Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Dopiero wpadlam do pracy, wlanczam forum i widze:) tyle sie uzbieralo , ze powstala czesc druga?:) jeszcze nie zdazylam wszystkiego przeczytac, ale postanowilam tu zameldowac sie:) dziekuje wszytkim za pozdrowienia....Emmi duza buzka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny:) Udalo mi się zainteresować żonę tym topikiem w tym sensie żeby poczytala sobie nasze wypowiedzi. Siedziala wczoraj długo, i czytała , szczególnie wypowiedzi Emmi. Ale stwierdzila że nie będzie się wpisywać na forum, że wystarczy ,że jedna strona medalu udziela się na forum.Choc oczywiście komentarz był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:):) KABA//👄 buziaczki:):) wprawdzie wpisałaś się na tamtym ale buziaczek można przesłać i z tego;) Remont, remontem ale wracaj do nas szybko:):):) zona//❤️:):) hej hej:):):):)Cieszę się, że dyżurujesz na topiku:D:D:D kidy my śpimy:):):):) właśnie, gdzie jest margo? na gg nie odpowiada... jako taka//:):):) sprubójemy w drugą stronę:D:D:D zawsze to ona do Ciebie puka:):):) puknij do niej:):):):) Wy jakoś wspaniale pukacie do siebie:):):):) mnie to jakoś nie wychodzi:):):) margoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Goda//:):):)👄 dla Ciebie:):):) Co porabiałaś w weewkend? Pytanko takie mam jak spędziliście weekend? buber//:)pozdrawiam:):):):) znikam do pracy:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem slicznosci:):):) ale mi milo ze sie martwicie:):):) chociaz wy:( no ale do rzeczy...komp mi nawala bo okazuje sie ze wirusy go zaatakowaly i nie mozemy z nimi sobie poradzic wiec nic do nikogo nie wysylam bo po co zarazac? jak tylko awaria minie to bede napewno jak zwykle czesto:) a teraz mi smutno bo tesknie za wami...i prosze o zachowanie spokoju:) nie klocic sie:) i czekac na mnie:) caluje mocno papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni buziak przed \"demobilizacją\"..... odłączam internet i nie ma mnie.... 👄 myślałam, że to co piszecie o planach utworzenia części 2 naszego topiku to na razie projekt... :-) Naszą stronke mam wpisaną w \"Ulubionych\" i dlatego nie zauważyłam, że już jest część 2.... No, skopiowałam swój post nocny z tamtej części - i bedę tu zagladać... Hmmmm, tylko, że znowu mam pecha - i nie będzie mnie na paru pierwszych stronkach topiku, tak jak i w cześci pierwszej... Już tęsknię za Wami! Trzymajcie się.... p.s. Buber ---> znasz meżczyzn, a i owszem ...:-) Swojego czasu pojechaliśmy z MM do hotelu na weekend do Juraty... :-) Na małą sesję zdjęciową :-) Przyznam, że poznaliśy się od drugiej strony, hmmmm, nie wiedziałam, ze takie z nas dzikuski :-). Uwiecznilismy magiczny weekend w postaci zdjeć (więc była i piękna żona i piękny mąż...). Po czym rolka z filmem z \"ostrymi scenkami\" do dzisiaj leży w naszej sekretnej szkatułce, a sam jej widok wywołuje szeroki usmiech u nas obojga... (swoja drogą gdzie moglibysmy takie zdjęcia wywołać, bez wstydu? :-) ). Polecam, ale tylko tym, którzy mają milionowe zafanie do własnego partnera. W niepowołanych rękach może stać się przyczyna hmmm, niejednego problemu. skopiowane z częsci pierwszej... :-) padam na nos, ale chciałam z Wami się przywitac - bo chyba zniknę na jakis czas... . Od jutra zaczynam remont mieszkanka, taki poważny, no i nie bedę miała ani czasu ani możliwości do Was pisać z domu, a w pracy wzięłam urlop na parę dni..... Mieszkamy w nowym domku od trzech lat, ale dopiero teraz udało nam się odłożyć na wymarzony remont. Jak czas pokazuje, nie jest on taki cudowny.... Przygotowania, w postaci ofoliowania podłóg, osłonięcia mebli itp. przebiegły w dość stresującej atmosferze. Nie raz i nie dwa oberwało mi się, a to że za wolna jestem, a to że nie słysze co do mnie MM mówi... Weekend był podwójnie wyczerpujący - i same przygotowania forsowne i do tego jeszcze stres psychiczny. . Jutro MM wyjeżdza w delegację i ja zostaję sama... Eh, nawet nie mam nastroju by opisać swoje myśli. Ale dzięki Wam wszystkim są ciut lepsze. Buźkia dla wszystkich - i trzymajcie kciuki za moje nerwy, bo podejrzewam, że sporo jeszcze bezie takich spięć.... Paaaaa p.s. Danusia ---> połowa sukcesu, na tydzień do 10 dni MM się zgodził, ale mam jescze inny koncept, tylko muszę znaleźć troszkę czasu by go \"zbadać\"... Szykuję się tak czy siak.... gg 5614077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam tylko całuski , zebyście wiedziały że jestem cały czas na topiku, ale na pisanie nie mam nastroju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani 🌻🌻🌻 Tak króciutko tylko pozdrowienia i ciepła wewnętrznego , bo aura marcowa co najmniej ;-( Margo - też miałam zainfekowaną pocztę , Macietek męczył się poł niedzieli i jak na razie po wirach . Jeszcze pytano czy masz wypróbowany przez Ciebie przepis na zupę szparagową ? Przepisów znalażłam trochę , ale nie ma to jak sprawdzony . Muszę zmykać - robię kawkę i do bardzo trudnych spraw muszę się zabrać ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaba:) podziwiam cie za \"sesje fotograficzna\";)....a z wywolaniem..hm..polecam aparat cyfrowy i wlasna drukarke w domu.hihihi margo:) to co ty \"ogladasz\", ze non-stop masz wirusa? hhihihihihiiihihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaba:) podziwiam cie za \"sesje fotograficzna\";)....a z wywolaniem..hm..polecam aparat cyfrowy i wlasna drukarke w domu.hihihi margo:) to co ty \"ogladasz\", ze non-stop masz wirusa? hhihihihihiiihihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam też przywitać nowe forum . 🌻 ,ale jakoś wolałam stare . Może się przyzwyczaję ? Kto wie kiedy będzie ciepło , bo letnie rzeczy zamarzają mi w szafie !!!!! Całuski dla wsystkich.😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj komp mi wolno chodz... chyba szybciej ja wyjdę przy nim z siebie :D:D:D::D love1966//:):):):) siemanko:D:D mnie też jakoś dziwnie z tym nowym topikiem, ale jak usłyszałam, że ze starym jakieś problemy?... nie namyślałam się wiele:):):):) a teraz sama nie wiem? Zrobił się bałagan. Pewnie przyzwyczimy się, no bo nie wiem... może jakieś głosowanie? Tylko,że mnóstwo osób wcięło i nie wiem dlaczego? Hop hop!!! Gdzie jesteście? jako taka//:):):):) Kiedy będziesz na gg? Nie wiem czy mogę napisać na @ ? Bo kiedyś pisałaś, że TM jest osobą bardzo zainteresowaną :) Twoimi wirtualnymi znajomymi... i nie wiem... :):):):):) margo//:):):) super, że jesteś :):):)❤️ nie znikaj tak nagle:):):) bo to nie nastraja nas:):):) pozytywnie:) od razu przeczuwamy najgorsze:D:D:D i smutamy się niepotrzebnie:):):):) Miałam Ci to napisać kilka dobrych stron temu.... ale zabrzmiało, przy 2 stronie:D:D:D:D czy wiesz, że jest bardzo fajna stronka kulinarna:):):) zatytuowana ,,Czarna oliwka,,? ale komp rozrabia... zona//:):):)) takich ,,nieprzyzwoitych,, godzinach? Wszystko w porządeczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona _________> wiesz, ja tak naprawde nie powinnam odpoczywac przy kawie. Może to dziwnie brzmi w moim przypadku ale tak właśnie jest. Zauważyłam u siebie coś takiego jak większe zmęczenie po chwili odpoczynku. Jak z maszyna wprowadzoną w ruch..... jak sie ją już rozrusza to jedzie, i nawet zbyt wielkiego wysiłku w to nie wkłada..... jedzie siłą rozpędu.... ale jak zwolni to musi bardzo duzo wysiłku włożyć w to żeby znowu tak sie rozruszać jak przedtem.... Tak się właśnie czuje. Nie wystarczają mi takie chwilki na kawe.. w zasadzie one są ale są też w biegu... jakby \"przy okazji\". Ja nie odwiedzam nikogo to raczej mnie odwiedzają.... ale miło że pomyślalas o mnie :) Kaba______> Kasiu moja Kasiu...... :):)...... trzymaj się przy tym remoncie :) wierze, że świetnie sobie poradzisz :):)....... co ja mówie.....jestem tego pewna :) margo________> już miałam słoneczko pukać do Ciebie na gg :) bo mnie Emmi tak ponaglała ;))...... buziak wielki dla Ciebie 👄 wiesz, że jesteś wielka!! buber_____>pozdrawiam... miło że TŻ też czyta ten topik..... chociaż ona może tu do nas nie pasować.......nie jest samotna...... ale z tego to akurat się cieszę :) wiecie co... byłam wczoraj na komunii u córeczki mojego brata. MM miał się prze czas mszy zająć najmłodszymi dziećmi, czyli Ola i Antosiem. Lało i było zimno... Antoś w wózeczku Ola na nóżkach..... stoje w pewnej chwili w kościele i widze że podszedł do mnie MM z Oleńką...... i mówi że przyprowadził ją bo chciał juz do mnie...... i w jednej sekundzie pomyślałam sobie gdzie jest mały Antos jesli MM jest tu obok mnie z Olą......... i wiecie co..... zostawił go na dworze z zupełnie obcą osobą. Jak ja mam mu zostawić dzieci, no jak??????? Przeciez on nie ma do nich wcale wyobraźni. Znowu jedzie na narty......na początku czerwca....... do Austrii... niech jedzie. Lepiej mi bez niego. Danusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdanka9_________> :):):):):):):) z ta muzyką to masz racje..... u mnie blues :( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwójne małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi .................................................................................................. .................................................................................................. .................................................................................................. widocznie oboje się mylimy oceniając siebie nawzajem i nadal uważam ,ze jesteś niekonsekwentna....i znowu Twoje słowa wyprzedziły Twoje myśli, absolutnie nie ma zamiaru Ci w niczym pomagać ani radzić :) Masz męża od tego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAko taka __________ To prawda że MŻ, nie pasuje do tego bo nie jest samotna ale tu są też inne panie ktore nie moga narzekać np. Emmi... Zresztą od jakiegoś czasu ten topik zrobil sie szerszy tematycznie i może weselszy Pozdrawiam.:) O MArgo Wiesz co..jak poradzić sobie z wirusem odlacz komp od sieci i zeskanuj go programem , albo niestety musisz sformatowac dysk od nowa, Ja tak musiałem , gdy dwa dni siedzialem nad kompem i nie moglem go wyleczyć....Duża Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Buber, Emmi nie jest wcale niekonsekwentna, Emmi jest Prawdziwą Kobietą. Ale dziwne by było gdyby jakiś facet zrozumiał kobiety tak do końca ;) A teraz coś na wesoło :D : 10 rzeczy, które wie facet nt. kobiet 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Mają piersi :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Buber, Emmi nie jest wcale niekonsekwentna, Emmi jest Prawdziwą Kobietą. Ale dziwne by było gdyby jakiś facet zrozumiał kobiety tak do końca ;) A teraz coś na wesoło :D : 10 rzeczy, które wie facet nt. kobiet 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Mają piersi :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha-----> JA nie wątpie ,że Emmi jest prawdziwą Kobieą:):) I na tym poprzestańmy..Plotkowanie o bliźnich lub osądzanie ich publicznie uważam za niestosowne.... KAba ---> No prosze, trochę szaleństa w związku nie zaszkodzi.Jeśli chodzi o wywolanie zdjęc to kazdy forograf to zrobi i nie ma się czego wstydzić, a jjeśli już to zob to w....innej dzielnicy czy mieście.....(nie wiem w jak dużym mieście mieszkasz) bo to jest fajna pamiątka.... JAko taka----> coz mam powiedzieć po tym co napisałaś o zdarzeniu na komunii.....Tylko duże wyrazy sympatii (zapewniam,że szczere nie na pokaz , tu na topiku) Danusiu...trzymaj sie coż mam rzec...Tylko Ty jesteś władna podjąc jakieś decyzje....Pozdrawiam wszystkie panie....i Emmi też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha//:D:D:D druzgoczący dowcip:P:) ale wezmę MM w obronę:):):) i powiem, że wypełnił by chyba jeszcze 2 punkty:D:D:D:):):) 👄 dla Ciebie jako taka//👄 ;) kiedy przyjaciółka dobrze mi radzi:):):) to byłby błąd gdybym nie posłuchała, prawda? przyjaciółeczko:):):):):) ucałuj aniołki:):):) gothika//:):):):)hej!!!!!!!!!!!!!!! miałaś zajrzeć dzisiaj?:):):):):) pozdrawiam zaglądających na topik a... wiecie o kim mówię:):):) odezwijcie się:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :( szczególne pozdrowienia dla tych, którym jak mi kolejny raz zainfekował sie komputer. napisałam do Was super dłuuugi list i wycieło. a było to kilka dni temu... widzę, ze zaczęliście tu toczyć jakieś boje??? i tak od razu kogoś osądzać po jednej czy dwóch krótkich wypowiedziach??? hmmm..... wszystko właściwie co mogłabym dziś o sobie napisac zawiera sie w jednym zdaniu: nic na siłę. nie da się zaplanować uczucia.... :( :( :( zdanka9 >>>>>>>>> pewnie rozumiesz.... ja dokładnie poczucłam twoją chyba ostatnią wypowiedź. margo >>>>>>>> szczęście w poprzedniej mojej wypowiedzi powinno być w cudzysłowiu :( Emmi 👄 :) :) :) KABA 👄 - powodzenia przy remoncie w kontekście wrazeń estetycznych :) zaskoczyłaś mnie tą sesją :) wiecie, ze film niewywołany po dłuższym czasie do niczego sięnie nadaje? wiec moze Wam pamiątka zniknąć :( a pewnie szkoda by było :) u nas taka sesja byłaby mocno mocno na siłę :( zdanka9 👄 margo 👄 cicha 👄 👄 👄 i pozostali a szczególnie goda 👄, bo zawsze raniutko już jesteś i miło się Ciebie czyta. kończę, bo do niczego się nie nadaję :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze tylko anegdota z wczorajszego wieczoru :( : leżymy w łóżku i oboje czytamy, każdy swoją książkę. MM odkrywczo: jaki przypadek! obie są z tego samego wydawnictwa. ja na to: przypadkiem jest to, że razem leżymy w jednym łóżku. tylko nie mówcie, ze to podcinanie skrzydeł. bo czy to normalne, zeby małżeństwo cały wieczór spędziło obok siebie w łóżku czytając?? zdanka9 - mam nadzieję, że sięuśmiechnęłaś :) Emmi :) - może jeszcze jesteś? co u Ciebie i TM ? :) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Buber że nie tylko Emmi nie rozumiesz :) Skąd Ci plotkowanie przyszło do głowy ??? Ja tylko wzięłam Emmi w obronę, bo już nie mogę patrzeć jak zarzucasz jej niekonsekwencję. Emmi 🌻 :D nie wątpię że każdy facet jeszcze by coś dorzucił do tej listy, nie tylko TM :D.... chyba i nawet wiem co :D :P MOKKA 🌻 ja myślałam że się tarzasz w szczęściu, takim bez cudzysłowu a tu widzę coś nie tak ? :( Ja nie mam szans poczytać wieczorkiem w łóżku, bo przy MM się nie da :P A czasem może bym chciała ;) No i kto tu babom dogodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani! Obiecalam Emmi wiec jestem. Dopiero dzisiaj odkrylam czesc 2. Myslalam ze juz nikt nie pisze :-) I tez tak mysle po co te wojenki, po co oceniac? Kazdy ma prawo wypowiedziec sie jezeli nie obraza drugiego. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Dla jednych sesja fotograficzna to glupi pomysl bo nie sprawdzi sie w jego zwiazku, dla drugiego fantastyczny do zrealizowania....wszystko zalezy od punktu siedzenia :-) .................................................................................................................... A umnie z mezusiem bajecznie, cudownie, slodziutko.....ciekawe tylko jak dlugo? Pewnie do nastepnego razu! Biegne bo czeka na mnie...w lozeczku!!! Musze korzystac puki sie da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOBO czyli Taki Sobie Facet
Przepraszam Was, ale jestem facetem... i chcę spytać "bubera" co tu robi na tym topiku. Pisze i potem czyta sobie to z żoną, każe jej czytać np. co pisze Emmi... to zakrawa na.. nie będę nazywał :) Przecież to jest topik p.t. "małżeństwo i samotność".. troche szacunku dla cierpiących "bober".. Ale Ciebie też pozdrawiam :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi:) jak mam czas tutaj zajrzec przed praca..to tez zagladam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - cz, 2 topiku ok , ale Emmi może na starej części jakiś odsyłacz dla zagubionych chwilowo ? Mokka - a już myślałam ,że zadziałały intencje :-((((((((( Rzeczywiście śmiesznie to ujęłaś, ale to smutne, nie starczy ,ze ja taki mam układ - nie dosyć ? U mnie tak przypadkiem - wszystko anielsko dla MM oczywiście , a ja nie oddycham już wcale ( śmiech i jakieś kropelki na policzkach ) :-D:-( Kaba - wytrwałości i pomyśl o finale !!! Jako taka - tak mi szkoda TM , znowu biedaczek musi wyjechać na narty :-( , ale dobrze ,że żyjesz w rytmie blues. :-D - uściski Przezroczysta - gdzie jesteś , czy może jeszcze w temacie I komunii , a może jeszcze biały tydzień ? Emmi - jak urodzinki Misia ? juz po imprezce ? Gothika - co u Macieja ? Mój Macietek ma , o rany to właśnie dzisiaj urodziny, ale juz w sobotę je świętował z klasą . Samotna jak nigdy - na pewno szczęśliwa - powroty podobno mają skrzydła :-D Love1966 - jak sobie radzisz z wyjazdami , zabierasz psiaki , bo ja zrezygnowałam z wyjazdu do znajomych ( 3 dni - 250 km ) , którzy nie tolerują psów .Mama obiecała mi kiedyś ,że się moim wyżełkiem zajmie w takich przypadkach , ale teraz się wycofała .Schronisko odpada. Karolina - dawno Cię nie było - 🌻 na przywołanie Marsa , Agrypina, Kajaxxx - 🌻 na przywołanie Na tyle sobie pozwoliłam - do rana -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle przed pracą:):):) i z ranną herbatką:):):):) MOKKA//👄:):) miałam już Cię szukać :):):):) Kiedyś i w sumie nadal uważam, że związki miedzy ludzmi, kazde... i przyjaźnie, i zawodowe to obszar po którym chodzimy, bąź biegamy z licznymi górkami i dołkami:D:D:D:D Kiedy jesteśmy na górce- :) kiedy w dołku-:( Sztuką jest chodzić tylko po górkach:D:D:D:D To żadne pouczenie:):):)ani mądrość :P starej baby, ale tak mi się przypomniało... w tłumaczeniu z języka ONA na ONA brzmi, nie smutaj się, nie siedź za długo w dołku tylko wchodź na górkę:D :D:D ❤️ a anegdotka jest suuuuuuuuuuuuuper:):):):):):) Co u miśków później:):):) bo nie starczy mi czasu aby napisać do każdego:):):):) 🌻 margo//❤️ Kawusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!:):):):):):):):) 🌻 jako taka//👄 dla Ciebie :):):) 🌻 cicha//👄 dla Ciebie :):) Zapytam MM co wie o kobietach?:):):):) a może dla odmiany każda z pań:):) napisze co wie o panach?:):):):) może się jeszcze trochę pośmiejemy...:):):) 🌻 gothika//👄 :):):):) 🌻🌻🌻 cały bukiet za słowność:):):) ale my też tęsknimy za Tobą pamiętaj:):):) 🌻 GOBO czyli Taki Sobie Facet//:) Jesteś pierwszym facetem, jakiego znam, który przeprasza za to że nim jest:P każdy,jest raczej z tego dumny:D:D:D To żart:):) chociaż mam wrażenie, że nie musiałam tego tłumaczyć, wiedziałbyś:):):) Zastanawiałam się, czy jeszcze zajrzysz do nas:):) i cieszę się, że tak:) najpierw kwiatek na powitanie 🌻 dla Ciebie:) dopiero teraz,bo nie wiedziałam, czt tamto nie było jednorazowym wpisem. Chciałabym zadać Ci pytanko:):):) Zwykła moja ciekawość:) na topiku cz. 1 co i róż pojawiał się pewien pomarańczowy ( płeć nie znana, dałam pewien- on, od wyrazu pomarańczowy-on) tak w skrócie był jakby ,,aniołem strużem,, topiku gromiącym i broniącym dziewczyn tu wypowiadających się:):):) Czy to Ty? :):):):) Pomimo, że nie wszystkie pomarańczowego posty podobały mi się i przegonił nie jedną osobę :( to mimo wszystko bardzo chciałabym gfo poznać i podziękować,za tak bezinteresowne i szlachetne zachowanie :):):) 🌻 zona//:):):):) suuuuuuuuuuuuuuuper:):):):):) a misio ma zabieg w czerwcu... wszystko ustalone, zaklepane i tylko żeby zdrowy był:):):)👄 dla Ciebie:):) 🌻 zdanka9//👄 :):) na ostatniej stronie napisałam, że założyłam cz.2:):) mam nadzieję że to wystarczy:):):) ale mam pomysł co zrobię:):):):) myślę, że kto będzie chciał to zobaczy że jest cz. 2.... Muszę zmykać do pracy:) rozpisałam się wcześniej a czas leci:(...:):):):):) Odpiszę z pracy:):):) albo później:):) Przywołuj, przywołuj!!! może Ciebie posłuchają:):):):) 🌻 pozdrawiam pozostałe osoby:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdanka9--> Moj Maciek urodzinki(16) obchodzi 17 czerwca. I juz zaczyna przygotowania do imprezki. Organizuje ja na dzialce i pytal wlasnie czy zostawimy ich samych na cala noc???? Mam do niego pelne zaufanie, ale boje sie o kolegow i kolezanki. Co oni maga tam sami zmajstrowac? Bo jak przypomne sobie co wyprawialam jak mialam 16 lat...:-), to az ciarki mnie przechodza. Tyle ze moj synek to doslownie aniolek przy mnie. Moj charakterek odziedziczyla po mnie moja coreczka(13 lat)...na jej szesnastke nie opuszcze ja ani na chwilke... Emmi-->jestem jestem, tez tesknilam...:-) , ale tyle sie dzialo. zmiana nastrojow co godzina...wyszlo by na to ze sama nie wiem czego chce... Betka-->szczegolnie mocne usciski dla Ciebie, niech Ci slonko swieci...❤️ Witam oddzielnie \"nowego\" pana Gobo....wpadles z hukiem na topik...moze teraz pare slow o sobie...prosimy:-) Pozdrowka dla wszystkich, duzo sloneczka dla poprawy nastroju bo smutno i szaro za oknem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×