Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gość
i wszystko już jasne ... zabawiacie( asz?) się na maksa z innymi ??? chyba teraz już nawet mnie głupio wspominać o uczuciach ??? ręce opadają , gdybym tylko potrafiła używać brzydkich słów , teraz właśnie bym to zrobiła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszelkie maści ut... gdyby głupota mogła latać.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczególnie głupota tych którzy łudzą się że to do nich właśnie jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ty, uczuciowa trupko ze stópką! Jak już cię w trąbę puści goscut, to jeszcze pęta się tu gdzieś fan stópek, takich najlepiej po całym dniu w szpilkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ty, uczuciowa trupko ze stópką! Uważaj na ilość kisielu w swoich majtach, coby ut nie zaczął w nich jeździć na łyżwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak takt i elegancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Oj, nie było mnie tu...i co tu się porobiło? żenada i nic więcej.:) Do tych, którzy się czepiają tego Ut 1. Nikt normalny nie spędza tylu godzin w internecie, ani też nie poświęca tylu czasu - "życiu" tematu i wątka. 2. Normalni ludzie robią spacery, wyjazdy, odwiedziny itp. a internet traktują jako odskocznię. 3. Trupka ta bardzo chora, uzależniona osoba, która czeka na "inwazję trupa" Powiem szczerze nie mogę nadziwić się głupocie tej osoby. 4. Ut to przypadek nieszczęśliwej miłości, chyba nie trzeba was uczyć jak leczy się nieszczęśliwą miłość...niech on sobie pisze co chce i ile chce...a zadanie normalnych osób jest nie traktować tego poważnie i nie szukać identyfikacji, nie szukać siebie w tym. 5. Zdaje się, Ut szuka podobnie odczuwających, a jeśli coś napiszą w rytm jego serca, jemu to jemu to daje radość i ulgę. Mam rację Ut? To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi żenada to się porobiła jak wróciłaś i zaczęłaś bredzić o tym jak nie warto szukać siebie w tym co ut pisze a sama przodujesz w szukaniu siebie w postach wszystkich facetów na tym forum. To dopiero żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech szatynko, jakim prawem oceniasz tutaj piszących. chcesz pomagać biednemu utkowi - pomagaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biednemu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
10:02 Coś sobie uroiłaś...biedactwo 10:15 To ocena czy raczej stwierdzenie faktu? Może trochę tego i tego. Ale wszytko w dobrej wierze! Pozdrawiam Ut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćszatynka 2016.08.13 Drogi Ut Życzę Ci, aby drogi Twego życia stały się piękne i jasne. Pragnę, aby miejsce racjonalizmu zastąpiła wiara i realna miłość, dzięki której poczujesz wreszcie, Ty biedaczku, smak spełnienia. Życzę, abyś miał w sobie dość siły, by stawić czoło temu, co w Tobie tak silne. Życzę Ci, aby obiekt Twojej nieszczęśliwej miłości albo zmądrzał i Ci okazał choć trochę ulgi albo całkowicie został unicestwiony (nie, nie życzę jej śmierci). Ty tak nie możesz żyć. Musisz jej powiedzieć, ona musi to zakończyć, ponieważ Ty nie jesteś w stanie, dlatego zdobądź się na rozmowę. Życzę Ci dużo rozwagi i mądrości. Może tak "dobra wróżko" zajmij się swoimi problemami , których masz bez liku zamiast wtykać nos w nie swoje sprawy. Nikt nic nie musi a już na pewno działać po Twojej myśli i według Twoich życzeń. Najchętniej to sama widzisz się w postaci tej "Onej", której nie ma w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ bzdury! Uroiłaś sobie złotko, jak zwykle. Nie upatruję siebie w tym Jego Skarbie pośród wszystkich Skarbów. :) Toć, jeszcze na głowę na upadłam i trzymam się całkiem pionowo a nie poziomo. :) Ps. A ty nie masz problemów bez liku? To gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawracaj kijem Wisły bo daremny Twój trud. I nie wmawiaj wszystkim paranoi jak sama ją posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćszatynka chora to ty jesteś...ja nie traktuje tego forum i ut poważnie...ty za to zachowujesz się jakbyś miała kij w dupie...a ut traktujesz jak własne pokrzywdzone dziecko...które trzeba chronić przed wszystkimi 'niebezpieczeństwami' tego forum...oczywiście to udawana 'matczyna' troska...ty po prostu w ten sposób próbujesz zasłużyć na zaufanie ut...po to aby więcej ci na jej temat wygadał...jej czyli w twoim mniemaniu ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Uczuciowa Trupko, Ut to dorosły chłopiec i wie co robi. Nie trzeba go za rączkę prowadzać i matkować. A czytelniczki Kafeterii mają swój rozum, każda dobrze wie, że to świat wirtualny, który służy też do dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut dla zabawy robi sobie beke ze swojego wymyślonego Skarba. To jest Jego sprawa czy się wkręca w iluzję czy nie i to samo mają prawo robić czytelniczki forum. Ja osobiście nie potrzebuję ostrzegania przed niebezpieczną grą bo znam pewne granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uta skarb nie jest wymyślony bo jakbyś była tu dłużej wiedziałabyś o tym.Było wielkie COŚ potem wielka wojna a teraz jest małe NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Owszem było wielkie COŚ..na tyle wielkie że oboje nie potrafiliśmy tego nazwać..Co do wojny to żadnej nie było!..a teraz co jest?jest SMUTEK i ŻAL za tym co było .Jest tęsknota i sentyment.Chciałabym móc być przynajniej jego przyjaciółką,wyskoczyć gdzieś całą paczką na pogaduchy ,czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.02 Gdzie ty tu widzisz sisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie potrzebuję ostrzegania przed niebezpieczną grą bo znam pewne granice. xxx ty, ja i inne nie potrzebują ale niektóre niebezpiecznie wciągnęły sie w tę historię. Nie wiem ile pisze Ut, jestem na kafeterii od kilku m-cy -może ktoś mnie uświadomi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
I proszę nie było mnie parę godzin i już jadu ile wejdzie... "Gośćszatynka chora to ty jesteś...ja nie traktuje tego forum i ut poważnie...ty za to zachowujesz się jakbyś miała kij w d***e...a ut traktujesz jak własne pokrzywdzone dziecko..." Chora ty ty jesteś! Mam zacytować co na tym publicznym forum wypisywałaś? Już ci przeszło? Łapy precz ode mnie!!! Zajmij swoim wielkim problemem! 1. "Mieć kij w d***e" - Zachowywać się rygorystycznie, ozięble i oschle dla otoczenia. Osoba mająca "kija w d***e" jest antypatyczna, sztywna, traktuje ludzi z wyższością, jest dumna i pyszna. Często osobę taką definiuje się jako nieposiadajacą poczucia humoru i zdystansowania do siebie. x Trupko nie życzę sobie mnie obrażała!!! A jeśli nawet chciałabym pozyskać zaufanie Ut i co tobie do tego? Nie mogę? A kim ty jesteś żebyś mi broniła? Właśnie bardzo bym chciała pomóc Ut, chciałabym, aby mi ufał. I nie ma to nic wspólnego z rozpustą, jaką ty tutaj odstawiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Osoba, która posługuje się słownictwem slangu nie jest dla mnie partnerką do rozmów. Poszukuj sobie równych sobie, które lepiej znają słownik slangu i mowy potocznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uczuciowa Trupka 2016.08.11 Gdzie jesteś...mój kochany...? Uczuciowa Trupka 2016.08.11 Tak bardzo...tęsknię..." I co? czepiasz się innych a sama co??? święta paranoiczka jesteś? Kogoś wyzywa od paranoików, a sama jest ich mistrzynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi serio weź wyciągnij ten kij z dupy i zluzuj majty. To że zmienisz sobie pseudonim nie znaczy że przestałaś być wariatką. Szukasz zaufania u osób z internetu? Anonimowych? Które wciskają kity, wymyślają historyjki. Serio poszukaj w realu bo odbija ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
18.06.pytam po raz drugi gdzie ty widzisz sisi?!!.co mnie interesuje jakasz szarynka czy trupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:06 Kolejny dowód twojej choroby paranoiczko. Jeszcze miesza w to wszystko niewinną osobę. Bardzo źle z tobą trupczyco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
18.06 i wyrażaj się bo jesteś arogancka i nie kulturalna.!Sio z tego forum a to w podskokach.!Nie życzę sobie takich niekulturalnych tekstów na moim i uta temacie!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:03...już pisałam...że ja tutaj nie piszę...na poważnie...tylko robię sobie jaja...z ut...no i niestety większość z was tutaj...nie ma poczucia humoru...zwłaszcza gość szatynka...dlatego napisałam że masz kij w dupie...bo to prawda...naprawdę mi ciebie żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×