faceta poszukaj bo ci bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ut im dłużej piszesz tym bardziej irytujesz twój SKARB wiedział dlaczego nie chce ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic dziwnego jak ktoś nawet nie umie czytać wyjątkowo rzadko spotykana tępa dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczeka z gościa jak podwórkowy kundel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie się podpisać nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasztet jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'wyjątkowo rzadko spotykana tępa dzida' a to o kim ? która to "tępa dzida" (???) spowodowała tę wypowiedź ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ten pasztet, co to niby podpisać się nie umie, pyta, a ty gość się podpisałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie tępe za wyjątkiem ut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i już mi Ciebie żal... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ? skoro inteligentna , to czego oczekujesz od UT ? no i ten ktoś z 13:30, nie mówił chyba o tobie, raczej o tym trupie w którym widzi swój ideał ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że o mnie...on nie pisał...lubię sobie tutaj tak dla zabawy pisać...nie wiem też kim jest uczuciowy trup...ale czekam z niecierpliwością na to aż zobaczy mój awatar i przeczyta stopkę...jeśli ktoś brał mnie na serio w tym temacie...choć wątpię...no to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów zleciały sie ćmy ... utek nie ma w sobie światła dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przy okazji chcę tą stopką trochę wpienić te wariatki co tu piszą...i myślą że ut to ich ukochany...to takie jakby 'zapieczętowanie' mojego forumowego 'związku' z ut...będą tu te wariatki wchodzić...i ciągle widzieć tą stopkę...nie będą mogły mnie powstrzymać...ona po prostu będzie pojawiać się...pod każdym moim postem...a one...nie będą mogły tego zatrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one będą pisać do niego jak do tego swojego...będą urządzać bitwy w kisielu o jego względy...i wtedy znowu tu wpadnę aby...przypomnieć im moją stopkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję...że ut...na mnie się nie obrazi...ale przyznam się...że mam tu również drugie konto...i jest to konto o nazwie...gôśçut...ale myślę...że nie jest aż tak głupi...i zauważył podobieństwo...w sposobie pisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×