Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nasza kotka rzuca się na dziecko i gryzie do krwi! Co robić w takiej sytuacji?

Polecane posty

Gość gość
Oddać kota i po sprawie. Co jest ważniejsze? Kot czy dziecko? W końcu jakąś krzywdę zrobi dziecku i będzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minęło 6 lat a kot nadal za nim nie przepada, nie da mu się dotknąć. x widzisz i sama sobie przeczysz , raz piszesz ze to normalne ze kot to nie czlowiek i broni sie na zapas a za chwile piszesz jak to kot po tym jak doznal krzywdy od dziecka unika i nie przepada za dreczycielem ALE kot autorki nie unika chlopca tylko z premedytacja do krwi gryzie , rzucil sie chlopcu do uda i dotkliwie pogryzl a autoreczka rozkminia jak tu kicie udobr***** a dziecko w tym czasie boi sie z kuchni do wlasnego pokoju przejsc mam w d***e wasze hejty u mnie reakcja bylaby natychmiastowa , kot za wszarz i na balkon , deszcz; snieg ;mroz siedzialby tam dopoki ktos by tak wscieklego kota nie wzial pod swoj dach nikt by nie byl zainteresowany to coz; schronisko albo las ale do mojego domu kot nie mialby juz wstepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka - wróciliśmy z urlopu, nie było nas 2 tygodnie i pierwsze co zrobił kot, to ugryzł w nogę syna, jak ten wypakowywał zabawki w pokoju! :O Jak weszliśmy do domu syn się z nią przywitał, pogłaskał, a ona po chwili się zaczaiła i go ugryzła! Dostała za to burę. Nie minęła godzina jak syn leżał na łózku i oglądał bajkę, w tym czasie ja się odwróciłam i rozpakowywałam walizkę, a ta franca się na niego rzuciła i ugryzła go w ramię! Dalej uważacie, że to normalne? Ze taka natura kota? Chyba muszę jej znaleźć inny dom, ale kto ją zechce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz mnie zjedziecie, ale miałam ochotę ją wyrzucić za to przez balkon! tylko zdrowy rozsądek mi na to nie pozwolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że kotkę trzeba wysterelizowac powinna się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pies jest agresywny i gryzie ludzi, to jakoś człowiek nie ma skrupułów uśpić psa, ale nad kotem się zastanawia?!! A czymże się różni ten kot od pasa?!!! agresywny to agresywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kotka jest po sterylizacji, palma jej odbiła właśnie po sterylizacji, wcześniej tak się nie zachowywała nie wiem co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba iść do weterynarza bo to dziwne, może to być przyczna hormony, jest forum miau pl,tam się zapytaj są tam ludzie co się znają.Przeczytałam tam wiele przydatnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skoro po sterylizacji taka się zrobiła to znaczy że albo sterylizacja wykonana nieumiejętnie albo właśnie może być za mało,lub za dużo jakiegoś hormonu. Może być też chora tarczyca. Czyli do dobrego weterynarza trzeba iść bo coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kot dziecku gardlo podgryzie to tez bedziesz sie tutaj na forum rozkminiac jak kotkowi pomoc? Dziecko powinni ci zabrac bo jestes nienormalna kociaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nieślubne i ochrzszczone. Więc kot to wysłannik jesyte$ bogiem. Wywalic benkarta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądry kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×