Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

dziś ano można... x hm... nie pytam czy można... pytam co lepsze... zważywszy że część tak właśnie robi... a część tego robi i popada w paranoję... na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomimo burz bierze sprawy w swoje ręce ut gawędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu ut A ona jest blondynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę tutaj dywagować... co 'pomimo burz' bierze w swoje ręce... :p ... zważywszy że trafił na to forum jako piszący w takim temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja nie chce paranoi wole mieć co wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że słowo "kochanie" kierujesz tylko do swojego kochania. A tu mnie dziwnie pouczasz. Spokojnie, ja chętna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisał wcześniej o działaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szatynka
Ale bardzo cię polubiłam ut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomimo burz jest sympatyczniejszy , ut zaprzecza sam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś x hm... to, że nie jesteś chętna wcale nie oznacza że jesteś niechętna... wszak nie napisałaś że jesteś niechętna... napisałaś tylko jaka nie jesteś... owiane mgłą tajemnicy jest jaka jesteś... więc może jednak??... 👄 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
"a część tego robi i popada w paranoję... na przykład..." na przykład ty biedaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo... zatkało mnie... ale miło mi... bardzo... od jak dawna się znamy??... /znaczy czytamy i piszemy/... szatynko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie ut flirciarz grafoman niekonsekwentny nie wie czego chce na pewno jego skarb nie ma do niego zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz mnie lubić... na tym polega demokracja... kochanie... 👄 ... buziak dla Ciebie mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twój skarb usłyszał od ciebie słowo kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
ut...od dziś uwalniam Cię z kręgu paranoi. Jesteś wolny, czysty, spokojny. Ja czasami mam taki dar uwalniania ludzi ze złych mocy, nawet telepatycznie. I nie czynię tego siłą tajemną demoniczną a po prostu przesyłam Ci pokój i radość życia. Niech do Ciebie popłyną...Napisz mi czy poczułeś się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam... dawno nie rozmawialiśmy... mogło się zdarzyć... zupełnie przypadkiem... w wersji grzecznościowej... ale głowy sobie uciąć nie dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy ut że nigdy nie zwracałeś się do skarba pieszczotliwie tak jak do obcych sobie kobiet i co skarb ma sobie myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćszatynka dziś x moja Ty DobraWróżko... 🌼 ... nieba bym Ci przychylił... niestety... pozostały we mnie szczątki racjonalizmu... ale może jeszcze płyną... dopłyną za chwilę... na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... gdybym ja wiedział co myśli SKARBIE... albo miał wpływ na to co ma sobie myśleć... świat wyglądał by zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż... moja godzina minęła... trzeba narzucić sobie jakąś dyscyplinę... miło było... miłego wieczoru... nocy... i niedzieli... 👄 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twój SKARB to blondynka? Krótko: tak albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz bo nie pytałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty g.ut, nie dość że niekonsekwentny, to uczuć wszelkich jesteś pozbawiony! Czytałam trochę w kilku twoich tematach! Z nikim się nie liczysz, unikasz konkretów i jakichkolwiek odpowiedzi, uciekasz kiedy ci wygodnie! Potem, jak gdyby nic pojawiasz się i... no właśnie, nadal nic! Po co zakładasz i powielasz te wszystkie tematy? Po co to wszystko ciągniesz w ogóle? Rozumiem, nikt nie musi czytać, rozumiem że to twoja sprawa, rozumiem że to twój temat... etc... Nie rozumiem tylko podstawowej rzeczy, w jakim celu bawisz się tymi nieustającymi niedomówieniami (...) ? nadziejami kobiet, które czytając, myślą że to o NIĄ właśnie chodzi? Pytam w jakim celu?? W jakim celu gośćut? Może załóż sobie dziennik, tam możesz sobie zupełnie prywatnie pisać o swoich smutkach i rozterkach?! A potem czytać do woli, i napawać się własnym "literackim" stylem!? Znowu uciekłeś ! "cóż... moja godzina minęła... trzeba narzucić sobie jakąś dyscyplinę... " Tak, (samo!)dyscyplina by się przydała, tyle tylko że ty raczej nie znasz znaczenia tego słowa "chłopcze"!!! Dla twojego przemyślenia, jeśli przeczytasz... https://pl.wikipedia.org/wiki/Samokontrola Również życzę miłego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Skoro nie chcesz, nie czytaj. Niech gut sobie tutaj pisze. Z nim jest tak fajnie, po przyjacielsku. On jest dobry. Przecież napisał, że nie może jej nic powiedzieć, to co ty żałujesz mu chwili rozładowania emocji. Jesteś po prostu zazdrosna. gut czekamy na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie może pisać dziennika. Gdyby chciał, dawno by to już robił. On tak naprawdę szuka ludzi a nie samotności, szuka również ludzkiej opinii. I wciąż ma nadzieję, że ją tutaj spotka. I tak naprawdę wszystko, co pisze, jest przede wszystkim do niej adresowane. I ot, cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosna? A o co pytam? Niczego nie zrozumiałaś ? :( Tak, niech sobie tutaj pisze. Co mi tam! ;) Czytajcie dziewczyny, kobiety...............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Zrozumiałam, ale tak do końca się z Tobą nie zgadzam. - Czy On naprawdę nie liczy się z nikim i niczym? Dziś do mnie nikt nie powiedział "kochanie" i "nieba bym ci uchylił". Tylko On. Bardzo mnie poruszyły jego słowa. Dziękuję Ci Ut. Mogłabym dyskutować jeszcze o innych rzeczach. Ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po twojej wypowiedzi, też nie widzę sensu dalszej dyskusji! Kochanie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×